Nové hry pro iOS: Real Racing 2, N.O.V.A. 2, Shadow Guardian

Zajímavé hry pro iPad a iPhone, tipy a návody
Odpovědět
iPhoneTips.cz
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 69
Registrován: pát črc 24, 2009 10:19
Zařízení: Apple iPhone 4

Nové hry pro iOS: Real Racing 2, N.O.V.A. 2, Shadow Guardian

Příspěvek od iPhoneTips.cz »

Na 16. prosince si velká herní studia naplánovala vydání hned několika velkých titulů pro iPhone a iPad. Jsou zde skutečně zvučná jména, pojďme si je tedy společně představit.

Aralon: Sword and Shadow HD
Aralon je RPG trochu odlišné od ostatních her na hrdiny na App Store a to proto, že zpracování a interaktivita herního světa je opravdu na velmi vysoké úrovni. Dá se očekávat, že hra bude silně návyková to především pro majitele iPadů, kde velký displej dává spoustu prostoru pro hraní. Za 5,49 EUR dostanete hru ve verzi jak pro iPhone, tak pro iPad!

obrázek

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DRULsh4ZfOQ[/youtube]
Informace: Zpráva původně vyšla na spřáteleném serveru iPhoneTips.cz.

Real Racing 2
Hráči milující vůni spálených pneumatik se dnes dočkali uvedení očekávaných závodů Real Racing 2! Hra s nejlepší fyzikou aut, opravdu dech beroucí grafikou a především multiplayerem až pro 16 hráčů, je konečně v App Store; zatím jen ve verzi pro iPhone za 7,99 EUR.

obrázek

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0kl_9Y3e0m0[/youtube]

Dungeon Defenders: First Wave
Další nové RPG, které je o poznání více akční než již zmíněný Aralon, protože jde o multiplayerovou řežbu přes Game Center. S vašimi kamarády tak můžete bojovat ve hře, která je po Infinity Blade teprve druhým titulem v App Store, který využívá kvalitního Unreal Engine 3. Hra nemá až tak realistickou grafiku, což ale u RPG není až taková priorita. K dispozici je verze pro iPhone i iPad, každá za cenu 2,39 EUR.

obrázek - iPhone verze
obrázek - iPad verze

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BeyQ-PC_cwc[/youtube]


N.O.V.A. 2: Near Orbith Vanguard Alliance 2
Jde o pokračování úspěšné 3D akční střílečky, ve které si užijete futuristické prostředí, vozidla a různé roboty a v neposlední řadě poměrně efektní zbraně a velmi kvalitní grafiku. Opět nechybí možnost multiplayeru. iPad verze zatím není k dispozici, pro iPhone vás hra přijde na 5,49 EUR.

obrázek

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Fli2x--Crjk[/youtube]

Battlefield: Bad Company 2
Jedna z nejoblíbenějších multiplayerových her z PC dorazila také na iTunes. Připravených je pro vás 15 misí a online hra pro 4 hráče. Dnes je navíc hra v akci za pouhých 0,79 EUR. Verze pro iPad zatím není k dispozici.

obrázek

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=OH5amZhT2a8[/youtube]


Shadow Guardian
Hopsačka v podání herního studia Gameloft nemůže nikdy dopadnout zle. Shadow Guardian je opravdu dobře technicky zvládnutá hra se zajímavým příběhem, otevřeným herním světem a výbornou 3D grafikou. K dispozici je jak verze pro iPhone (5,49 EUR), tak i pro iPad (7,99 EUR)

obrázek - iPhone verze
obrázek - iPad verze

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=50pNU2EFN_o[/youtube]
gulii
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 396
Registrován: pon lis 13, 2006 22:13
Zařízení: iPhone 6 Plus 64GB, Surface Pro 3

Nové hry pro iOS: Real Racing 2, N.O.V.A. 2, Shadow Guardian

Příspěvek od gulii »

Real Racing 2 a Dungeon Defence na mém ipadu nebudou chybět :)
foboss
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: čtv čer 24, 2010 10:49
Zařízení: HTC Desire

Nové hry pro iOS: Real Racing 2, N.O.V.A. 2, Shadow Guardian

Příspěvek od foboss »

kokos, tak na tú grafiku tých hier fakt čumím :!:
premikkoci
smartguru
smartguru
Příspěvky: 746
Registrován: stř dub 21, 2010 22:24
Zařízení: iPhone 4S, iPad 2

Nové hry pro iOS: Real Racing 2, N.O.V.A. 2, Shadow Guardian

Příspěvek od premikkoci »

No už se těším jak mi dojde ipod touch 4. Jsem hlavně zvědavý na ten gyroskop. Vývojáři asi chtějí, aby člověk vypadal při hraní jako blbec :D
[Jelen]
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv pro 16, 2010 23:00
Zařízení: iPhone

Nové hry pro iOS: Real Racing 2, N.O.V.A. 2, Shadow Guardian

Příspěvek od [Jelen] »

Tak mám z toho Real racingu 2 rozpoluplné pocity, asi jsem čekal víc... Licencovaná auta mi chyběla už prvním Real racingu, tak jsem se těšil, že se tím něco napraví, ale v pondělí jsem si znova stáhl (při čekání na R.R. 2) GT Racing motor academy (už dřív jsem měk tuhle nainstalovanou, ale moc mě nezaujala - až teď a taky zabírá skoro 600MB). Oproti Real Racingu 2 mi GT R. připadá reálnější, s více možnostmi kariéry a přes sto licencovaných aut to krásně doplňuje. U R.R. 2 jsem se těšil na model poškození aut, ale zatím se mi podařilo soupeřům vždy urazit jen zadní nárazník, nic víc...
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Nové hry pro iOS: Real Racing 2, N.O.V.A. 2, Shadow Guardian

Příspěvek od Jiří Hrma »

Já se na RR2 taky velice těšil, ale zatím čtu, že ty reakce hráčů jsou docela rozporuplné, tak asi s nákupem počkám, navíc zatím stejně není iPad verze a pořídím si spíše Shadow Guardian; tenhle titul se mi hrozně líbil už od prvních trailerů.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Nové hry pro iOS: Real Racing 2, N.O.V.A. 2, Shadow Guardian

Příspěvek od uni »

Vstup silného hráče jako Epic apod. do oblasti iOS letos jasně naznačuje, že Sony a Nintendo má problém, který je umocněn iPadem, který si jistě mnoho uživatelů koupí právě jako herní platformu. Nevím, jak jen tom možnost připojení BT myši, ale kdyby "virtual WASD" + BT myš znamenalo hratelnou variantu např. pro N.O.V.A. 2 hm...:-)
cryingfreeman
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 238
Registrován: sob říj 17, 2009 11:22
Zařízení: Samsung Galaxy

Nové hry pro iOS: Real Racing 2, N.O.V.A. 2, Shadow Guardian

Příspěvek od cryingfreeman »

súhlas, to by už N.O.V.A 3 mohla byť poriadne FPS, a nie také zjednodušené HALO pre dotykový displej ako je teraz...a možno by sa už mohlo obávať aj Nintendo 3DS nielen PSP

inak Dungeon Defenders vyzerá na prvú hratelnu hru na Unreal Ungine a nie interaktívny film
_iNTERFACE
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 375
Registrován: čtv led 07, 2010 23:35
Zařízení: iPhone

Nové hry pro iOS: Real Racing 2, N.O.V.A. 2, Shadow Guardian

Příspěvek od _iNTERFACE »

tak je, epic by to len tak pre srandu nerobil...som zvedavy na odpoved hlavne u sony, kedze psp v dnesnej dobe nema opodstatnenie si kupovat, za taku cenu a pspandroid uz vobec nie, takze ocakavam nieco poriadnejsie a schopnejsie...zatial sa budem tesit, ze aj hranie je vysada ios, tak ako ostatne funkcie, v ktorych je na prvom mieste... :wink:
gulii
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 396
Registrován: pon lis 13, 2006 22:13
Zařízení: iPhone 6 Plus 64GB, Surface Pro 3

Nové hry pro iOS: Real Racing 2, N.O.V.A. 2, Shadow Guardian

Příspěvek od gulii »

škoda, že stále real racing 2 není pro ipad :-(
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Nové hry pro iOS: Real Racing 2, N.O.V.A. 2, Shadow Guardian

Příspěvek od Jiří Hrma »

gulii: To teda, taky na něj čekám, ale včera jsem na App Store objevil za 0,79 EUR hru 2XL TROPHYLITE Rally HD (je i pro iPhone) a hodně mě chytila :-)
gulii
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 396
Registrován: pon lis 13, 2006 22:13
Zařízení: iPhone 6 Plus 64GB, Surface Pro 3

Nové hry pro iOS: Real Racing 2, N.O.V.A. 2, Shadow Guardian

Příspěvek od gulii »

Taky jsem na ni včera koukal. 8-) ale měl bych se už asi krotit, dneska jsem dal za hry 700,- a to jsem si ještě nekoupil /pages, numbers, keynote, pro evo, a ještě nějakou střílečku jsem chtěl... /
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Nové hry pro iOS: Real Racing 2, N.O.V.A. 2, Shadow Guardian

Příspěvek od Jiří Hrma »

Na střílečky jsem rezignoval, ty mě na iPadu ani iPhonu nebaví (ovládání). Není to sice špatné a na virtuální joystick se dá zvyknout, ale mně to moc nesedlo.
gulii
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 396
Registrován: pon lis 13, 2006 22:13
Zařízení: iPhone 6 Plus 64GB, Surface Pro 3

Nové hry pro iOS: Real Racing 2, N.O.V.A. 2, Shadow Guardian

Příspěvek od gulii »

Tak jsme podrobněji pátral ohledně RR2 na ipad a zatím to nevypadá moc dobře... Viz citace z ofic. support fora:
I've bought an iPad because I wanted to play real racing 2 using this nice huge screen. Well the iphone version looks good but the screen is too small.
Can you at least tell me the date that Real Racing 2 for iPad will come out.
Because it's annoying to be waiting for a game that doesn't have a release date.
-- doplnění předchozího příspěvku (čtv led 20, 2011 0:14) --

Dungeon od 19. je za 0,79€ :!:
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava na iOS“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů