OPlayer - Přehrávač různých video-formátů pro iPhone

Diskuze o zajímavých programech a nástrojích pro iOS (iPad/iPhone)
Odpovědět
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

OPlayer - Přehrávač různých video-formátů pro iPhone

Příspěvek od barberry.pha »

Tak jsem vcera objevil tuto apps, ktera me potesila diky tomu ze uz konecne nemusim pro spusteni videa na iphonu dane video convertovat do potrebneho formatu.
apps podporuje tyto video formaty WMV/AVI/MKV /RM/RMVB/XVID/MP4/MOV/3GP/MPG/

Obrázek Obrázek

zde je link: http://itunes.apple.com/app/oplayer/id344784375?mt=8" onclick="window.open(this.href);return false;

cena je 2,39 euro

prenos videi je mozny bud pres wifi - docela zdlouhave ale umozni nahrat video kdekoliv kde se pripojite
a nebo pres itunes(musite mit zaskrtnuty manualni pridavani hudby a videa) v zalozce app po scrollovani dolu se vam objevi programy do kterych muzete vkladat souboru, ja tam mam treba i fileapps,stanza a oplayer, pak uz jenom staci dany film presunout do slozky a vse je behem chvilky nahrany 1.44gb do cca minuty a pul :)

moznost vytvareni vlastnich playlistu,slozek
podle posledni aktualize by mel prehravat i titulky ".sub" (tuto moznost jsem zatim nevyzkousel)
prehrani videi primo s netu zadanim adresy
beda2v1
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: pát čer 18, 2010 17:36
Zařízení: notebook

OPlayer - Přehrávač různých video-formátů pro iPhone

Příspěvek od beda2v1 »

no jo ale prehravat to pre BT to je zhovadilost
to nikoho za cely 3 roky nenapadlo jak to obejit (nejakych crackem, neof app JB atd) aby tam prioste jednoduse sel natahnou AVI ? a nejlepe s externimi titulky

a co nakrmeni iphone 2G nez nutnosti pouzit iTunes (alespon nakrmeni) hudnou, videeem, existuje konecne neco povedeneho ? (pod win) zkousel jsem hromady prog ale nefungovalo to (na ipod to ale jeden umel)
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

OPlayer - Přehrávač různých video-formátů pro iPhone

Příspěvek od barberry.pha »

Co si myslel tim BT? no problem je spise v tom ze u nas nefunguje plnohodnotne itunes a neni u nas moznost stahnout si filmy primo pres itunes do iphonu jak je v usa bezne a normalni, takze veci ktery nam prijdou nenormalni tak tam nepotrebuji a asi proto to neresi, jeste ze tady alespon je nejaky program a propo i u wm ci andoidu je nutnost u nekterych formatu convertovat nebo prehravt pomoci externich programu.
beda2v1
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: pát čer 18, 2010 17:36
Zařízení: notebook

OPlayer - Přehrávač různých video-formátů pro iPhone

Příspěvek od beda2v1 »

BT blue tooth o to jde hlavne preci u te aplikace ? jinak itunes na prenos hudnby a filmy jako aplikace to jde to bych prave chtel obejti = potreboval bych hudbu a filmy do iphonu davat jen metodou copy paste bez teto otravne aplikace

jinak usa sluzby se daji obejit pomoci proxy atd metod
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

OPlayer - Přehrávač různých video-formátů pro iPhone

Příspěvek od barberry.pha »

Ono se u toho vubec BT nepouziva, do iphonu se filmy nahravaji bud pres wifi nebo pres itunes. V itunes po pripojeni iphonu v zalozce app se nahraji do oplayer, je to krasne rychle :)
beda2v1
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: pát čer 18, 2010 17:36
Zařízení: notebook

OPlayer - Přehrávač různých video-formátů pro iPhone

Příspěvek od beda2v1 »

aha takze mohu natahnout AVI film do itunes stejne jako delam MP4 a pak kdyz sinchornizuji tak to se nedala (tyto filmy = avi) na zalozce videa ale na zalozce aplikace ?

pak tady ale mam problem na pc kde synchronizuju filmy ja jsem 100% offline a vsechny aplikace ktere mam mam ,,nacerno,, nainstalovane prostrednictvim jednoho programu standartne je to tak ze i kdyz jsou free tak se museji stahnout pomoci itunes a zadaneho cisla kreditni karty, vetsina z toho co mam je stejne free, ale rad to prenasim a distribuuuji kamaradum a libi se mi ze aplikace v nasich iphonech se daji ovladat z libovolnych pc) JB mam
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

OPlayer - Přehrávač různých video-formátů pro iPhone

Příspěvek od barberry.pha »

Az budu na pc tak ti dam link na forum kde jsou screenshoty jak ty avi natahnout pres itunes do iphonu.
Ja premyslel nad tim natahnutim pres wifi a napadlo me ze pokud se pripojim nekde pres wifi iphonem a poslal nekomu jinemu to ftp cislo u toho programu tak by mi taky mohl natahnou film do iphonu aniz bych byl v blizkosti? Zadal by na svem pc do prohlizece tu ftp adresu tak se mu ukaze muj iphon a co tam mam a natahl by to ze svyho pc mi do iphonu co bych potreboval :p budu to muset nekdy zkusit jestli to tak kde :p

-- doplnění předchozího příspěvku (úte črc 27, 2010 7:35) --

tady mas ten link na ten oplayer na pridani tech avi pres itunes, je to prispevek v 22 cervna , jsou tam screenshoty
http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?f= ... it=oplayer" onclick="window.open(this.href);return false;
steve
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 137
Registrován: čtv čer 10, 2010 11:10
Zařízení: iPhone 3G, Samsung Galaxy Tab

OPlayer - Přehrávač různých video-formátů pro iPhone

Příspěvek od steve »

moc to nefunguje na moje avička iba na niečo :-(
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

OPlayer - Přehrávač různých video-formátů pro iPhone

Příspěvek od barberry.pha »

Ja zatim nemel jediny problem s zadnym videem, jaky model iphonu mas?
joe_black
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: čtv led 21, 2010 13:40
Zařízení: iPhone 4
Kontaktovat uživatele:

OPlayer - Přehrávač různých video-formátů pro iPhone

Příspěvek od joe_black »

Dnes vyzkouseno na avi s titulky srt a jede super, musi se prepnout v nastaveni kodovani na WinLatin2 a funguje i diakritika. Jediny problem jsem zaznamenal i mkv, kde je video mimo titulky a prehrava se velmi pomalu, na to jsem neprisel.
robsol
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 493
Registrován: ned lis 29, 2009 15:26
Zařízení: Samsung S7, iPhone 6s, Lumia 950
Bydliště: Liberecko

OPlayer - Přehrávač různých video-formátů pro iPhone

Příspěvek od robsol »

a jak tam mám dostat titulky? jsou to normálně dva soubory se stejným názvem jako u PC?

EDIT: tak odpovím si sám:-) jsou to dva soubory stejně pojmenované.
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

OPlayer - Přehrávač různých video-formátů pro iPhone

Příspěvek od niky79 »

Oplayer je dobry, ale BUZZ player je jeste lepsi!
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

OPlayer - Přehrávač různých video-formátů pro iPhone

Příspěvek od barberry.pha »

A kdy vysel buzz player? Rozhodne tady byl drive oplayer a proto jsem o tom tehda psal protoze to byla jedna s mala alternativ jak si nekonvertovane video prehrat. Takze si klidne zaloz topic o buzzplayer a napis tam pro uzivatele vyhody atd. Jinak podle srovnavaciho testu vysel buzz player lepe nez oplayer, ale mi prijde zbytecne kupovat novou app kdyz uz jednu stejnou a pro me dostacujici mam.

OT: to jsou osobni zkusenosti? Nebo nekde prectene?
Odpovědět

Zpět na „iOS aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 hostů