Nové pouzdro od Boxwave přidá iPhonu 4 Bluetooth klávesnici

Zajímavé hry pro iPad a iPhone, tipy a návody
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Nové pouzdro od Boxwave přidá iPhonu 4 Bluetooth klávesnici

Příspěvek od Jiří Hrma »

Společnost Boxwave příští měsíc uvede do prodeje nové pouzdro "Keyboard Buddy Case" určené pro iPhone 4, které telefon nejen ochrání od poškrábání, ale zároveň mu přidá vlastní hardwarovou klávesnici, která se systémem bude komunikovat skrze Bluetooth. Celé pouzdro zvětší tloušťku iPhonu zhruba o třetinu; když klávesnici nebudete chtít používat, jednoduše ji zasunete do spodní části pouzdra. Plocha je rozdělena do čtyřech řad a nechybí zde ani kurzorové klávesy či tlačítko Fn sloužící pro zadávání sekundárních znaků. Klávesnici bude možné od 14. prosince zakoupit přímo v internetovém obchodě Boxwave za cenu 70 USD (zhruba 1 270 Kč). Tak schválně, kdo z vás by si ji pro svůj jablečný telefon pořídil?

obrázek

obrázek

Zdroj: Engadget
Martynet
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: pát srp 31, 2007 14:24
Zařízení: SE T610>Mio A701>iPhone3GS>iPhone4
Kontaktovat uživatele:

Nové pouzdro od Boxwave přidá iPhonu 4 Bluetooth klávesnici

Příspěvek od Martynet »

No nevim, jestli bych to dostatecne vyuzil... Asi by me vic zajimal tenhle pouzdro-zesilovac (iPhone 4 modely budou v zime) :
http://venturecraft.jp/gadget_en/index.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Vyuzije USB vystup misto sluchatkoveho (i kdyz sluchatkovy vystup ma iphone ze vsech telefonu nejkvalitnejsi) a potom staci pripojit kvalitni sluchatka a pustit si nejaky ten FLAC :-), napr rip z vinylu - 24/96... A to je pak narez. Uz jsem mel moznost vychutnat si takto vyvedeny zvuk z iPhonu pres iBasso mini zesilovac a rozdil je opravdu neuveritelny.

Takove zarizeni mi prijde mnohem zajimavejsi, co myslite? Zatim jsem slysel pozitivni hodnoceni a urcite se podelim o zkusenosti jakmile se mi dostane do ruky. Pokud by to tedy nekoho zajimalo :-)
weth
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 102
Registrován: sob úno 23, 2008 21:45
Zařízení: iPhone 5S 16GiB 7.X

Nové pouzdro od Boxwave přidá iPhonu 4 Bluetooth klávesnici

Příspěvek od weth »

Přídavná kláveska je určitě zajímavým příslušenstvím, ale chtělo by to vyzkoušet. Z boku na obrázku vypadá celé zařízení příšerně, ale lepší je, když má člověk možnost osahat si to a vidět to v reálu (nebo aspoň video). Taky je trošku naprd to přídavné napájení -> když budu nabíjet, musím zastrčit 2 kabely, nemožnost využití nějaké kolíbky atd. Lepším řešením by podle mě bylo udělat klávesku včetně apple konektoru, do které by se celý iP zasunul a nabíjelo by se jen přes ten kryt/klávesnici.. Ale zase by iP trochu moc zcihlovatěl...
Co by mohlo být na klávesce užitečné, tak šipky.. Zajímalo by mě, jestli fungují normálně i v prostředí iOSu (maily, sms).

Martynet: pěkné příslušenství, nicméně je škodat tím kazit jeden (vlastně dva, ten tvůj a ten Jirkův) topic, nechceš založit vlastní?
martan1981
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: sob črc 11, 2009 22:13
Zařízení: SGS4

Nové pouzdro od Boxwave přidá iPhonu 4 Bluetooth klávesnici

Příspěvek od martan1981 »

Je to podla mna nepouzitelne uz len z toho dovodu, ze pri vysunutej klavesnici vazi horna cast 137g + puzdro a dolna tipujem ze moze vazit 40g + puzdro. No a s takymto vyvazenim by som teda nechcel pisat dlhsi mail. Na kratky mi zase staci soft klavesnica ... toto je chyba vsetkych pridavnych klavesnic, asi preto sa predavaju ako teple rozky :tlem:
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Nové pouzdro od Boxwave přidá iPhonu 4 Bluetooth klávesnici

Příspěvek od GreenArrow »

vypadá to otřesně
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Nové pouzdro od Boxwave přidá iPhonu 4 Bluetooth klávesnici

Příspěvek od uni »

Sice nevím, proč by to mělo vypadat hrozně (tak samozřejmě, čímkoli obalit takové zařízení jako iPhone 4 je takřka svatokrádež), ale z hlediska praktičnosti bych se také obával o těžiště, které bude pravděpodobně příliš vysoko. Řešení přes dock connetor (a tedy i jako externí baterie) by mi přišlo mnohem praktičtější.
Uživatelský avatar
Kott02
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: úte úno 19, 2008 19:30
Zařízení: iPhone 5 16GB
Bydliště: OVA
Kontaktovat uživatele:

Nové pouzdro od Boxwave přidá iPhonu 4 Bluetooth klávesnici

Příspěvek od Kott02 »

Být to levnější tak bych to bral, ale zas tak moc to není třeba. Ovšem zajmavá featurka.
_iNTERFACE
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 375
Registrován: čtv led 07, 2010 23:35
Zařízení: iPhone

Nové pouzdro od Boxwave přidá iPhonu 4 Bluetooth klávesnici

Příspěvek od _iNTERFACE »

vyzera to celkom prakticky a vela ludom to moze priniest usmev...len prave iphone jejednym z tych, ktoremu ziadna dodatocna klavesnica neprida na komforte, kedze ta SW je viac nez dobra, kvalitna a presna..
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Nové pouzdro od Boxwave přidá iPhonu 4 Bluetooth klávesnici

Příspěvek od niky79 »

Interface: dobry vtip. SW klavesnice je dobra, ale HW klavesnici se ani omylem nevyrovna. Ale to vi kazdy, kdo neni zaslepena ovce, at uz toho ci onoho vyrobce.
velkybeda1
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pát srp 06, 2010 14:36
Zařízení: Samsung galaxi s

Nové pouzdro od Boxwave přidá iPhonu 4 Bluetooth klávesnici

Příspěvek od velkybeda1 »

Neví nikdo jestlita nebude na SGs,mněse to náhodou líbí.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Nové pouzdro od Boxwave přidá iPhonu 4 Bluetooth klávesnici

Příspěvek od Jiří Hrma »

velkybeda1: Asi ne, Boxwave s tím zatím počítá pouze pro iPhone 4, ale třeba se toho někdy chytne nějaký jiný výrobce (moc šancí tomu ale nedávám).
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava na iOS“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 hostů