iPhone 4: Skvrny na displeji a ztráta signálu během hovoru

Zajímavé hry pro iPad a iPhone, tipy a návody
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

iPhone 4: Skvrny na displeji a ztráta signálu během hovoru

Příspěvek od Radek Hulán »

Moc to řešíte. Lidi, co mají iPhone, zjevně neřeší vůbec nic. Protože člověk, kterému vyhovuje na homepage hromada IKON namísto INFORMACÍ (kalendář, počasí, datum, atd.), prostě nemá na to, aby něco "řešil".

Obrázek

Apple samozřejmě hardwarovou chybu opraví tak, že softwarově bude pořád ukazovat 5 čárek.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

iPhone 4: Skvrny na displeji a ztráta signálu během hovoru

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

2 RH: Jak jinak než 'hulánovská' odpověď bez jediného relevantního argumentu k tématu.
Mně osobně by třeba homescreen na iOS taky hodně chyběl, ale každý má jiné priority a potřeby a nehodlám kvůli tomu psát řeči typu že 'ten, kdo používá iPhone by se spokojil i rozbitou nokií'. Když mi nevyhovuje iPhone, tak si ho nekoupím a používám WM. Když někomu nevyhovuje WM, tak si koupí iPhone, každé zboží má svého kupce. Ale zjevná výrobní závada zařízení a jeho softwarové vlastnosti nebo požadavky uživatelů na systém jsou dost daleko od sebe a podobné narážky akorát vyvolávají flamewar.
MrViki
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: úte říj 16, 2007 16:32
Zařízení: Iphone 5S 64 GB

iPhone 4: Skvrny na displeji a ztráta signálu během hovoru

Příspěvek od MrViki »

Radek Hulán píše: Apple samozřejmě hardwarovou chybu opraví tak, že softwarově bude pořád ukazovat 5 čárek.
Pochybuji, že jde o HW problém vzhledem k tomu, že po aktualizaci na OS4 se začal stejný problém objevovat i u Iphone 3G a 3GS.
Thompson
smartguru
smartguru
Příspěvky: 599
Registrován: stř zář 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Kontaktovat uživatele:

iPhone 4: Skvrny na displeji a ztráta signálu během hovoru

Příspěvek od Thompson »

Jak jsem psal na FB kanálu SM:

Žluté fleky jsou způsobeny lepidlem spojující vrstvu digitizeru a displeje, které nestihlo vyprchat a pod dvou dnech zmizí. Problémy s anténou mají pouze zákazníci v USA u AT&T, které je známé velice špatným pokrytím.Myslím si, že tohle je uplně v pořádku a zákazníci HTC jsi stěžovali v minulosti na horší věci, které nebyli tak jednoduše vysvětleny.
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

iPhone 4: Skvrny na displeji a ztráta signálu během hovoru

Příspěvek od Radek Hulán »

Jo, to je přesně ono, proto má Gizmodo asi milión příkladů http://gizmodo.com/5571171/iphone-4-los ... tenna-band" onclick="window.open(this.href);return false; a Steve Jobs vše osobně potvrdil prohlášením, ať jej lidé drží jinak. Je mu jasné, že to je hardwarová vada, jinak by mlžil, mlčel, či vyzval k počkání na softwarovou opravu.

Je to zajímavá sociologická studie, sledovat jak si lidé obhajují veškeré vady produktu, s nímž se ztotožňují :) Na jedné konferenci před pár dny zazněla hezká věta: "Apple uživatelé tolerují spousty chyb, protože je produkt hezký".

Nicméně záchvat smíchu jsem dostal, když jsem si potvrdil, že i iOS 4 pořád nechává jako homepage ikony. Ne informace, ale barevné ikony. Neuvěřitelné... Člověk s mozkem nemá telefon na to, aby koukal na barevné ikony, to je prostě objektivní fakt. A je průser recenzentů, že tuto kritickou vadu zamlčují.
Thompson
smartguru
smartguru
Příspěvky: 599
Registrován: stř zář 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Kontaktovat uživatele:

iPhone 4: Skvrny na displeji a ztráta signálu během hovoru

Příspěvek od Thompson »

Pane Hulán, zajímavé je, že Vám lidé chyby netolerují, proč asi?A jinak pokud takhle házíte špínu na iP 4, aniž by jste ho měl v ruce (Což asi ani nebudete, také proč?Radši řeknu, že všechno od Apple je na prd a od MS svatý...), tak jste pro mě stejná ovce, jako první člověk co čekal na iP4 před krámem se stanem a pak skákal, jak kdyby mu hořela koudel u zadku.

PS: Občas je fajn změnit názor, určitě by na myego.cz chodilo více lidí.
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

iPhone 4: Skvrny na displeji a ztráta signálu během hovoru

Příspěvek od Radek Hulán »

"házíte špínu na iP 4, aniž by jste ho měl v ruce" -- ty jsi jej měl v ruce? Já vycházím z prostého faktu, že samotný Bůh onu vadu potvrdil a doporučil svatost držet jinak ;) Ty vycházíš z toho, že se ti zařízení líbí, nedržel jsi jej v ruce, ale chceš aby bylo perfektní, tak se do této pozice manipuluješ, přes objektivní fakta. Úžasné! :)

Offtopic PS: návštěvnost mého webu je perfektní i díky Apple uživatelům, procentuálně je čtenářů MyEgo výrazně více s OS X než by odpovídalo zastoupení v ČR (6% vs 0.8%). To, že lidé chudí duchem dostávají hysterické záchvaty z mého názoru, to je JEJICH problém a ne můj.
elcrys
smartguru
smartguru
Příspěvky: 541
Registrován: pát bře 14, 2008 13:05
Zařízení: Sony Ericsson Xperia mini, Nexus 7 (2013)

iPhone 4: Skvrny na displeji a ztráta signálu během hovoru

Příspěvek od elcrys »

Radek Hulán píše:Je to zajímavá sociologická studie, sledovat jak si lidé obhajují veškeré vady produktu, s nímž se ztotožňují :)
Když už jsme u sociologických studií, tak já se zase v minulosti bavil čtením vašich názorů ve stylu "Já si nekoupil daný produkt, protože má být nejlepší - tento produkt je nejlepší, protože ho mám já!", ignorujíce rozdílné potřeby každého z nás.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

iPhone 4: Skvrny na displeji a ztráta signálu během hovoru

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Prosím všechny, aby se drželi tématu. Díky.
Thompson
smartguru
smartguru
Příspěvky: 599
Registrován: stř zář 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Kontaktovat uživatele:

iPhone 4: Skvrny na displeji a ztráta signálu během hovoru

Příspěvek od Thompson »

RH: Komentář k vašemu příspěvku jsem psal s ledovým klidem, to že vy jsi vycucáváte mínění o mém příspěvku z prstu je Vaše věc, ale prosím neurážejte mne(Nebo neovlivňujte z nějakého chování), popř. ostatní čtenáře ale zpět k věci...Steve Jobs je určitě dobrý manažer a obchodník, takže nepůjde proti gigantu AT&T, který je významný distributor produktu jeho společnosti a uzná raději chybu na své straně, jednak protože by AT&T mohl přestat produkt distribuovat a Apple by neměl takové zisky, akcie by šli dolů atd...Proto raději uzná chybu na své straně a má 2 možnosti, buď jednat potají s AT&T, nebo něco udělat s iPhonem 4, ale mezitím jsi telefon koupí mnoho lidí a tudíž nebude mít ztráty, ale tohle je jen rozbor toho(Navíc úvodní názor není můj, ale připouštím, že to tak klidně může být), pokud opravdu AT&T má problém a osobně uznávám názor, že dokud nemám zařízení v ruce, tak k němu mám negativní názor a navíc v USA se vysílá na jiných frekvenčních pásmech jako u nás, takže tady může být situace jiná :wink: .

Navíc mi nedělá problém přiznat, že v něčem jsou výrobky s Winmo lepší, určitě mají lepší GPS (Alspoň ty se Sifrstar III čipem) a editace nastavení tohoto čipu se mi také velmi líbí, bohužel telefony jaké momentálně vyrábí HTC mi nejsou sympatické a svižný po Jailbreaku upravitelný systém s informacemi na Lockscreenu či Homescreenu (Springboard) mi vyhovuje více, jak ten od Microsoftu a za idiota se kvuli tomu nepovažuji, navíc jde pouze o telefon ne o rozhodování nějakého velkého tématu, tudíž mi připadá tahle diskuze trochu bezpředmětná, ale poučná.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

iPhone 4: Skvrny na displeji a ztráta signálu během hovoru

Příspěvek od IkE Blaster »

Na jednom odkazu zde je několik videí z Německa s GSM na stejných pásmech jako u nás. Stejný problém. Více mě ale pobavilo položení klíče na hranu telefonu a ten okamžitě začal ztrácet signál. Prostě se něco "soudruhům" z Ameriky zase nepovedlo.

// edit

http://www.youtube.com/watch?v=qnkynGgu ... r_embedded" onclick="window.open(this.href);return false;
Thompson
smartguru
smartguru
Příspěvky: 599
Registrován: stř zář 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Kontaktovat uživatele:

iPhone 4: Skvrny na displeji a ztráta signálu během hovoru

Příspěvek od Thompson »

Tak to jsem netušil...mrknu na videa na YT a pokud je to skutečně tak, klidně přiznám chybu.
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Bukovany a Brno

iPhone 4: Skvrny na displeji a ztráta signálu během hovoru

Příspěvek od Radek Jahoda »

Bohužel problém se ztrátou signálu mají iPhony všude. Záleží dost na člověku,jakou má přirozenou vodivost kůže.
Problém zřejmě bude způsoben tím že kůží "spojíte" 2 části antény které by spojeny být neměly.
Možné řešení je pouzdro, přelepit levý spodní roh zednickou páskou nebo před telefonováním si odmastit ruky.
Tedy pouzdro. Originál Bumper je v pořádku. U neoriginálních se jedná o risk.

Dále bych chtěl upozornit všechny majitele pouzdra Bumper a iPhone Bluetooth Travel Cable aby je nepoužívali zároveň. Dochází k poškození pouzdra a zbytečně byste si ho rozbili.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

iPhone 4: Skvrny na displeji a ztráta signálu během hovoru

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Něco na odlehčení atmosféry :wink:

Obrázek
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

iPhone 4: Skvrny na displeji a ztráta signálu během hovoru

Příspěvek od NeoPlex »

jojo je jedno v jakých pásmech operátor funguje, tady proste dochazi k uzemeni/naruseni anteny clovekem. Sice neni lidska ruka extra dobry vodic, ale jak je videt tak to staci... proto u klice ten signal mizi hned.. je to temer idealni vodic
AtoM.
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: čtv kvě 28, 2009 15:11
Zařízení: Samsung Galaxy S II

iPhone 4: Skvrny na displeji a ztráta signálu během hovoru

Příspěvek od AtoM. »

Lidi nebojte. Brzo bude představenej novej revoluční iPhone s inovativní funkcí iSignal, kde Apple jako PRVNÍ výrobce na světě umístí anténu dovnitř telefonu. Předpokládám, že už si zažádali o patent :grin:
Thompson
smartguru
smartguru
Příspěvky: 599
Registrován: stř zář 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Kontaktovat uživatele:

iPhone 4: Skvrny na displeji a ztráta signálu během hovoru

Příspěvek od Thompson »

Jak jsem říkal: http://iphonemania.mobilmania.cz/iPhone%204%20recenze" onclick="window.open(this.href);return false;

Atom: Jenom dokazuješ svoji...
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

iPhone 4: Skvrny na displeji a ztráta signálu během hovoru

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Zajímavá recenze. Mohla být krapánek objektivnější, ale jinak se mi líbila. Hlavně mě zajímaly reálné fotky a videa pořízeny běžnými uživateli, a ne ta parádička, kterou předváděl Jobs na keynote. Musim říct, že fotky i videa jsou hodně obstojná oproti jiným mobilním kamerkám. Sice je při chůzi vidět, že se obraz videa trochu klepe jako želatina, ale třeba by stačilo snížit rozlišení, statickej obraz vypadá nadprůměrně.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

iPhone 4: Skvrny na displeji a ztráta signálu během hovoru

Příspěvek od htcjirka »

Prave ze ta recenze je malo objektivni a spise fanaticka.Dukaz jak recenze vypadat nema.
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

iPhone 4: Skvrny na displeji a ztráta signálu během hovoru

Příspěvek od jerry_stolarik »

Tak jsem si dneska pohral s novim iPhonem 4 a muzu potvrdit ze pokud se drzi v leve ruce tak se signal straci jako para nad hrncem.....jinak kvalita zpracovani je uzasna....
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava na iOS“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 hostů