iPad 2 dorazí na náš trh 25. března, cena bude příznivá

Zajímavé hry pro iPad a iPhone, tipy a návody
Uživatelský avatar
Kott02
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: úte úno 19, 2008 19:30
Zařízení: iPhone 5 16GB
Bydliště: OVA
Kontaktovat uživatele:

iPad 2 dorazí na náš trh 25. března, cena bude příznivá

Příspěvek od Kott02 »

Myslím že hardwareově i cenou je zařízení opravdu povedené, jen si taky nejsem jist potřebou takové zařízení.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

iPad 2 dorazí na náš trh 25. března, cena bude příznivá

Příspěvek od uni »

Už "jen" pro tuto GTD/PIM aplikaci je pro mnohé iPad číslo jedna mezi mobilními krabičkami. Nebo jako herní zařízení, iOS je obrovská herní platforma, iPad 2 tento směr jen potvrzuje (důraz na posílení GPU). Neboj, užití iPadu/padu obecně je pro mnohé lidi opravdu široké.
steve
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 137
Registrován: čtv čer 10, 2010 11:10
Zařízení: iPhone 3G, Samsung Galaxy Tab

iPad 2 dorazí na náš trh 25. března, cena bude příznivá

Příspěvek od steve »

uni píše:"koľko u nás stojí XOOM?"
Tady je trochu problém, zatímco ostatní výrobci představili v Barceloně vzdušné zámky (kolik představených přístrojů si můžeme koupit, kdy budou uvedeny na náš trh, budou vůbec?), tak Apple zcela jasně ukázal, řekl že do týdne bude světová dostupnost, v ČR jasně dané datum. To je přesně to, co dělá Apple Applem, marketing.
Apple sa ukázal práve s prvým iPadom, keď sme naď čakali do vianoc, na SLovensku sa oficiálne nepredáva doteraz, moô Samsung bol u nás v rovnaký mesiac ako inde vo svete


Akceptovatelna cena je tak o 30 % nizsi. Je to mensi, horsi displej, plastove telo, nevychytany SW, nedostatek aplikaci... Ale jo, ma to FLASH, yuchuuu (koho zajima, ze ani poradne nefunguje, hlavne, ze tam je!)
displej horší?plastove telo? haha, není to čistý plast a je kvalitnejší spracovaný ako môj starý iPhone
aplikácií mám dostatok, Flash funguje. prehrám flash videa bez sekania, webkameru, fotoraparát, gyroskop, hdmi všetko z nového iPad 2 mám, dokonca s ním aj telefonujem(cez JABRA Easy GO)
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

iPad 2 dorazí na náš trh 25. března, cena bude příznivá

Příspěvek od GreenArrow »

Já teda iPad mám,zřejmě si koupím i tuto druhou verzi,ale rozhodne bych ho nenazýval herní platformou
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

iPad 2 dorazí na náš trh 25. března, cena bude příznivá

Příspěvek od uni »

steve: ano, poptávka po iPadu byla taková, že nemohl uspokojit všechny trhy (rád by, ale prostě jsou nějaké možnosti výroby, pro iPad 2 se pojistil), tohle není chyba Apple, ale protě fakt

GreenArrow: uf, tak to snad ani nejde komentovat:-) Ale očividně ti uniká vývoj v této oblasti.
biscuit84
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 330
Registrován: sob pro 11, 2010 13:31
Zařízení: iPhone X,Note8,Honor9,iPad Pro 10,5”
Bydliště: Olomouc

iPad 2 dorazí na náš trh 25. března, cena bude příznivá

Příspěvek od biscuit84 »

steve: No ako to bolo u nas na Slovensku s jeho oficialnou distribuciou som nikdy poriadne nepochopil. Internetove obchody ho sice oficialne ponukali, ale asi len ako dovoz zo zahranicia. Ten moj bol napr. dovezeny z Francuzska, ale cez normalneho naseho predajcu vratane zaruky :)
steve
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 137
Registrován: čtv čer 10, 2010 11:10
Zařízení: iPhone 3G, Samsung Galaxy Tab

iPad 2 dorazí na náš trh 25. března, cena bude příznivá

Příspěvek od steve »

tak naraz to není chyba Applu :-D

teraz som čítal , že XOOM bude v Europe v podobnom čase ako iPad 2, prelom marca a apríla, za týžden bude iPad 2 iba v amerike, LG G-slate 15. marca, neviem kedy Galaxy Tab 10,1 ale určite bude celosvetový štart ako u prvého tabletu behom jedného mesiaca, cena má byť podľa Samsungu nižšia ako u nového iPad 2

biscuit84: my sme pre Apple nepodstatný trh, nám chodia len zvyšky
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

iPad 2 dorazí na náš trh 25. března, cena bude příznivá

Příspěvek od GreenArrow »

uni píše:steve: ano, poptávka po iPadu byla taková, že nemohl uspokojit všechny trhy (rád by, ale prostě jsou nějaké možnosti výroby, pro iPad 2 se pojistil), tohle není chyba Apple, ale protě fakt

GreenArrow: uf, tak to snad ani nejde komentovat:-) Ale očividně ti uniká vývoj v této oblasti.
Musíš pokaždé,kdyz s tebou nesouhlasím začít urazet? Me neuniká vyvoj v teto oblasti,já se naopak hrami zabývám,ale tvrdit,že je iOs herní platforma,no nic,však si dál máchej mečem v infinity blade a mysli si jakou že skvělou hru to nemáš...
steve
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 137
Registrován: čtv čer 10, 2010 11:10
Zařízení: iPhone 3G, Samsung Galaxy Tab

iPad 2 dorazí na náš trh 25. března, cena bude příznivá

Příspěvek od steve »

dotykový displej nebude nikdy konkurovať handheldom a konzolám

a hry od Gameloftu, EA, Epicu sa s kozolami môžu rovnať len zdialky grafikou, zábavou ich odrovná casual hra podobná Angry birds
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

iPad 2 dorazí na náš trh 25. března, cena bude příznivá

Příspěvek od niky79 »

GreenArrow píše:Já teda iPad mám,zřejmě si koupím i tuto druhou verzi,ale rozhodne bych ho nenazýval herní platformou
Pokud mate vyrobek, ktery pouziva 160 milionu lidi, a na kterem se daji hrat hry, tak to proste JE herni platforma. Ano, mozna horsi nez treba PC, nebo konzole, mozna ne s takovym vlivem, ale proste to je herni platforma. A infinity blade? No ta hra me docela zaujala a jako jednu z mala jsem i dohral do konce, stejne jako "ELITE" (klasicka vesmirna hra, kde strilite, obchodujete, popr. se nechavate najimat na ruzne ukoly atd. neznam presny nazev)
steve píše:dotykový displej nebude nikdy konkurovať handheldom a konzolám
Ale to tu prece nikdo netvrdi :tlem: Mimochodem, na slovo "NIKDY" bych si dal pozor :tlem:
steve
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 137
Registrován: čtv čer 10, 2010 11:10
Zařízení: iPhone 3G, Samsung Galaxy Tab

iPad 2 dorazí na náš trh 25. března, cena bude příznivá

Příspěvek od steve »

pokiaľ nebude dotykový displej poskytovať nejakú odozvu a hmatatelnosť tlačidiel tak nikdy
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

iPad 2 dorazí na náš trh 25. března, cena bude příznivá

Příspěvek od GreenArrow »

Přesně jak pise steve, a i tak me proste nahybaní 10" placky při real racingu(treba) prijde divny,i to hrani je takový nezazivný až nudný..u iphonu ok,ale tam zase nemůže 3,5" displej byt jako herní zařízení,kdyz si prstama zakryjete displej
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

iPad 2 dorazí na náš trh 25. března, cena bude příznivá

Příspěvek od uni »

GreenArrow: Infinity Blade je totální kravina, mám jen lite verzi pro wow efekt:-), ale jako ukázka výkonu je Unreal Engine opravdu úžasný.
niky79: Galaxy On Fire 1&2. Ale ani na GreeArrowa s poznámkou, že iOS není herní platforma nereaguj, to byl prostě nesmysl.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

iPad 2 dorazí na náš trh 25. března, cena bude příznivá

Příspěvek od IkE Blaster »

Jakýkoliv produkt s vadáním prvních her se stává herní platformou. Platforma je hromadný prostředek k dosažení cíle. iOS tedy je herní platforma, protože na něj existují hry :) Kdyby existovali na kalkulačku, tak se z ní také stane herní platforma.
biscuit84
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 330
Registrován: sob pro 11, 2010 13:31
Zařízení: iPhone X,Note8,Honor9,iPad Pro 10,5”
Bydliště: Olomouc

iPad 2 dorazí na náš trh 25. března, cena bude příznivá

Příspěvek od biscuit84 »

steve: No ale Apple už u nás má aj nejaké oficiálne predajne (v BA určite), kde predáva Macy a prísušenstvo a na iPhony má zas operátorov. Jedine, žeby iPad išiel vo svete tak na dračku, že sa k nám naozaj dostanú len nejaké tie drobky. Apropo, myslím, že Slovensko až tak neatraktívny trh pre nich nebude .
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

iPad 2 dorazí na náš trh 25. března, cena bude příznivá

Příspěvek od GreenArrow »

Slovensko stejně jako Česko je pro ně jako zrnko písku v poušti,ale stejně je podporujou...v poslední době se mi strašně líbí chování Applu vůči zákazníkovi(horší je to s jeho produkty,ty už se mi moc nelíbí..)
biscuit84
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 330
Registrován: sob pro 11, 2010 13:31
Zařízení: iPhone X,Note8,Honor9,iPad Pro 10,5”
Bydliště: Olomouc

iPad 2 dorazí na náš trh 25. března, cena bude příznivá

Příspěvek od biscuit84 »

@Green Arrow: Neodpustím si rýpnutie: Keď sa ti ich produkty nepáčia, prečo potom máš iPad? :)
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

iPad 2 dorazí na náš trh 25. března, cena bude příznivá

Příspěvek od GreenArrow »

iPad mi funguje jen jako monitor,ale to je moc těžký vysvětlovat...ty bys to stejně nepochopil
biscuit84
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 330
Registrován: sob pro 11, 2010 13:31
Zařízení: iPhone X,Note8,Honor9,iPad Pro 10,5”
Bydliště: Olomouc

iPad 2 dorazí na náš trh 25. března, cena bude příznivá

Příspěvek od biscuit84 »

Hmm, kúpiť si iPad ako monitor, asi máš hodne peňazí nazvyš :) Ps. Naozaj by ma zaujímalo, ako ho využívaš ako monitor, keď bez itunes doňho beztak nič nedostaneš...
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

iPad 2 dorazí na náš trh 25. března, cena bude příznivá

Příspěvek od GreenArrow »

Ach jo..tak musím-Mám UMPC,na iPadu air display,na umpc mám 3G O2 tarif,přes program z UMPC udělám wifi hot-spot na kterej se připojí UMPC i iPad a přes tuto wifi posílám displej UMPC na iPad...složitý,ale funkční
(takhle ho z velké části používám,ale někdy do toho iOS taky vlezu :D )
A ty máš hodně peněz,že máš iPad? to,že ho využívám jinak než ostatní neznamená,že mám moc peněz
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava na iOS“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 59 hostů