Stahujte nový iTunes 9.0 a iPhone firmware 3.1

Zajímavé hry pro iPad a iPhone, tipy a návody
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Stahujte nový iTunes 9.0 a iPhone firmware 3.1

Příspěvek od Jiří Hrma »

Apple před malou chvílí uvolnil novou verzi programu iTunes 9.0, která kromě vylepšeného vzhledu nabízí několik zajímavých funkcí. K dispozici je například služba Home Sharing, se kterou můžete sdílet hudbu, fotografie, videa a další položky na počítačích ve vaší domácí síti. Přibyly rovněž nové služby iTunes Extras, Genius Mixes a vylepšená synchronizace aplikací. Pro mě, jakožto uživatele Windows, je viditelnou změnou podstatné navýšení rychlosti a odezvy. iTunes 9.0 se na Windows konečně nechová tak líně, jako tomu bylo u předchozích verzí a nová grafika programu opravdu sluší.

Bleskovka

iTunes 9.0 pro 32-bit Windows stahujte zde, 64-bit verze je k dispozici z tohoto odkazu.

Bleskovka
Aktualizace se dočkal také iPhone, pro který je dostupný firmware 3.1. Ten přináší celou řadu drobných vylepšení, jako například chytré doporučení pro nákup nových aplikací na základě programů, které v iPhonu máte nebo podpora pro Genius Mixes (chytré mixy) z iTunes. Nový firmware rovněž podporuje vylepšenou synchronizaci aplikací s iTunes, kde si na virtuální obrazovce můžete všechny položky uspořádat a následně je nahrát do iPhonu. Z dalších inovací stojí za zmínku zvýšení výkonu Wi-Fi u iPhonu 3G při zapnutém Bluetooth nebo vkládání nových telefonních čísel do číselníku (Paste). Aktualizaci na novou verzi firmware vám iTunes 9.0 nabídne automaticky po připojení iPhonu k PC. Jailbreak pro tuto verzi aktuálně není dostupný, ale měl by se objevit velmi brzy.
Uživatelský avatar
LordKaspr
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: pát úno 20, 2009 13:14
Zařízení: Motorola Moto G
Bydliště: Plzeň, Praha

Stahujte nový iTunes 9.0 a iPhone firmware 3.1

Příspěvek od LordKaspr »

Na OS 3.1 jsem opravdu zvědavý - někde jsem četl, že mimo jiné snižuje dobu "startování" telefonu. Nyní nezbývá než čekat dokud se neobjeví funkční Jailbreak (je vůbec nějaký majitel iPhonu, který jej nepoužívá?).
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Stahujte nový iTunes 9.0 a iPhone firmware 3.1

Příspěvek od Jiří Hrma »

Na JB také čekám jako na smilování. Jinak ta rychlost iTunes, třikrát hurá, ale že to Applu tak dlouho trvalo. Konečně je to použitelné.
beecher
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte dub 11, 2006 10:13
Zařízení: iPhone 3GS 16GB
Kontaktovat uživatele:

Stahujte nový iTunes 9.0 a iPhone firmware 3.1

Příspěvek od beecher »

Meli by se v iT/Win na celou grafiku ala Mac vykaslat, prestat vsechno resit za system (jako to dela/delal Firefox) a pak to bude chodit nadherne. Ale jinak je pravda, ze zlepseni je. Uz i na tom netbooku se to da pouzivat a nemusim si po kazdem kliknuti davat kafe a cigaro... :evil:
LordKaspr píše:je vůbec nějaký majitel iPhonu, který jej nepoužívá?
Treba ja, nemam s tim problem... Mam US iTunes ucet a byvaly kolega z US mi za prevody penez pomoci PayPalu posila kody z karticek do iTunes a mam vystarano. :wink:

Jinak zrychleni startu moc na 3GS nepozoruji, jestli je tam nejake tak mozna 1-2 sekundy. Nikdy jsem to se stopkami v ruce nemeril.
martan1981
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: sob črc 11, 2009 22:13
Zařízení: SGS4

Stahujte nový iTunes 9.0 a iPhone firmware 3.1

Příspěvek od martan1981 »

Na nete som sa docital, ze jailbreak funguje rovnako ako s firmwarom 3.0.1. Teda aktualizovat na 3.1 normalne a potom do redsnow pichnut 3.0 firm. Mnohi uzivatelia hlasia funkcnost takehoto postupu.
Ja zatial cakam, kedze potrebujem aj unlock a na ten si este chvilu pockame.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava na iOS“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 hostů