Calvetica: Nejrychlejší kalendář pro iPhone

Zajímavé hry pro iPad a iPhone, tipy a návody
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Calvetica: Nejrychlejší kalendář pro iPhone

Příspěvek od Jiří Hrma »

Pokud hledáte velmi rychlý kalendář, ve kterém je otázka přidání nové události záležitostí pouhých dvou kliknutí, rozhodně byste neměli minout novou aplikaci Calvetica Calendar. Na hlavní obrazovce kalendáře vidíte měsíční náhled na události, přičemž každá položka je charakterizována nenápadnou tečkou, takže ihned poznáte, kolik událostí jste si na daný den naplánovali. Po přepnutí na denní náhled můžete na určitou hodinu snadno přidat novou položku, nastavit časové upozornění, délku trvání a vybrat lze i výchozí kalendář, do kterého se informace uloží. Aplikace pracuje s původní databází kalendáře v iOS, takže nepřijdete o synchronizaci dat s aplikacemi na PC či Macu. Autoři jsou při vývoji aplikace velmi progresivní a v nových verzích postupně přibývá celý řada zajímavých funkcí, ostatně podívejte se sami na jejich další plány. Další informace naleznete na webu výrobce, kde rovněž doporučuji shlédnout demonstrační video, ze kterého zjistíte, jak s kalendářem efektivně pracovat. Grafické zpracování a rozložení prvků je trochu podobné kalendáři ve Windows Phone 7, ale to rozhodně není nijak na škodu.

Calvetica Calendar
obrázek
Cena: 2,39 EUR (58 Kč)
Velikost: 1,1 MB


obrázek
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Calvetica: Nejrychlejší kalendář pro iPhone

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Zrovna jsem chtěl napsat, že to nápadně připomíná metro-design ve WP7 :) Vypadá celkem vkusně, akorát škoda, že není do zlatého řezu, takovej centimetrovej pruh vpravo by estetický vzhled hned spravil :D :D
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Calvetica: Nejrychlejší kalendář pro iPhone

Příspěvek od Standa »

Mě napadlo to samé, zvlášť při pohledu na poslední obrazovku :-)
KVARK
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř črc 01, 2009 18:44
Zařízení: LG Optimus 2X

Calvetica: Nejrychlejší kalendář pro iPhone

Příspěvek od KVARK »

Hmm, v iOS už jde nahradit i systémový kalendář. Jak vidím, tak iPhone se čím dál lepší...(bez ironie).
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Calvetica: Nejrychlejší kalendář pro iPhone

Příspěvek od barberry.pha »

No myslim ze nahradit nejde, spise s nim spolupracuje a informace zadane v jednom se zobrazi i v druhem a rozdil bude v grafice a funkcnosti. Nevim jestli ho ma jirka vyzkouseny, ja o nem uz cetl recenzi ale zatim si vystacim s tim ktery je primo od applu, na co se tesim az bez JB pujde dat info treba o kalendari na lockscreen ;)
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Calvetica: Nejrychlejší kalendář pro iPhone

Příspěvek od uni »

KVARK píše:Hmm, v iOS už jde nahradit i systémový kalendář. Jak vidím, tak iPhone se čím dál lepší...(bez ironie).
Asi bych doporučil sledovat vývoj projektu Pocket Informant od WebIS.... Vydání pro Android se také blíží, ale iOS verze je jednoznačně nejkvalitnější, zvláště ve spojen ís iPadem nebo Retinou a iOS 4...
cryingfreeman
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 238
Registrován: sob říj 17, 2009 11:22
Zařízení: Samsung Galaxy

Calvetica: Nejrychlejší kalendář pro iPhone

Příspěvek od cryingfreeman »

a v čom by malo byť kvalitnejšie spojenie s iOs4, ktoré mu neumožní ani zobraziť info v lockscreene/homescreene a nemá poriadný notifikačný systém?

PI je pre android zatiaľ ako beta na markete zdarma(do januára)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Calvetica: Nejrychlejší kalendář pro iPhone

Příspěvek od Jiří Hrma »

cryingfreeman: Mám JB a z Cydie stažení LockCalendar, který mi zobrazí info z kalendáře na uzamčené obrazovce. A co se týče notifikací, vždyť je tu Push, který funguje skvěle (na e-maily, IM, Facebook...).
cryingfreeman
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 238
Registrován: sob říj 17, 2009 11:22
Zařízení: Samsung Galaxy

Calvetica: Nejrychlejší kalendář pro iPhone

Příspěvek od cryingfreeman »

s JB...

notifikácie v iOs skvelé určite iesú
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Calvetica: Nejrychlejší kalendář pro iPhone

Příspěvek od barberry.pha »

LockCalendar pouzivam taky ;) pres co jsi delal jirko JB?
Jinak ja sem si koupil Week Cal ;) vyhovuje mi ten tydenni nahled a kdyz potrebuji mesic tak pouzim iphonacky cal ;)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Calvetica: Nejrychlejší kalendář pro iPhone

Příspěvek od Jiří Hrma »

já jsem dělal jb přes limera1n od geohota... ty také nebo přes GP? Na Week Cal jsem se díval, ale asi bych ho nevyužil, Calvetica mi nadmíru vyhovuje, ale dneska jsem tam našel jeden bug, tak jsem ho rovnou reportoval vývojářům (když přesuneš nějakou událost na jinou hodinu v daném dnu a na té původní hodině chceš vytvořit jinou, tak po kliknutí na "Hotovo" se nic neuloží a pole zůstane úplně prázdné).
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Calvetica: Nejrychlejší kalendář pro iPhone

Příspěvek od barberry.pha »

Ja to delal pres GP a spokojenost, baterka drzi jak luteranska vira, stejne jsem jenom nahral lock calendar a zmenil theme jinak jsem to delal jenom na zkousku a ze zvedavosti :)
Jinak ja prave v praci nejvice vyuziju ten tydenni nahled, mam to jenom po-pa od 10-20hod a pri otoceni displeje se otoci i cal ;) jinak mi predtim stacil ten klasicky iphonacky.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava na iOS“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů