Iphone 3GS - všeobecná diskuze

Vše, co se točí okolo tabletu iPad a telefonech Apple iPhone 6, 5/5s, 4, 3GS, 3G…
weth
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 102
Registrován: sob úno 23, 2008 21:45
Zařízení: iPhone 5S 16GiB 7.X

dotazy

Příspěvek od weth »

jailbreakem si pouze umožníš instalovat do iphonu neoficiální aplikace, vše ostatní bude fungovat jako dřív. proces je bezbolestně vratný.

ad 1) pomocí push notifikací - pokud jsou zapnuté tak ti chodí upozornění jako např na novou sms. s aplikací IM+ (nejen icq klient) funguje skvěle. abys dostal "multitasking" na který jsi zvyklý z WM tak to by měla řešit aplikace Backgrouder z Cydie.
xcookx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 97
Registrován: úte zář 22, 2009 21:10
Zařízení: Nokia e51,Samsung s5230,HTC Desire

Iphone 3GS

Příspěvek od xcookx »

Mam par dotazu ohledne tohodle modelu:
1. da se nahrat nejak navigace aniz bych ji musl kupovat pripadne jak co je na to potreba (napr jako u symbianu nebo wm)
2. muzu synchronizovat kalendar s poznamkami o miste a dalsi mi vecmi a kontakty se vsema polozkama co mam v outlooku
3. jak je to s vydrzi jak dlouho cca vydrzi pri beznem pouzivani to je chvili net nejaky ten hovor par sms 1x dene synchronizace

Dekuji za odpovedi pokud to lze tak ho beru :grin:
Thompson
smartguru
smartguru
Příspěvky: 599
Registrován: stř zář 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Kontaktovat uživatele:

Iphone 3GS

Příspěvek od Thompson »

1. Po Jailbreaku..můžeš instalovat cracknuté apps a hry a získáš cydii, kde najdeš aplikace třetích stran, co by v appstoru být nepohli:D
2.Jeyo Mobile Companion by to mohl vzládnout...
3. 2-3dny.
xcookx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 97
Registrován: úte zář 22, 2009 21:10
Zařízení: Nokia e51,Samsung s5230,HTC Desire

Iphone 3GS

Příspěvek od xcookx »

Kde takove aplikace sezenu mate nejakou overenou stranku s aplikacemi?Kde najdu navod kde a co jak nahrat,navod na jailbreak jsem tady videl na foru.Mam zkusenost jen se symbianem a tam je to jednoduche vse nahraju na kartu a pak jen spustim aplikaci ktera se nainstaluje funguje to obdobne i u iphonu?Jde mi prevazne o navigaci.Napiste mi SZ pripadne na icq.Dekuji
Thompson
smartguru
smartguru
Příspěvky: 599
Registrován: stř zář 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Kontaktovat uživatele:

Iphone 3GS

Příspěvek od Thompson »

Stránku ti můžu poslat přes SZ, ve foru je to zákázáno.Jailbreak je s Blackra1nem, tak jednoduchý, že by to zvládla i polodementní opice-jen zmáčkneš tlačítko a čekáš :) .Aplikace nainstaluješ přes iTunes, postahuješ app a hry z netu, nebo z appstoru a dáš jen sync apps.
xcookx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 97
Registrován: úte zář 22, 2009 21:10
Zařízení: Nokia e51,Samsung s5230,HTC Desire

Iphone 3GS

Příspěvek od xcookx »

To vypada dobre diky :-) A co sygic? Mam mapy do wm a androida a s60 ale na iphone ne.Mapy budou asi stejne ale aplikaci sezenu kde?Asi se bude instalovat jak si psal stahnout z netu a pres itunes nainstalovat. :???:
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Iphone 3GS

Příspěvek od barberry.pha »

chtel jsem se zeptat na vydrz tohoto pristroje ... mam ho tyden a musim rict ze se tak dostanu max na den a pul pokud ho nedavam na chvili na synchronizaci .. to vydrzi i dva dny .. vesmes mam tak 4 hodiny pouzivani na 33 hodin pohotovosti ..
tak nejak jsem cekal ze ta vydrz bude lepsi .. chtel jsem se zeptat jesli kdyz mam zapnuty 3g a moc na ten net nelezu jestli to je stejny jako kdyz je vypnuty ..
u omniiII byla vydrz 2 dny bez problemu a tri dny kdyz jsem ho setril ...
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

Iphone 3GS

Příspěvek od Pavel Vlasák »

Taková malinká otázečka, kolik volného místa naleznu po restore v 8GB verzi?
Odpovědět

Zpět na „Zařízení (iPad/iPhone)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů