iPhone 4 od pátku u Vodafone a O2, T-Mobile zatím mlčí

Zajímavé hry pro iPad a iPhone, tipy a návody
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

iPhone 4 od pátku u Vodafone a O2, T-Mobile zatím mlčí

Příspěvek od Jiří Hrma »

Vodafone a O2 dnes skrze tiskové zprávy oznámily zahájení prodeje očekávaného iPhone 4, stane se tak v pátek 27. srpna. T-Mobile prý uvedení iPhone 4 také chystá v nejbližších dnech, ale s ničím konkrétnějším zatím nepřišel. Nejvýhodněji nákup vychází u Vodafone, který telefon nabídne jak s úvazkem, tak také ve volném prodeji. Operátor O2 v první vlně bude iPhone 4 prodávat pouze se smlouvou, nemá prý dostatečný počet kusů pro pokrytí volného prodeje.

Ceník Vodafone
obrázek

U Vodafone dáte bez úpisu za 16GB verzi 15 577 Kč, za 32GB verzi 18 477 Kč. To jsou oproti očekávání docela příjemné ceny. Pokud se rozhodnete iPhone 4 koupit s minimálním měsíčním plněním (viz. tabulka), vyjde vás ještě levněji. Minimální měsíční plnění se navíc vztahuje pouze na 6 měsíců, poté už operátorovi nic platit nemusíte.

Doručení z e-shopu Vodafone zdarma ještě v pátek
Z e-shopu Vodafone můžete iPhone 4 objednávat od dnešní půlnoci (ze středy na čtvrtek). Pokud si jej objednáte do čtvrtka 26. 8. 2010 do 14 hodin, bude vám zásilka doručena ještě během pátku, a to zcela zdarma. V prodejnách bude dostupný od pátku 27. 8. a využít můžete také půlnočního prodeje a jedné speciální akce se slevou 1000 Kč.

Půlnoční prodej v Praze a Brně
Pro nedočkavce bude připraven půlnoční prodej (ze čtvrtka na pátek) v prodejných v Praze na Václavském náměstí a v Brně v Masarykově ulici (od 00:00 do 02:00).

Přijďte v červené a získáte slevu 1000 Kč
Pokud přijdete na půlnoční prodej oblečení celí v červené, získáte navíc slevu 1000 Kč z ceny zvýhodněného telefonu a budete obslouženi u přednostní pokladny. Tato nabídka platí pro nové i stávající zákazníky s nárokem na zvýhodněný telefon po dvou letech, neplatí však pro zájemce, kteří si telefon koupí ve volném prodeji za standardní cenu.


A jak to bude u O2? I zde se počítá s půlnočním prodejem
Zákazníci si iPhone 4 budou moci zakoupit ve všech 86 značkových prodejnách od 27. srpna 2010. Jako první bude všem milovníkům nakousnutého jablka k dispozici přesně o půlnoci ve značkové prodejně v Praze na Václavském náměstí.

"Jako jediní přinášíme zákazníkům největší pokrytí 3G sítí v České republice a tedy plné využití funkcionalit iPhone 4. I proto máme s prodejem tohoto přístroje velmi dobré zkušenosti. Jsme potěšeni, že nyní můžeme našim zákazníkům nabídnout další, již čtvrtou, generaci tohoto přístroje, se kterým Apple opět zdvihl laťku o něco výše," říká Petr Matějovský, ředitel segmentu mobilní hlas a data společnosti Telefónica O2 Czech Republic.

S ohledem na omezené dodávky ze strany Apple je nabídka iPhone 4 dočasně určena pouze pro nové a stávající zákazníky při uzavření smlouvy. Přehled dotovaných cen včetně DPH v závislosti na výši čerpaných služeb je v následujících tabulkách:
obrázek
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

iPhone 4 od pátku u Vodafone a O2, T-Mobile zatím mlčí

Příspěvek od barberry.pha »

Ceny u VF jsou pekny a o fous levnejsi nez u 3gs :) jsem mile prekvapeny kdyz nektery odhady bylo o 2-3 tisice vyssi, tedka mam dilema jestli ho po pulnoci objednat kdyz jsou ceny v pohode nebo si nechat privest ipad :)) asi si jeste necham 3gs a objednam ipad :)
jenda.69
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: ned lis 04, 2007 19:31
Zařízení: Google Nexus S
Bydliště: Kousek od KV

iPhone 4 od pátku u Vodafone a O2, T-Mobile zatím mlčí

Příspěvek od jenda.69 »

"Jako jediní přinášíme zákazníkům největší pokrytí 3G sítí..."

To je zajímavá věta. Přece je jasný, že jsou jediní, kdo má největší pokrytí. Kdyby nebyli jediní, tak nemají "největší pokrytí", ale "stejně velké pokrytí jako..."

Sice možná chápu, že je to takhle řečeno kvůli marketingu, ale na mě to působí spíš hodně pitomě.

Ale ty ceny u Vodafonu jsou docela pěkný (stejně bych to za ně nekoupil). Ten, kdo to koupil na mall za těch 27 tisíc, asi teď bude hlavou bušit do zdi.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

iPhone 4 od pátku u Vodafone a O2, T-Mobile zatím mlčí

Příspěvek od Jiří Hrma »

Vodafone zatím trochu nestíhá. Na jejich e-shopu měl být iPhone od dnešní půlnoci k objednání... půl jedné pryč a zatím žádná změna, jen web mají občas solidně přetížený.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

iPhone 4 od pátku u Vodafone a O2, T-Mobile zatím mlčí

Příspěvek od barberry.pha »

Tak dneska rano v osm hodin objednany, jsem zvedavy jestli zitra dorazi jak avizovali. Tedka vymenit simku u vf za micro abych ho mohl alespon aktivovat a pak budu cekat jestli se dneska t-mobile konecne odhodla pustit nejaky info o iphonu a s tim i microsim kartach protoze zatim nikdo nic nevi a jelikoz mam t-mobile tak bych ji rad vymenil a pouzival na dovci pac strihat se mi moc nehce abych pak nebyl uplne bez sim a dva pripadne poplatky bych urcite platit nechtel ...
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

iPhone 4 od pátku u Vodafone a O2, T-Mobile zatím mlčí

Příspěvek od Jiří Hrma »

Tak už i T-Mobile zveřejnil tiskovou zprávu ohledně uvedení iPhone 4. Základní nedotovaná cena za černý 16GB model bude 16 999 Kč, v Twist sadě bude za 17 049 Kč. Další informace najdete zde.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

iPhone 4 od pátku u Vodafone a O2, T-Mobile zatím mlčí

Příspěvek od barberry.pha »

Kazdy mame neco, jinak 15.5 nedotovanu VF, u tmobilu zase vychazi dobre s pausalem, mesicni plneni 1200 tusim ze 10 tisic.
Jinak kazdy mame neco, vim ze si milovnik navigaci a mas asi 4 ;) ja mam jednu navigon za akcni cenu 45€ a zbytek si rad doplatim za iphone ;)

Ot: tesim se az si zitra vyzkousim v sandstorm gyroskop ovladani :) a pro skarohlidky, diku backup v itunes budu mit iphone nastaveny naprosto stejne jako tedka 3gs, sms,maily,pozice ve hrach, rozmisteni ikon atd asi za 15 minut nez se to vsechno nahraje a ja na ti nemusim ani sahnout :p
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

iPhone 4 od pátku u Vodafone a O2, T-Mobile zatím mlčí

Příspěvek od barberry.pha »

Ja to od tebe nebral ve zlem :) jenom jsem srovnal ze kazdy rad neco jinyho viz muj podpis :)) no doma to nejak proslo asi proto ze 3gs dostane pritelkyne. No ja jsem s iphonem a vecmi okolo nadmiru spokojeny a uvazoval jsem o ipadu ale asi bych ho moc nevyuzil tak zvitezil iphone a budu asi max spokojeny :))
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

iPhone 4 od pátku u Vodafone a O2, T-Mobile zatím mlčí

Příspěvek od barberry.pha »

Tak iphone uz dorazil a ten displej je uzasny, pri nekterych akci rychlejsi nez 3gs, gyroskop funguje paradne a hrani je zase o level nekde jinde, fixace gps pri prvnim pouziti behem nekolika sekund, a vhledove je to luxus. Jsem maximalne spokejny s utracenim penez za neho :p
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

iPhone 4 od pátku u Vodafone a O2, T-Mobile zatím mlčí

Příspěvek od Jiří Hrma »

Já jsem také spokojený, ten displej je hodně parádní a kvalita videa/fotoaparátu také.
barberry.pha: Máš typ na nějaké hry, ve kterých naplno využiji ten nový gyroskop? Dnes jsem celou noc hrál online Carcassonne, takhle jestli to se mnou půjde dál...
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

iPhone 4 od pátku u Vodafone a O2, T-Mobile zatím mlčí

Příspěvek od barberry.pha »

Stahni si 3d strilecku N.O.V.A ;) vcera jsem to zkousel a je parada akorat kdyz na tebe bude nekdo koukat ... :))) potom jeste myslim online hra je archetyop nebo tak nejak nevim presne nazev ale v appstoru ti to urcite najde. Kde si ho Jirko kupoval? Dneska jsem testnul navigaci, jel jsem praha - horni misecky s navigonem a ani jednou nevypadl signal a iphone nebyl ani zahraty, a to me hodne potesilo :)
To bychom mohli zkusit nekdy face hovor ;) za tyden se vracim s dovoleny tak treba pak az budu na solidni wifi :)
OT: Jirko nakdypak naplanujes sraz? :)
Tom Vysoudil
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: pát led 02, 2009 14:24
Zařízení: Xperia X1 a iPhone 4

iPhone 4 od pátku u Vodafone a O2, T-Mobile zatím mlčí

Příspěvek od Tom Vysoudil »

Ja prozmenu smutne pokukuji po bilem iPhone 4. Tak jsem se na nej tesil a buhvi jestli bude do Vanoc. Jestli me nezaujme novy iPod Touch 4.gen, ktery by mel mit podobny tvar jako novy iP 4, retinu a fotak, tak mazu do nejblizsiho Vodafonu pro cernou variantu.

Btw, ta hra se jmenuje Archetype.

Vim, ze tohle neni topic o iP4 (tak klidne napiste tam) jak jste spokojeni :) a jak to mate se signalem. Tohle me osobne zajima asi nejvice...Diky
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

iPhone 4 od pátku u Vodafone a O2, T-Mobile zatím mlčí

Příspěvek od Jiří Hrma »

barberry.pha: Díky, mrknu v App Store. Kupoval jsem ho u Vodafone, teď jsem akorát poslal ven článek, jak to probíhalo. S tím hovorem přes Face Time budu jedině rád, potřebuji to otestovat do recenze, tak se pak domluvíme. Sraz pravděpodobně v září nebo říjnu, nevím... teď řeším novou SmartManii, tak není tolik času, kolik bych potřeboval.

Tom Vysoudil: Když položím ruku na ono kritické místo, tak mi signál po cca půlminutě spadne o 1-2 čárky... takže ano, projevuje se to, ale není to nic hrozného a že by mi někdy spadl hovor, tak to se zatím nestalo, nehledě na to, že jsem pravák a když telefon držím v ruce při hovoru, tak na ono místo vůbec nesahám. A jinak jsem spokojený, displej je parádní, rychlost systému také, fotoaparát + video taky zaslouží palec nahoru... ale jsem zvědavý na výdrž.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

iPhone 4 od pátku u Vodafone a O2, T-Mobile zatím mlčí

Příspěvek od barberry.pha »

To Tom: diky za upresneni te hry :) jinak ja mam vyple 3g a pokud tel chytnu pevne dokole tak spadne po chvili signal o nejakou carku ale ne uplne, pri hovoru jak drzim foun ani nahodou ;) no s tim bilym iphonem to bude buh vi jak, 3gs jsem mel bile a hezky ale iphone 4 se mi libi v cerny, neoslovil me u toho bileho ten predek,osobni nazor.

To Jirka: takze sis ho vystal o pulnoci? ;) Tak az se vratim s dovci tak ti poslu SZ s mobilnim cislem a muzeme se pak nekdy domluvit a spachat to :)) no doufam ze diskuze pod recenzi iphone 4 se nezmeni v jeden velky flame :( jinak na sraz se uz tesim. Ja mam t-mobile a skoda ze mi nekoncila smlouva vysel by me na desitku, tak padlo 15.5 u vf, mas 16 nebo 32 gb? Jinak uvazuji o zakoupeni iMovie.

Jinak zatim max spokojenost, rychlost, hodne me dneska potesila ta navigace a gps, navigon v akci za 45€ :p
Tom Vysoudil
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: pát led 02, 2009 14:24
Zařízení: Xperia X1 a iPhone 4

iPhone 4 od pátku u Vodafone a O2, T-Mobile zatím mlčí

Příspěvek od Tom Vysoudil »

Jeste jedna drobnost na Jirku a barberry.pha: Jake internetove tarify pouzivate ted od TM? Jstem take u TM, ale nejak nevim, zda ty soucasne tarify vyhovuji provozu iP hlavne co se tyce FUP. Standard mi prijde naprosto k nicemu a Premium s 1GB je za 500 Kc dosti prestreleny.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

iPhone 4 od pátku u Vodafone a O2, T-Mobile zatím mlčí

Příspěvek od barberry.pha »

Ja jsem u tmobilu pres firmu starlife a mam ten starsi pausal internet+ za 470kc je tam fup 2gb ale tedka jak uz mam doma wifi tak za mesic stahnu kolem 200mb max, doma jsem na wifi a pres den jenom prohlizeni. Tmobile ma konecne tedka ty novy tarify kde je dulezite uz jenom fup a ne pres jaky porty se pripojujes, takze za 139kc 100mb a za 99kc priplatek 100mb takze si myslim ze za 240kc bych za mesic vystacil nebo max 340kc, no za tech 500kc to 1gb je mozna hodne ale zalezi jestli mas pristup jenom pres mobilni net nebo treba i wifi.

Edit: co me pobavilo tak byla velikost krabicky ve ktery byl zabaleny :) o polovinu mensi nez u 3gs, potom to jak vyresily nabijecku :) to jirka urcite ukaze na fotkach a potom ze jak u 3gs nebyl skoro zadny navod tak u iphonu 4 mi prisla pekne tlusta prirucka manualu :)) takze v krabici ve kterym byl poslany byl tlusty manual a mini krabice s iphonem 4 :))
čiko
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 92
Registrován: pon pro 25, 2006 23:34
Zařízení: Blackberry Z10
Bydliště: Bašť
Kontaktovat uživatele:

iPhone 4 od pátku u Vodafone a O2, T-Mobile zatím mlčí

Příspěvek od čiko »

Rád bych požádal přítomné majitele iPhonu 4 o zhodnocení GPSky v tomto přístroji.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

iPhone 4 od pátku u Vodafone a O2, T-Mobile zatím mlčí

Příspěvek od barberry.pha »

Jednim slovem vynikajici ;) jak jsem psal cesta praha-horni misecky s Navigonem, ani jedna ztrata polohy, telefon se ani nezhral. Zatim jsem fix do 10 sekund a to i hned pri prvnim pouziti.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

iPhone 4 od pátku u Vodafone a O2, T-Mobile zatím mlčí

Příspěvek od barberry.pha »

Jirko pokud budes uvazovat o iMovie tak doporucuji, za ty 4€ to stoji, sice mi chvilku trvalo nez jsem prisel jak nato ale konecne vysledky a to co s tim jde udelat je super ;) ja jsem spokojeny, behem par minut jsem udelal video s vlastni hudbou s fotek s dovoleny a je to zase nekde jinde nez jenom nekam uploadovat fotky a to primo ve founu .... Jinak co se tyka vydrze tak kdyz srovnam s 3gs, iphone nesetrim, fotil jsem, chodim na net, stahoval app pres wifi, hral si s iMovii a na 4 hodiny pouzivani 50% baterky fuc, u 3gs jsem mival max 3hodiny pouzivani na 50% baterky.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava na iOS“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 hostů