Face Time - videohovory zadarmo :)

Diskuze o zajímavých programech a nástrojích pro iOS (iPad/iPhone)
Odpovědět
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Face Time - videohovory zadarmo :)

Příspěvek od barberry.pha »

Jak vetsina vi tak Apple pri predstaveni iphonu 4 predstavil i funkci Face Time, jedna se o moznost videohovoru mezi iphony 4 pres wifi zadarmo.
Jelikoz se kamaradovi konecne podarilo zprovoznit wifi tak jsme tuto funkci mohli konecne vyzkouset, u kazdeho kontaktu je moznost face time takze staci jenom kdyz dotycny je pripojeny na wifi a ma iphone 4 a muze si vklidu provest videohovor. Funkcni je jak predni kamera, kdy je volajici videt, tak i moznost prepnout na kameru fotoaparatu a podelit si tak treba o pohled kolem sebe.
Jelikoz mi taky nedalo a i znamy neveril ze se zato nic neplati tak jsme se prepli do letoveho rezimu a spustili wifi a hovor probehl nasledne taky uplne bez problemu :)
Vim ze volani pres 3G je uz nas nejakou dobu ale zatim bohuzel pouzitelne pouze v siti o2 a to jeste placene. Tady tato funkce se mi velice libi a v dnesni dobe kdy je moznost se pripojit na wifi kdekoliv,tak pro lidi co hodne cestuji pohodlna moznost videohovoru zadarmo odkudkoliv, pouze jedina podminka a to aby oba meli iphone 4 :)
Uživatelský avatar
Jiří Hanč
smartguru
smartguru
Příspěvky: 553
Registrován: pon bře 19, 2007 14:47
Zařízení: HTC HD2 NANDroid

Face Time - videohovory zadarmo :)

Příspěvek od Jiří Hanč »

Osobně nevidím důvod, proč by to přes Wi-Fi mělo být placené... :)
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Face Time - videohovory zadarmo :)

Příspěvek od YAMATO »

Tyhle kecy o možnosti připojit se k wifi "kdekoli" mě začínají hodně štvát.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Face Time - videohovory zadarmo :)

Příspěvek od barberry.pha »

A co te na tom stve? Jinak je to evidetne k veci. Pocitam ze wifi pripojeni dneska na hotelich byva nebo neni problem najit kavarnu s wifi.
strojvudce
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 175
Registrován: stř led 30, 2008 0:56
Zařízení: HTC Desire HD

Face Time - videohovory zadarmo :)

Příspěvek od strojvudce »

Pŕipojit se přes WiFi "kdekoli" je naprostá utopie.
Až bude možné skutečně odkukoli přes mobilní síť uskutečnit videohovor, pak to bude teprve OK. ;)
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Face Time - videohovory zadarmo :)

Příspěvek od barberry.pha »

Tak vam dekuji za prispevky k veci a k pochopeni veci. Asi skoda psat nejaky dalsi veci, hazeni hrachu na zed, na vsech dovolenych byla wifi na pokojich dostupna a o to mi slo, ti ze vy ani iphone 4 nemate a tato funkce je pro vas uplne nanic ke druha vec, urcite ale budou lidi kteri pres tuto funkci muzou volat se svoji rodinou nebo prateli treba se zahranici a nemusi vyuzivat roaming.

To strojvudce: treba ziju ve vetsim meste kde je wifi free nejenom v obchodaku. A precti si poradne muj prispevek nez zacnes o necem psat.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Face Time - videohovory zadarmo :)

Příspěvek od htcjirka »

Hodne odvazne tvrzeni ze wifi je volne dostupne vsude a to jsem puvodne z Prahy,jak muzes takovy blabol napsat... :roll:
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Face Time - videohovory zadarmo :)

Příspěvek od barberry.pha »

Opravdu si pripadam jako alenka v risi divu, mam svoje zkusenosti a ty pisu, chcete mi snad rict ze na hotelich dneska nemaji pro hosty freewifi? I v krkonosich na horske chate ji maji a tak nepochobyji ze ji maji i jinde a vsude kde jsme byli na dovolene byla wifi pro hosty zadarmo dostupna, znamy se bez problemu pripojoval s malaysii, sice nekde za poplatek ale i tak rikal ze to bylo o dost levnejsi nez roaming. Takze budu rad kdyz budou prispevky k veci a ne ze nekdo vytahnene neco z kontextu a ostatni se toho chyti, to se tak v nedeli nudite?

Edit: a nikde jsem nepsal o praze ale o vyuziti na dovolenych ....
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Face Time - videohovory zadarmo :)

Příspěvek od YAMATO »

Člověče, klídek, tady vůbec nejde o nějaký iPhony :roll: Já bych byl moc rád za wifi "všude", ale tak to prostě není a že ty se pohybuješ v místech kde je na tom nic nemění.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Face Time - videohovory zadarmo :)

Příspěvek od barberry.pha »

No rozhodne je dneska uz mensi problem se na wifi pripojit, rozhodne jsem to nemyslel tak ze si jdu po meste a jsem zvesela pripojeny na wifi ale existuji kavarny, restaurace a hotely kde pro zakazniky je wifi free a tak to pripojeni kdekoliv bylo mysleno.
A nerad bych aby si tady strhnul flame kde vsude wifi maji a kde nemaji a jak byl pepicek tamhle v horni dolni a ze se tam nepripojil ze tam nikde wifi nemeli. Dekuji ;)

A vubec jsem to nebral na iphony, jenom ma kazdy se vsim svoje zkusenosti a ja popsal svoje a se sveho pohledu a nevim proc se tady strhla diskuze "co je wifi kdekoliv "
stiinek
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: pon bře 22, 2010 14:28
Zařízení: BlackBerry Priv + Thinkpad X220Tablet

Face Time - videohovory zadarmo :)

Příspěvek od stiinek »

Za 10 dní na Korsice se mi podařilo chytit jednu free wifi. A to ještě s omezením na 20 minut na MAC adresu.
Loni SWE-FIN-NOR vůbec nic, všechny sítě co jsem našel byly komerční. Tady jsme se ale docela vyhýbali větším městům.
Samo že pokud sedíš pořád na hotelu, tak to asi problém nebude... :wink:
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Face Time - videohovory zadarmo :)

Příspěvek od barberry.pha »

Tak pro me dulezite ze alespon na tom hotelu se pripojim k wifi ;) pres den muzu chodit kdekoliv a vecer si vsem vyridim. Tak zaheslovane wifi jsou asi vsude, i v kavarnach a na hotelich davaji hesla az zakaznikum a nemaji ji uplne free, coz docela chapu.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Face Time - videohovory zadarmo :)

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Já bych to s WiFi taky neviděl tak tragicky. Myslím si, že v centru větších měst určitě nebude problém najít nějakou kavárnu, čajovnu nebo restauraci, kde by měli WiFi hotspot. Alespoň já potkávám logo WiFi v centru Plzně téměř na každém rohu a mimo centrum například v nákupních domech.
Odpovědět

Zpět na „iOS aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů