Vyšla hra Doom Resurrection pro Apple iPhone

Zajímavé hry pro iPad a iPhone, tipy a návody
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Vyšla hra Doom Resurrection pro Apple iPhone

Příspěvek od Jiří Hrma »

Od dnešního dne je v americkém (a nyní už i českém) AppStore dostupný nový 3D herní titul Doom Resurrection, který dokáže zaujmout velmi kvalitní grafikou, hororovou atmosférou a dobrou hratelností. 3D akční hry na iPhonu většinou trochu trpí ovládáním, které není úplně dokonalé. S tím se ale autoři rozhodli vypořádat po svém, jelikož hlavní hrdina se ve hře pohybuje zcela automaticky a vy se staráte především o přesné míření a likvidaci nepřátel. Ke hraní využijete také pohybového senzoru iPhonu.

Bleskovka

Doom Resurrection se prodává za 10 USD (odkaz na AppStore). K dispozici je celkem 6 poměrně rozlehlých levelů, rozmanitý arsenál zbraní a několik druhů nepřátel.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=m8KoU_z9MOM[/youtube]

Zdroj: iClarified.com
Desperado
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: sob lis 22, 2008 12:54
Zařízení: iPhone 3G 16GB 2.2.1

Vyšla hra Doom Resurrection pro Apple iPhone

Příspěvek od Desperado »

Jeden z důvodů, proč jsem si pořídil iPhone - ty parádní hry a aplikace, které člověk může pohodlně instalovat bez kontrolování kompatibility atd atd.
Jinak "recenze" da iPhone Doom dnes ráno vyšla na http://www.iphone3gs.cz/recenze/doom-re ... na-iphone/
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Vyšla hra Doom Resurrection pro Apple iPhone

Příspěvek od Jiří Hrma »

S hrami souhlasím, některé jsou opravdu chytlavé, což je ostatně důvod, proč mi přítelkyně telefon neustále zabavuje :-)
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Vyšla hra Doom Resurrection pro Apple iPhone

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Jirko, prosimtě mohl bys udělat preview nebo recenzi hry Dexter pro iPhone?
Myslím, že nejen mě, ale i ostatní fanoušky tohoto povedeného seriálu potěší pohled na perfektně a detailně zpracovanou hru pro iPhone. Jestli jsi serial Dexter nesledoval, tak ti s tim pomůžu. Přikládám ukázku hry, doporučuji ale překliknout na YouTube, video je ve velkém rozlišení.
Obrázek
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lfe3C-kBVPY&hd=1[/youtube]
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Vyšla hra Doom Resurrection pro Apple iPhone

Příspěvek od Jiří Hrma »

Jak jsem psal v sekci, kde se řešily nové platformy na SmartManii, nyní to zkusíme v testovacím provozu. Pokud to půjde, ikonky u bleskovek pro jednotlivé platformy budou už dnes. Pokud by to bylo opravdu zapotřebí, bylo by možné dodělat i filtrování v uživatelském nastavení, ale to mi zatím přijde zbytečné, a pokud vás daný článek nebude zajímat, jednoduše na něj neklikejte. A dost prosím diskuze na toto téma pod bleskovkami, k této záležitosti je zde vlastní vlákno, kam kdyžtak můžete psát.

Farokh: Mám v záloze pěkný seznam aplikací a her, o kterých se chystám napsat, a i na tuhle se dostane :-)
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Vyšla hra Doom Resurrection pro Apple iPhone

Příspěvek od Daidalos »

Tady to jsem dohrál na PC ,a docela by mne zajímalo jak to bude vypadat na Iphonu.Jinak není to jediná hra na Iphone kde jenom střílíte a chodí za vás phone...
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Vyšla hra Doom Resurrection pro Apple iPhone

Příspěvek od Jiří Hrma »

Daidalos: jj, tak se hrálo i Brothers in Arms nebo Terminator... na PC jsem to také dohral, hodně jsem od toho očekával tenkrát před několika lety, ale ta linearita to docela zabila :-( Verze pro iPhone je ale zábavná, grafika nemá chybu, jsou tam sem tam vtipné hlášky a celkově jsem se u toho nenudil (zatím jsem hrál první dva levely při čekání u holiče :-) ).
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava na iOS“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů