Apple k problémům se signálem u iPhone 4: Držíte jej špatně

Zajímavé hry pro iPad a iPhone, tipy a návody
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Apple k problémům se signálem u iPhone 4: Držíte jej špatně

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Já jsem to teda nějak hluboko nezkoumál, ale někde se tuším psalo, že by mohla být SW chyba ve zpracování zachyceného signálu resp. v softwaru, který řídí samotný přijímač. Ale nemůžu říct do jaké míry je to rumour, škoda že se k tomu už Apple nějak solidně nevyjádří. Vykrucováním se je známý spíš Microsoft nebo HTC.
tomogo
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: čtv srp 13, 2009 9:21
Zařízení: FSC 720 a Nokia E52
Bydliště: 110 00 Praha 1, V Jámě 699/5

Apple k problémům se signálem u iPhone 4: Držíte jej špatně

Příspěvek od tomogo »

to: jacek
OT: Hele já v tom mám bordel... Někdo nadává jako špaček na HD2, že prý to padá, ztrácí signál, přehřívá se, nevydrží ani den.... a ty jseš spokojený. Jak to tedy je opravdu ve tvém případě a kdes to zařízení koupil? Bylo to někde přes Intenrnet, nebo u Sunnysoftu...? Protože já už toho čekání na vysněný WM mám akorát dost a přemýšlím o HD2, ale ty špatné zkušenosti co občas čtu mne odrazují....
Pacik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: čtv čer 28, 2007 20:04
Zařízení: MDA Compact V
Kontaktovat uživatele:

Apple k problémům se signálem u iPhone 4: Držíte jej špatně

Příspěvek od Pacik »

MrViki píše:
htcjirka píše:Od zacatku bylo jasne ze je to HW chyba,nyni se snazi Apple udelat z uzivatele hlupaka,ktery vlastne neumi drzet telefon.Ikdyz apple dela s uzivatelu hlupaky ve vice vecech....
Jak to může být HW chyba, když se stejný problém začal po update na OS4 objevovat i u Iphone 3GS, který do té doby problémy neměl???
Tak proč Apple vydalo prohlášení že lidi drží iPhone špatně? Kdyby to byla SW chyba tak se omluví, a časem vydaj záplatu, a nebudou z lidí dělat blb** co ani neumí držet telefon... No nevím ať je to jak chce, iPhone 4 si stejně nekoupím (i když sme na něj zálusk měl - ale ta cena je hrozná), a radši pujdu od Galaxy S Pro nebo něčeho podobného s QWERTY klávesnicí...
Burster
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: čtv pro 10, 2009 18:45
Zařízení: HTC HD2

Apple k problémům se signálem u iPhone 4: Držíte jej špatně

Příspěvek od Burster »

je to sw chyba, zapomeli naprogramovat ze telefon ma dat uzivateli el. vyboj pri dotyku vodive casti anteny. Tento vyboj mel mit za ukol prenaucit uzivatele, aby drzel telefon podle apple norem. Toto bohuzel zapomeli a proto se nas apple snazi naucit spravne drzeni telefonu alespon timto prohlasenim.
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Apple k problémům se signálem u iPhone 4: Držíte jej špatně

Příspěvek od jacek »

to tomogo: HD2 byla koupena v listopadu 09 v Liberci. Ze začátku chrčel reproduktor, ale s aktualizací ROM a hlavně s ROM z XDA je vše v pohodě, takže jsem s HD2 maximálně spokojený. Nic co tady popisuješ se mi neděje :tlem:
Výdrž moc neřeším, nabijím jak je třeba ....no den a půl vydrží v pohodě( hodně záleží i kombinaci ROMky a Rádia)
Shrnuto a podtrženo : má očekávání splněna na 100% :tlem:
p.s. pokud chceš bližší info písni SZ, ať zde nejedem OT, tím se diskutujícím tohoto fóra OMLOUVÁM za vsuvku.
weth
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 102
Registrován: sob úno 23, 2008 21:45
Zařízení: iPhone 5S 16GiB 7.X

Apple k problémům se signálem u iPhone 4: Držíte jej špatně

Příspěvek od weth »

Mno, SW chyba to může být tím, že baseband je špatně naprogramovaný a nepřepíná dostatečně rychle na jinou anténu v případě ztráty signálu (mělo by se týkat jen 3G).. Každopádně oficiální stanovisko Applu je "držte telefon jinak"..:(
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Apple k problémům se signálem u iPhone 4: Držíte jej špatně

Příspěvek od barberry.pha »

docela efektne jde problem vyresit takhle : http://www.iphonenews.cz/narazniky-pro- ... na-dracku/" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Apple k problémům se signálem u iPhone 4: Držíte jej špatně

Příspěvek od jacek »

asi mám po ránu bloknutý mozek :grin: , obal Apple rozesílá, nebo si ho musíš koupit?
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Apple k problémům se signálem u iPhone 4: Držíte jej špatně

Příspěvek od barberry.pha »

musis si ho koupit ... jak jinak u applu :) vzdyt by tim priznal chybu :) ale nevypada ten obal spatne a asi i ochrani ty rohy a za chvili bude na ebay za par dolaru ...
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Apple k problémům se signálem u iPhone 4: Držíte jej špatně

Příspěvek od jacek »

souhlas :) , zas na druhou stranu, mít IP4 a přijít mi obal (zdarma) a třeba s větou, něco v tomto duchu: Vážený zákazníku,
koupil sis vynikající telefon a protože se zdá, že občas dojde k výpadku signálu zasíláme ti prozatímní náhradní řešení do doby, než odstraníme důvody.........Osobně bych před tímto řešením smeknul a cena Apple by v mých očích dost stoupla.
Vím, přiznali by chybu, ovšem to je můj postoj k chybě - stát se může, přiznání zvyšuje pocitovou cenu.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Apple k problémům se signálem u iPhone 4: Držíte jej špatně

Příspěvek od barberry.pha »

no to umisteny anteny asi nebude uplne stastne ale pokud se tyto problemy objevily i na 3gs po nahrani os4 tak ten problem nebude asi primo hw ale asi i sw. a pokud ma nekdo stesti na zmetka hw tak mu pomuze tady toto pokud tam ma chybu sw tak asi az nejaky update, ale pravdu stejne vi v apple a vsechno ostatni se muzeme dohadovat :))
a hlavne porad jsou odkazany na nejaky tovarny v cine a v tom poctu kusu se holt asi nejaky zmetek najde, jak jsem psal vyse maji stesti v nestesti ze holt na to mnozstvi prodanych kusu je pri samem procentu holt zmetku vice a tudiz vice nespokojenych uzivatelu, taky to mohlo apple prekvapit s tou antenou a tak nejakych chytrak vymyslel to ze ho spatne drzi coz mi teda neprijde jako nestastnejsi a spise bych rekl ze sami v tu chvili nevedeli co je za problem :)
musi ale rict ze obal je to vkusny a koupil bych si i kdybych nemel problemy se signalem :)
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Apple k problémům se signálem u iPhone 4: Držíte jej špatně

Příspěvek od jacek »

tak, tak, nic není dokonalé, ani Bůh :wink:
jen dodám a jak píšeš, cesta směrem :arrow: uděláme z lidí blbce(špatně držíte telefon)..TO ONI ...my jsme O.K., je ta nejhorší kterou se dali :???:
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Apple k problémům se signálem u iPhone 4: Držíte jej špatně

Příspěvek od barberry.pha »

tak s tim max souhlasim .. to udelali hodne krok vedle ale zase na druhou stranu ta hysterie co se kolem toho sebehla byla taky docela husta ... kdyz vezmu ze treba hd2 mela ruzove kolecko ve fotaku odstrane pak pachtem od htc ... kdyby apple rekl ze se to muze stat kdyz se telefen blbe chytne a ze se to pokusi opravit nez ze uzivatel to blbe chytne a muze si zato sam ... ale treba v usa to melo to ucinnek a uzivatele si rekli: no my jsme blbi,vzdyt ho drzime blbe, tak jak to ten apple ukazoval :) a v evrope jenom cumi jak to ti amici zase "vykoumali " :p

edit.: a na druhou stranu jsem videl tak super fake video kde clovek uvazoval jestli to je realite nebo ne ze by asi nebyl problem udelat podobny video s padajicim signalem :) treba se u microsoftu pochlapili a celou dobu vyrabeli nejaky video a padajicim signalu nez aby pracovali na wm7 :))))

to si samozrejme delam srandu ale s tim videem je mozny dneska vsechno ...
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Apple k problémům se signálem u iPhone 4: Držíte jej špatně

Příspěvek od jacek »

:smt023........
elcrys
smartguru
smartguru
Příspěvky: 541
Registrován: pát bře 14, 2008 13:05
Zařízení: Sony Ericsson Xperia mini, Nexus 7 (2013)

Apple k problémům se signálem u iPhone 4: Držíte jej špatně

Příspěvek od elcrys »

barberry.pha píše:docela efektne jde problem vyresit takhle : http://www.iphonenews.cz/narazniky-pro- ... na-dracku/" onclick="window.open(this.href);return false;
Docela se divím existenci oficiálního příslušenství tohoto typu, když při uvedení bylo velkohubě prohlašováno, jak je tento telefon odolný sám o sobě (díky kombinaci "super" skla a kovu). S tou odolností to asi nebude tak slavné, na druhou stranu může být toto příslušenství určeno k "vyřešení" jiného problému.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Apple k problémům se signálem u iPhone 4: Držíte jej špatně

Příspěvek od uni »

Odolnost super skla je jistě vysoká, nepleť to ale s křehkostí. Je to stále sklo, nikoli plexisklo nebo podobně z žánru Sci-fi nebo Starteku Návrat domů:-)
elcrys
smartguru
smartguru
Příspěvky: 541
Registrován: pát bře 14, 2008 13:05
Zařízení: Sony Ericsson Xperia mini, Nexus 7 (2013)

Apple k problémům se signálem u iPhone 4: Držíte jej špatně

Příspěvek od elcrys »

Já právě viděl video, kde byla ukázána jeho pružnost, přičemž bylo ohýbáno tak, jak by to ani obyčejné plexisklo nezvládlo bez poškození. Podle mého soudu, by měl být design telefonu navrhován také s ohledem na určitou odolnost, kterou by měl vykázat bez jakýchkoliv berliček. To bychom se také mohli dočkat telefonu v podobě nijak nechráněného displeje s tím, že pokud ho člověk chce bez poškození normálně používat, musí si dokoupit ochranné prvky.
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

Apple k problémům se signálem u iPhone 4: Držíte jej špatně

Příspěvek od radospol »

Podla mna bude problem u vsetkych kusov rovnaky. A zalezi iba od vodivosti pokozky uzivatela.Proste male percento ludi ma vacsiu vodivost pokozky.
Chcelo by to cloveka ktory ma stymto problemy a nech si vyskusa viac kusov:)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Apple k problémům se signálem u iPhone 4: Držíte jej špatně

Příspěvek od Jiří Hrma »

Apple od 23. června hledá nové zaměstnance na pozice "iPhone / iPad antenna engineers" :-) http://is.gd/d9ZIj" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Apple k problémům se signálem u iPhone 4: Držíte jej špatně

Příspěvek od barberry.pha »

Elcryz: tak na iphone je v nabidce hodne obalu a i folie na displej stejne jako treba na hd2 nebo desire. Je to jenom na uzivatelich jestli to chteji pouzivat a tady ten gumovy ramecek bych spise videl jako udelat si iphone jinym. Taky mam chvili iphona v krytu a bez podle nalady :)) nebo jestli treba nejedu nekam do prirody atd
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava na iOS“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 hostů