Platby QR - zjednodušení plateb mezi přáteli

Diskuze o zajímavých programech a nástrojích pro iOS (iPad/iPhone)
Odpovědět
Lifeplus
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát črc 15, 2016 14:44
Zařízení: iPhone 6S

Platby QR - zjednodušení plateb mezi přáteli

Příspěvek od Lifeplus » stř čer 28, 2017 11:23

Zdravím všechny,

rádi bychom Vám představili novou aplikaci Platby QR, která slouží ke snadnému generování QR kódů pro platbu.

V aplikaci si může uživatel uložit své účty a poté QR kódy jednoduše generovat. Podporujeme téměř všechny české banky a není problém si přidat účet s libovolným kódem banky. Uživatel může k platbě přiložit i zprávu nebo variabilní symbol pro snadnou identifikaci platby. Po vygenerování kódu vidí, jaké informace QR kód obsahuje a následně může kód nasdílet například přes email, WhatsApp, Messenger nebo nějakou jinou aplikaci.

Aplikace je a bude zdarma. Měli jsme sami problém, který jsme aplikací vyřešili a chtěli bychom jej pomoci vyřešit i ostatním lidem. Budeme rádi, když se na aplikaci Platby QR podíváte.

Plánuje se například podpora Apple Watch, 3D touch, iMessage, Siri. Aplikace je dostupná pro iOS (https://itunes.apple.com/gb/app/platby- ... 15953?mt=8" onclick="window.open(this.href);return false;), Android (https://play.google.com/store/apps/deta ... ents&hl=en" onclick="window.open(this.href);return false;) a je v přípravě i web (http://platbyqr.cz" onclick="window.open(this.href);return false;).

Odpovědět

Zpět na „iOS aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti