Jsou tohle fotografie prototypu chystaného iPhone 4S?

Zajímavé hry pro iPad a iPhone, tipy a návody
Odpovědět

Jaké zařízení je na fotografiích?

Anketa končí za pon črc 25, 2011 12:10

Jde o starší prototyp iPhone 4
16
62%
Nový iPhone 4S
3
12%
"Lowendový" iPhone
7
27%
 
Celkem hlasů: 26

Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Jsou tohle fotografie prototypu chystaného iPhone 4S?

Příspěvek od Jiří Hrma »

obrázek

Na čínské mikroblogovací službě Sina Weibo se objevily snímky údajného prototypu nového iPhone 4S, který by měl být představený v září letošního roku. O tom, že se jedná o engineering sample svědčí i testovací software, který je v telefonu nainstalovaný. Uživatelka, která na internet fotografie nahrála, prý zkoušela skrze iTunes provést restore na iOS 4.3.4 a iOS 5 beta, ale proces vždy skončil chybovou hláškou (nečekaně). Rozhodně se nejedná o zařízení s finálním hardware; nový iPhone by totiž měl nabídnout dvoujádrový procesor A5, ale v tomto zařízení se nachází singlecore čip Apple A4, kterým je vybavený i současný iPhone 4.

obrázek

Nový iPhone by rovněž měl nabídnout 8MPx fotoaparát, tento kousek však zůstal osazený 5MPx čipem. Není tedy vyloučeno, že může jít i o nějaký starý prototyp původního iPhone 4, ale stejně tak může jít o testovací kus chystaného iPhone 4S. V minulosti se také objevily informace o tom, že Apple chystá levnější verzi iPhonu, takže jsem sám zvědavý, co se z toho vyklube. Prostoru pro spekulace je spousta a na finální potvrzení si stejně budeme muset počkat až do září.

obrázek

Zdroj: MacPost
Sir Andrew
smartstar
smartstar
Příspěvky: 915
Registrován: pon čer 27, 2005 9:11
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha (+ Uherský Brod)

Jsou tohle fotografie prototypu chystaného iPhone 4S?

Příspěvek od Sir Andrew »

Zrovna včera jsem iP5 googlil, tak se podělím o nějaké "živé" fotky.
Je to posbírané z různých webů, které si už nepamatuju, takže nedodám info o zdroji.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Jsou tohle fotografie prototypu chystaného iPhone 4S?

Příspěvek od Jiří Hrma »

Sir Andrew: Ten první snímek v galerii je původní iPhone 4 s vyměněným zadním krytem (taky jsem totiž přemýšlel, že si ho koupím, ale dělá to pak neplechu u foťáku). Ta předposlední fotka - rámeček, ta teď celkem dost frčí a spekuluje se, že by to skutečně mohl být "předek" nového iPhone. No, uvidíme později, já jen doufám, že opravdu přijde s větším displejem.
patrikvogl
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: čtv črc 30, 2009 23:59
Zařízení: HTC Titan, Nokia Lumia 800, Nokia Lumia 900

Jsou tohle fotografie prototypu chystaného iPhone 4S?

Příspěvek od patrikvogl »

Doufám, že iPhone přijde s větším displejem, za cenu klidně o fous horšího displeje. Obávám se ale, že nikoli.

Já čekal dlouho na velký displej, na 3,5" se nedívá zrovna pohodlně, ale 4" už je hodně příjemné. Každopádně je to jedno, včera jsem se objednávkou zařadil mezi WP7 testery, co půjdou s tímto systémem, jako kdysi iPhone uživatelé.
cicolably
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 87
Registrován: stř bře 10, 2010 14:37
Zařízení: Lumia 735 , MS Band , iPad mini
Bydliště: Praha 9

Jsou tohle fotografie prototypu chystaného iPhone 4S?

Příspěvek od cicolably »

jiří
tie lacne zadné kryty robili neplechu hlavne biely,ale tie kvalitnejšie maju okolo "očka" kovový rámik a ten dosada pekne na čočku foťáku a dioda to nepresvieti
ja mám tento a v pohode
Obrázek
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Jsou tohle fotografie prototypu chystaného iPhone 4S?

Příspěvek od Jiří Hrma »

aha, díky za info - já jsem tu diskuzi okolo krytů sledoval jen na začátku a pak už jsem tomu nevěnoval pozornost :)
Uživatelský avatar
Kott02
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: úte úno 19, 2008 19:30
Zařízení: iPhone 5 16GB
Bydliště: OVA
Kontaktovat uživatele:

Jsou tohle fotografie prototypu chystaného iPhone 4S?

Příspěvek od Kott02 »

Téma: nebyl vždy (resp jediný) S iphone rychlejší než původní? Takže to bude nejspíše prototyp 4ky.
IP5: Nevím jestli je to jen moje vidění, ale ten 4" dipslay se do tohoto těla nehodí...
perm
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 72
Registrován: čtv dub 05, 2007 16:13

Jsou tohle fotografie prototypu chystaného iPhone 4S?

Příspěvek od perm »

proc neni v hlasovani odpoved "fake"
mel jsem ted v ruce VEC, ktera z vic jak pul metru vypadala jako iphone. kdyz jsem ho ale zkusil zapnout, tak porad vypadal jako iphone-verna imitace SW. Pak jsem ho zkusil ovladat a bylo mi jasny, ze to chce koukat na nej z blizka a clovek si vsimne, ze je to fake.
to samy bych rekl o tomhle
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava na iOS“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů