Legendární závody Death Rally pro iOS jsou konečně tady

Zajímavé hry pro iPad a iPhone, tipy a návody
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Legendární závody Death Rally pro iOS jsou konečně tady

Příspěvek od Jiří Hrma »

Tak jsme se dočkali, společnost Remedy Entertainment dnes uvolnila legendární hru Death Rally pro platformu iOS (verze je společná pro iPhone a iPad). Těšit se můžete na nelítostné závody, početný arzenál zbraní a celkem inteligentní soupeře. Chybět nesmí ani rozsáhlý mód kariéry, ve kterém se vám postupně budou odemykat nové tratě, auta a vylepšení. Skrze Game Center můžete získávat nové trofeje a v dalších aktualizacích autoři slibují přidání podpory multiplayeru, nové tratě a další závodní vozy. Plná verze Death Rally stojí 3,99 EUR (zhruba 98 Kč) a zakoupit ji můžete v App Store.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UYTEPZWtkHs[/youtube]

Za tip na bleskovku děkuji našemu čtenáři s přezdívkou barberry.pha.
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Legendární závody Death Rally pro iOS jsou konečně tady

Příspěvek od bkf1 »

Tuhletu srandu si taky pamatuju, to jsem paril v 97mym na svym prvnim kompu :) fakt skvela hra :wink:
Obrázek
otazka, jak je to hratelne na dotykaci... osobne si to nedokazu predstavit na necem jinym, nez na kurzorovych klavesach :)
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Legendární závody Death Rally pro iOS jsou konečně tady

Příspěvek od GreenArrow »

To zakoupit nehází na app store,ale na youtube...
edit by admin: upraveno, díky
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Legendární závody Death Rally pro iOS jsou konečně tady

Příspěvek od dwbmb »

Zajásal jsem, ale první uživatelský komentář v App Store mě dost odradil. Co zkušenosti vás ostatních? Jinak děkuji Lukášovi a smartmanii za postřeh, sám bych si téhle aplikace ve store asi nevšiml :)
Mozi
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pát črc 30, 2010 19:13
Zařízení: HTC Desire

Legendární závody Death Rally pro iOS jsou konečně tady

Příspěvek od Mozi »

snad se tahle hra objeví i na Android telefonech, na počítači jsem ji hrál hodně často
DubyDu
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 86
Registrován: čtv bře 20, 2008 15:16
Zařízení: HTC Titan

Legendární závody Death Rally pro iOS jsou konečně tady

Příspěvek od DubyDu »

to byla parádní hra, určitě bych to rád vyzkoušel :) napište pak někdo své dojmy
zipiik
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: čtv zář 11, 2008 14:44

Legendární závody Death Rally pro iOS jsou konečně tady

Příspěvek od zipiik »

Verze pro Windows (stolni) se da stahnout zdarma primo od Remedy - http://www.remedygames.com/games/deathrally
Kato
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 352
Registrován: sob zář 17, 2005 19:11
Zařízení: HTC Desire (AOS 4.2.2),Nokia Lumia 800, Apple iPad
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Legendární závody Death Rally pro iOS jsou konečně tady

Příspěvek od Kato »

Tak jsem to před chvilkou zkusil na iPadu a ohodnotil bych to asi takhle: pěkná grafika, akorát moc není poznat co je trať a co ne. Zbraně předpokládám budou v pozdější obtížnosti jak jsem zvyklej z PC. Očekával jsem trošku "prevedenou PC verzi" a zatím mi to připadá spíš jen na vzdálenou inspiraci. Moc mě nepotesilo, ze při prvním spuštění rovnou začala hra stylem "zdrhej před policií" - než se člověk rozkoukal, tak bylo po něm :( (cca 10 vozů, které jsou podstatně rychlejší, mají kulomety a raketomety a všichni jdou jenom po hráči...).

Co je ovšem úplně nejhorší je ovládání - sice se ovládá virtuálním joystickem (navíc pevným a ne plouvoucim jako třeba v N.O.V.A. 2), ale ovládání joysticku funguje ve stylu třeba fotbalu - tzn. Nahoru/dolů/doprava/doleva. Natvrdo fixne. Ne jak u aut, ze dopředu = dopředu, doleva = doleva. Prostě ne z pohledu řidiče auta, ale orientace displeje. Chápu, ze někomu to může vyhovovat, ale pro mě je to díky tomu naprosto nehratelne :( pravda hrál jsem to zatím jenom necelých 7 minut a z toho polovinu jsem hledal v nastavení změnu ovládání...
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Legendární závody Death Rally pro iOS jsou konečně tady

Příspěvek od bkf1 »

Kato píše:ovládání joysticku funguje ve stylu třeba fotbalu - tzn. Nahoru/dolů/doprava/doleva. Natvrdo fixne. Ne jak u aut, ze dopředu = dopředu, doleva = doleva. Prostě ne z pohledu řidiče auta, ale orientace displeje.
:smt104
gulii
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 396
Registrován: pon lis 13, 2006 22:13
Zařízení: iPhone 6 Plus 64GB, Surface Pro 3

Legendární závody Death Rally pro iOS jsou konečně tady

Příspěvek od gulii »

Naprostý souhlas s Katem. Děsné ovládání a člověk netuší, kam jezdit. - Vyhožené peníze.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Legendární závody Death Rally pro iOS jsou konečně tady

Příspěvek od barberry.pha »

U hrani doporucuji prepnout na kameru 2 ;) auto je orientovane predkem nahoru a joysticem je ovladani snazsi nez pri kamera 1 kde je auto predkem doleva, to jsem mel taky problem, pri kamera 2 uz se to ovlada krasne, jak na ipadu tak iphonu ;)
Samozrejme ze ovlasani sipkami jako napr u Reckless Racing by bylo asi lepsi, pripadne mit na vyber, ale prepnuti kamery pomuze.
Jinak je ta dalsi hra ktera vyuziva grafiku v iPadu 2 a dneska jsem mel moznost jeste pred prodejem ipadu 1 vyzkouset hru na obou a rozdil v detailech je vidilny, ipad 2 krasne ostre jako na ip4 ;)
Kato
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 352
Registrován: sob zář 17, 2005 19:11
Zařízení: HTC Desire (AOS 4.2.2),Nokia Lumia 800, Apple iPad
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Legendární závody Death Rally pro iOS jsou konečně tady

Příspěvek od Kato »

Ano - ted jsem to zkusil dalsich 10 minut hrat a zrovna jsem to chtel napsat, ze staci kliknout na kameru primo ve hre a zmeni se i ovladani.. Diky bohu za to, i kdyz se mi to zda trosku zmatecne. Kazdopadne s troskou vylepseni auta uz to i hratelne vypada lip :) Takze celkove ted hodnotim lip nez na prvni pohled... :)
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Legendární závody Death Rally pro iOS jsou konečně tady

Příspěvek od barberry.pha »

Me to momentalne bavi vice nez Reckless Racing ;) moznost upgradu auta, zbrane atd :))
Pokud nekdo napise napise recenzi na appstore po hrani jenom nekolik minut tak nechapu, myslim ze zachvili tam bude dale vice pozitivnich recenzi ;)
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Legendární závody Death Rally pro iOS jsou konečně tady

Příspěvek od dwbmb »

Kdyz uz jsi to nakousl, jake znas dalsi hry optimalizovane na iPad2? RR2 uz jsem na nem hral, Infinity Blade jsem ani nezkousel, to se zda byt kravina a u Dead Space HD jsem nejaky rozdil nezpozoroval. Ale to uz jenom tipuju, co by mohlo byt optimalizovane, ale nevim to, proto se ptam :)
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Legendární závody Death Rally pro iOS jsou konečně tady

Příspěvek od barberry.pha »

Tak zatim vim jenom tech co jsi psal, RR2 jsem nezkousel zatim,pockam si i ni na nejakou akci :p
Infinity Blade me bavi a rozdil v grafice je opravdu pekne znatelny, mel jsem primo moznost i porovnat osobne
Deat Space, tam je rozdil minimalni co jsem tak koukal a zkousel
Jinak napr u NOVA 2 HD funguje uz gyroskop a hrani je o dost snazsi ;)
Jinak to Death Rally je pekna zasekavacka :)))) tedka to hraji co mam cas, jenom je ho malo :(
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Legendární závody Death Rally pro iOS jsou konečně tady

Příspěvek od niky79 »

Infinity Blade se mozna zda jako kravina, ale je to prvni hra, kterou jsem dohral :D Schvalne jsem se vzdy zaseklnul asi v pate ci seste generaci (tam jsem zvladal vsechny porazil), vzdyt u predposledniho nepritele (abych nepostoupil dal; generace se opakuje) a mohl sbirat relativne snadno penize. Pak jsem koupil Infinity Blade a vsechny rozsekal, vcetne hlavniho demona :D :D YEAH!
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Legendární závody Death Rally pro iOS jsou konečně tady

Příspěvek od dwbmb »

Jako RR2 je drahy jak *sprosté slovo*, ale nelituju toho. Dohrál jsem celou kariéru a bavil jsme se celou dobu. Multiplayer je taky veliká sranda, ale to chce víc kámošu s iPadama a hrát po lokálce, páč na server je to samej troll.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Legendární závody Death Rally pro iOS jsou konečně tady

Příspěvek od barberry.pha »

Tak uz mam v DR fame pres 1milionu a jsem GOD :)) a podarilo se mi na ohruhu The Pit udelat rekord stacici na prvni 50 a record kola kolem 550 mista ;)
Tak tedka jdu lamat recordy i na jine okruhy :p
luffy
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned srp 02, 2009 14:43
Zařízení: iPhone 4 32GB + iPad Wifi 16GB

Legendární závody Death Rally pro iOS jsou konečně tady

Příspěvek od luffy »

no ja to hraju na iPadu a zacatek byl sice horsi, ale uz jsem se do toho celkem dostal a nejaky ten zavod i vyhral a prijde mi to jako dobra hra. Doufam, ze prijdou nejaky dalsi rozsireni protoze uz mam to posledni auto natuneny na max a zbrane taky na max ...

Zkousel jsem to pustit i na iPhonu, ale tam mi to cely prijde moc prtavy.

nick v gamecenter mam sanjiCZ, pokud nekdo chcete porovnavat vysledky ;)
Uživatelský avatar
pepino34
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: ned led 08, 2006 17:40
Zařízení: LG Nexus 5
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Legendární závody Death Rally pro iOS jsou konečně tady

Příspěvek od pepino34 »

Já to chci na Androida :(
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava na iOS“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů