iPad 2 dorazí na náš trh 25. března, cena bude příznivá

Zajímavé hry pro iPad a iPhone, tipy a návody
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

iPad 2 dorazí na náš trh 25. března, cena bude příznivá

Příspěvek od Standa »

uni: nikdy jsem nenapsal, že "něco", v tomto případě výrobky Apple, jsou na nic. Naopak je vcelku dost chválím i přesto, že mé potřeby jsou jiné. Nechtěj, abych ti tu nakopíroval mé citace, byl bys za lháře, jako už několikrát. Jinak ano - to, co splňuje mé potřeby lépe, je pro mě samozřejmě lepší - to není nedovyvinutý pohled na věc, ale tak jednoduchá a základní logika, až je mi na to trapné i reagovat :-D.

barberry.pha: oukej, pokud nebyl tvůj post směřován na mě, můj příspěvek se tě netýká :-).
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

iPad 2 dorazí na náš trh 25. března, cena bude příznivá

Příspěvek od uni »

Ne, hlavně nic nekopíruj a pokud možno se vyhněme konfrontaci, mám u tebe vypozorované očividné potíže s vnímáním faktů a to by byla nekonečná diskuse.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

iPad 2 dorazí na náš trh 25. března, cena bude příznivá

Příspěvek od GreenArrow »

Já souhlasím se Standou...výrobky Apple jsou dobré pro masy,ale nemůžou vyhovovat každému...
Jinak,když něco splňuje moje potřeby lépe než iPad,tak mám tvrdit,že iPad je lepší? Proč když to splňuje co chci a iPad to nesplňuje? Mám pocit,že nějaký problémy s vnímáním máš ty...
A k tomu článku, ten kdo to psal si bohužel neuvědomuje zaměření tabletů...jak jsem i já pochopil srovnávat tablet pro grafiky a malíře,kterej má wacom pero a běží na něm profesionální programy pro grafiky(W7) a tablet na konzumaci obsahu prostě nejde a bohužel dělá to i Jobs(viz poslední keynote)
To,že Gates prohlásil,že k tabletu patří pero je jasné,protože tyto tablety nikdy necílil pro masy
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava na iOS“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů