WORD A EXCEL NA IPHONE 1G downgrade ?

Diskuze o zajímavých programech a nástrojích pro iOS (iPad/iPhone)
Odpovědět
beda2v1
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: pát čer 18, 2010 17:36
Zařízení: notebook

WORD A EXCEL NA IPHONE 1G downgrade ?

Příspěvek od beda2v1 »

zdravim mam iphone (=iphone 1G , nekdo jej oznacuje jako 2G) mam jailbreak, a chci se zeptat jak dostanu jednoduse dovnitr a ven a budu moci provadet upravy dokumentu MS Office - tj word, excel hlavne, nejen je cist kdyz prijdou jako priloha emailu (to jde) jak na to ? hlavne jednoduse dokumenty ukladat a editovat, to mi chybi na iphone pokud mozno aby to slo delat offline (tj clovek se nemusel pripojovat s iphonem napr na nejaky server atd)

dale bych se jeste chtel zeptat na downgrade firmware mam 3.01 a chtel bych - pokud to jednoduse lze downgradovat na firmware 2 generace - kvuli nekterym aplikacim => mam aplikace ktere se nenainstaluji nebo se nainstaluji ale nespusti se korektne (jako kdy mate aplikaci na xp a chcete je spustit na vista) vprotoze byly vytvoreny pro starsi verzi

dale bych se chtel zeptat na GPS do iphonu (tj 2G,1G) externi modul pres bluetooth, nasel jsem ROGYGPS ale vetsine lidi to spise nefunguje, lze to pak spoustet s navigone ? diky moc !
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

WORD A EXCEL NA IPHONE 1G downgrade ?

Příspěvek od barberry.pha »

Tak na upravu wordu a excelu existuje na appstore app quickoffice, ktery toho umi jeste daleko vice.
S tim programem na gps osobni zkusenost nemam ale na jinem foru jsem cetl ze funguje v pohode a nemel by byt problem pak s navigaci.
Pri downgradu ale zase nepujdou pustit app ktere potrebuji vyssi os, nevim jak to bude s podporou 2g dale protoze vetsina app uz tedka nabiha pouze s os4 a to asi i vcetne toho quickoffice.

Jinak ti doporucim vice podrobnosti o iphonech na forum.iphone.cz
Sam s toho fora cerpam nejvice :)
beda2v1
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: pát čer 18, 2010 17:36
Zařízení: notebook

WORD A EXCEL NA IPHONE 1G downgrade ?

Příspěvek od beda2v1 »

jo diky a nejaky ,,zamek klavesnice,, existuje neco takoveho na iphone ? (ne zamek simkarty) proti nenechavcum
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

WORD A EXCEL NA IPHONE 1G downgrade ?

Příspěvek od barberry.pha »

jj vim jaky zamceni myslis, zamceni telefonu kdy je potreba zadat kod kdyz ho chces odemknout ... no zatim jsem nic nenasel a ani v nastaveni nevim kde by to mohlo byt ...
soigia
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: stř čer 24, 2009 11:32
Zařízení: ASUS A363N

WORD A EXCEL NA IPHONE 1G downgrade ?

Příspěvek od soigia »

Ja QuickOffice používám, a moc zavratné mi to nepřijde, prave se shanim po tom, zdali neni neni k dispozici neco jako Pages i pro Ipod 4, pokud vim, tak to funguje jen na Ipadu. Nema někdo nejaky tip? Děkuju
Odpovědět

Zpět na „iOS aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů