Začne se v ČR od 29. listopadu oficiálně prodávat iPad?

Zajímavé hry pro iPad a iPhone, tipy a návody
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Začne se v ČR od 29. listopadu oficiálně prodávat iPad?

Příspěvek od Jiří Hrma »

Server SuperApple.cz před malou chvíli přišel se zajímavou zprávou pocházející od důvěryhodného zdroje, podle které bychom se měli v pondělí 29. listopadu dočkat oficiálního zahájení prodeje tabletu Apple iPad, který bude dostupný ve všech šesti verzích. iPady se zatím nechystají k operátorům, takže na výhodné (dotované nabídky) pro 3G verzi si budeme muset nechat zajít chuť. Na Slovensku je zatím datum oficiálního prodeje nejasné a pravděpodobně se dočkají až příští rok.

obrázek

Podle serveru SuperApple.cz by měly být ceny za jednotlivé modely následující:
iPad Wi-Fi 16 GB: 12 340 Kč
iPad Wi-Fi 32 GB: 14 800 Kč
iPad Wi-Fi 64 GB: 17 280 Kč
iPad Wi-Fi + 3G 16 GB: 14 800 Kč
iPad Wi-Fi + 3G 32 GB: 17 280 Kč
iPad Wi-Fi + 3G 64 GB: 19 750 Kč


Další informace naleznete zde.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Začne se v ČR od 29. listopadu oficiálně prodávat iPad?

Příspěvek od GreenArrow »

Paráda,alespoň trochu zlevní,teď je nehorázně předraženej
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Začne se v ČR od 29. listopadu oficiálně prodávat iPad?

Příspěvek od uni »

Vzhledem k možnostem dost lidem bude stačit nejlevnější varianta, kde je cena přijatelná.
Kato
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 352
Registrován: sob zář 17, 2005 19:11
Zařízení: HTC Desire (AOS 4.2.2),Nokia Lumia 800, Apple iPad
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Začne se v ČR od 29. listopadu oficiálně prodávat iPad?

Příspěvek od Kato »

Ty jo me ani nenapadlo, ze se iPad v CR neprodava - to jako fakt? Vau...
Kazdopadne ta cena je prekvapive prijemna... :) O tolik levnejsi, nez "konkurence" v podobe Samsungu Galaxy Tab - no holt u Samsungu je potreba si priplatit za znacku :D Precejenom Apple uz zacina byt mainstream.. :D
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Začne se v ČR od 29. listopadu oficiálně prodávat iPad?

Příspěvek od uni »

nj, něco se tu neprodává a člověk to potkává v metru a v hospodě a něco se tu prodává (Tab) a člověk o to nezavadí a nezavadí:)
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Začne se v ČR od 29. listopadu oficiálně prodávat iPad?

Příspěvek od Pipa »

Jj, sice androidu v těchhle zařízeních fandím, ale Samsung je za nesmyslnou a nekonkurence schopnou cenu.
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Začne se v ČR od 29. listopadu oficiálně prodávat iPad?

Příspěvek od jerry_stolarik »

Jee.. Taky jsem nevedel ze se iPad v Cesku neda koupit.... Toto trvalo... Jinak by me zajimalo kdo si koupi ten nejdrazsi iPad za 19 750 Kc....?
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Začne se v ČR od 29. listopadu oficiálně prodávat iPad?

Příspěvek od niky79 »

iPAD se uz predtim dal v CR koupit, ale neoficialne = alza a spol. to kupovaly v EU/USA a na vlastni triko prodavaly.

To, ze ceny byly (a jeste jsou) absolutne nehorazne, nema smysl ani hovorit. Ten nejdrazsi ipad stal, pro zajimavost, v alza cca 29 tisic...

Jinak tyto ceny jsou super, podobne tem v rakousku a nemecku a rozhodne si priplatte za 3G! Jen ciste wifi je dost omezujici.
Kato
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 352
Registrován: sob zář 17, 2005 19:11
Zařízení: HTC Desire (AOS 4.2.2),Nokia Lumia 800, Apple iPad
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Začne se v ČR od 29. listopadu oficiálně prodávat iPad?

Příspěvek od Kato »

to sice urcite, ale pri soucasnych cenach... mit dva plne datove tarify u operatoru - to docela brutalne leze do penez..
Sam jsem mel dva plne datove tarify, ale to jenom diky tomu, ze jsem od VF ziskal na 6 mesicu 50% slevu - cili jsem platil defacto jeden..
Ale platit 1000Kc za internet do mobilu a iPadu - to mi pripada uz hodne prehnane. To radsi nahodim WiFi tethering z mobilu. Akorat bohuzel baterka v mobilu to neutahne moc dlouho no..
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Začne se v ČR od 29. listopadu oficiálně prodávat iPad?

Příspěvek od barberry.pha »

Tak ja mam v planu 16 3g a 3g internet od o2 za 150kc mesicne, hlavne budu na wifi ale obcas vim ze i mimo a tech 150kc se 150mb me uz nezabije a tim ze jenom surfuji po netu tak mi to bude stacit ;) a nechci kvuli wifi sdile i s iphonu pak resit potrebny jb :)
Hans 20
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: stř kvě 20, 2009 14:12
Zařízení: Toshiba TG01, i-mate Ultimate 9502, HTC X7500

Začne se v ČR od 29. listopadu oficiálně prodávat iPad?

Příspěvek od Hans 20 »

V Alze a pod. to mohl koupit jedině pitom.ec, V SRN nebo Rakousku stojí top verze 800 Euro, tak to se vyplatí si pro něj zajet odkudkoli.
Bojkas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: čtv pro 11, 2008 22:36
Zařízení: Samsung Galaxy S - i9000 - Android 2.1

Začne se v ČR od 29. listopadu oficiálně prodávat iPad?

Příspěvek od Bojkas »

Sakra, teda nejsem zrovna fanousek apple, ale 12k za nejlevnejsi verzi je super.
Par supu za odladenej tablet..
Libunda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 440
Registrován: čtv pro 11, 2008 9:47
Zařízení: HD2, iPAD, iPhone4, HTC One X
Bydliště: Náchodsko

Začne se v ČR od 29. listopadu oficiálně prodávat iPad?

Příspěvek od Libunda »

S tou nejlevnější verzí bych tak nepospíchal. Osobně mám 16G + 3G a už si nedokážu představit, že bych s tímto zařízením byl někdy a někde mimo dosah netu. Stačí koupit simku za srandovní měsíční paušál a veškeré starosti odpadají.
Si představte, že pojedete k přátelům, iPAD nadupanej fotkama, muzikou, soukromým videoarchívem, hrama ap., ale pokud by v tom baráku neměli wifi, tak ho děsně degradujete. Nepodíváte se ani na youtube, na maila, ani na předpověď počasí, ani na televizní program, prostě nic.
Je to o zamyšlení....cena necena.
jajaptak
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: úte říj 27, 2009 11:28
Zařízení: HTC Diamond 2

Začne se v ČR od 29. listopadu oficiálně prodávat iPad?

Příspěvek od jajaptak »

Já koupil ten s 32 GB a jenom z WIFI. Pokud jsem mimo WIFI síť tak to řeším SAMSUNGEM Galaxy ze kterého udělám Mobilní přístupový bod a připojím se k němu přes WIFI. A stačí vám jeden tarif.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Začne se v ČR od 29. listopadu oficiálně prodávat iPad?

Příspěvek od Jiří Hrma »

Jen pro úplnost, ty ceny jsou s DPH :)
Mimochodem, v Hong Kongu Apple prodává 16 Wi-Fi iPad za 3 888 HKD, což je v přepočtu zhruba 9 300 Kč. Bohužel, když jsem tam byl a chtěl si ho koupit, tak mi nebrali kartu, ale ty ceny tam jsou vážně suprové, i za MacBook Pro...
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Začne se v ČR od 29. listopadu oficiálně prodávat iPad?

Příspěvek od niky79 »

Kato píše:to sice urcite, ale pri soucasnych cenach... mit dva plne datove tarify u operatoru - to docela brutalne leze do penez..
Sam jsem mel dva plne datove tarify, ale to jenom diky tomu, ze jsem od VF ziskal na 6 mesicu 50% slevu - cili jsem platil defacto jeden..
Ale platit 1000Kc za internet do mobilu a iPadu - to mi pripada uz hodne prehnane. To radsi nahodim WiFi tethering z mobilu. Akorat bohuzel baterka v mobilu to neutahne moc dlouho no..
Pointa je v tom, ze jakmile mas datovy tarif do ipadu, internet v mobilu defacto prestanes vyuzivat. Alespon tak tomu bylo u me. Predtim jsem vyuzival internet v mobilu fakt hodne. Jakmile mam ale iPAD... no, chytry mobil se degradoval na volani a smskovani :tlem:
jajaptak píše:Já koupil ten s 32 GB a jenom z WIFI. Pokud jsem mimo WIFI síť tak to řeším SAMSUNGEM Galaxy ze kterého udělám Mobilní přístupový bod a připojím se k němu přes WIFI. A stačí vám jeden tarif.
Ano, ja to tak mohl udelat stejne. Jenze, prislo mi to neprakticke (chci mit internet funkcni na iPADU hned, ne predtim vytahovat mobil a spoustet nejakou aplikaci, ktera mi z nej udela WIFI AP – to je proste geekovske reseni, ne uzivatelske), nehlede na to, ze pri vyberu noveho mobilu bych mel omezeni na mobil s touto funkcionalitou.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Začne se v ČR od 29. listopadu oficiálně prodávat iPad?

Příspěvek od barberry.pha »

Tak ja to dneska nevydrzel a koupil v jednom eshopu za cenu jake budou oficialni v cr 16 gb 3G EU verze, 2 roky zaruka, internet mam od o2, 40 kc na tyden, predplacenka, takze pocitam ze jak nebude potreba tak ho budu mit jenom na wifi a v pripade potreby net na tyden zapnu :) vsechno frci jak ma je to boziiii :p
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Začne se v ČR od 29. listopadu oficiálně prodávat iPad?

Příspěvek od niky79 »

barberry.pha: ja myslel, ze uz iPAD mas :D (dle diskuse z jinych for :)
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Začne se v ČR od 29. listopadu oficiálně prodávat iPad?

Příspěvek od barberry.pha »

OT: Ipad jsem nikdy nepsal ze mam, ze ho planuji :) iphony ale uz pres pul roku ;) tak asi mozna tim :)
Uživatelský avatar
DonGiovanni
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: čtv lis 04, 2010 20:11
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Strakonice

Začne se v ČR od 29. listopadu oficiálně prodávat iPad?

Příspěvek od DonGiovanni »

Já si nemůžu pomoct a ani nechci nikoho urazit, ale ten iPad je taková kravina... Je to velký jako netbook, ale bez některých jeho výhod. Já jsem pro každou novinku a inovaci, ale kde se při pohledu na tu věc zastaví rozum, tak to je iPad :smile:
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava na iOS“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 hostů