Problém s iTunes

Diskuze o zajímavých programech a nástrojích pro iOS (iPad/iPhone)
Odpovědět
Natas
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob lis 12, 2011 11:08
Zařízení: Apple iPhone 4 16GB Black

Problém s iTunes

Příspěvek od Natas »

Zdravím Vás všechyn. Prosím Vás, jsem už zoufalý. Chci si pořídit několik placených aplikací z AppStoru a potřebuju k tomu naťukat adresu, údaje karty apod. Jenže mám zřejmě USA iTunes. Mám v banídce států jen USA státy, možnost zadat jen USA telefonní číslo atd atd. Prosím lze to nějak předělat na EU verzi? Zkoušel jsem snad vše, hledal jsem nějaké settimgs v itunes a nic. Mám iphone rád ale tohle mě dost vytáčí :X
Díky za každou pomoc.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Re: Problém s iTunes

Příspěvek od barberry.pha »

V itunes klikni vlevo na itunes store, scrolluj uplne dolua v pravo dole je vlajecka, asi ji mas US, klikni na ni a vyber CZ, pak si zaloz cz itunes ucet kde musis zadat vz platebni kartu aby si mohl nakupovat.
Natas
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob lis 12, 2011 11:08
Zařízení: Apple iPhone 4 16GB Black

Problém s iTunes

Příspěvek od Natas »

Smekam Vam a dekuji mistre Barberry ;)
Lock please :)
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Re: Problém s iTunes

Příspěvek od barberry.pha »

Neni zac.
Jenom doplnim pro uplne info ze na karte musi byt nejaka hotovost (apple blokuje pri pridani karty na ucet asi 2€ pro overeni zustatku, jsou nasleze odblokovane) povolene platby na netu a billing info musi odpovidat udajum ktere jsou u karty uvedene v bance. :)
biscuit84
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 330
Registrován: sob pro 11, 2010 13:31
Zařízení: iPhone X,Note8,Honor9,iPad Pro 10,5”
Bydliště: Olomouc

Problém s iTunes

Příspěvek od biscuit84 »

zaujimave, ze mne povolilo iTunes pridat kreditku na ktorej uz bola nejaka sekera a stale na nu vediem svoj Appstore ucet uz vyse 2 rokov...
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Re: Problém s iTunes

Příspěvek od barberry.pha »

Pokud ma nekdo platebni kartu u uctu kde ma debet a ten nema vycerpany tak asi neni problem, to stejne pokud je kreditni karta na ktere neni vycerpan limit.
Tezko zaplatis kartou nejakou castku pokud nemuzes jit do minusu nebo mas vycerpany debet.
Natas
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob lis 12, 2011 11:08
Zařízení: Apple iPhone 4 16GB Black

Problém s iTunes

Příspěvek od Natas »

Jeste dotaz. Sem od pritody neduverivy clovek. Jak je to s bezpecnosti? Zmenim telefon, zmenim telefonni cislo?
Je to problem potazmo nejaka potencionalni hrozba?
Diky
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Re: Problém s iTunes

Příspěvek od barberry.pha »

Tak pokud nikomu nedas svoje heslo tak muzes menit co chces ;) pri kazdem nakupu je potreba zadat heslo a v nastaveni lze zvolit kdy je potreba ho zadat znova.
Ten ucet se nevaze ani na tel cislo ani na telefon. Pokud nekdo nema svuj itunes autorizovany na tvoje apple id, tak po pripojeni iphonu se mu pri jakekoliv synch app smazou.
Koupis si nejake nove iDevice, prihlasis se pres svoje apple id a zakoupene app si zdarma znova stahnes, nebo pouze pripojes ke svemu notasu s itunes kde ty app mas nahrane a vse se udela samo ;)
Odpovědět

Zpět na „iOS aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů