iTunes 9.2 pro Windows ke stažení

Diskuze o zajímavých programech a nástrojích pro iOS (iPad/iPhone)
Odpovědět
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

iTunes 9.2 pro Windows ke stažení

Příspěvek od barberry.pha »

Tak uz je ke stazeni verze itunes 9.2 pro windows : http://www.apple.com/itunes/download/" onclick="window.open(this.href);return false;

tato zprava urcite potesi ty kteri by si radi zkusily os4 gm pro iphone drive nez 21.6. kdy dojde k oficialnimu uvolneni os4,
jelikoz novy os4 komunikuje pouze s itunes9.2 tak zatim tuto moznost meli jenom majitele macu pro ktere byla k dispozici beta verze itunes 9.2
nyni uz je tedy k dispozici i pro windows a nic nebrani nahrani os4 gm do vaseho iphonu :)
os4 gm je ke stazeni treba zde: http://gumballtech.com/2010/06/07/downl ... n=wordtwit" onclick="window.open(this.href);return false;

jenom upozornuji ze vse delate na vlastni riziko,
verze os4 gm a konecna verze os4 by meli byt uplne stejne ale uvidime v 21.6.
ja to uspesne vyskouzel a uz si uzivam os4 a jsem s nim moc spokojeny :)
o dost rychlejsi uzaverka fotoaparatu, moznost slozek(vyuzivam hojne), multitasking (spise jednodussi prepinani mezi aplikacemi) efektni prechody obrazovek, ja jsem spokojeny :)

zdroj. http://www.jablickar.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
smidlu
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pon srp 27, 2007 12:39
Bydliště: Praha

Itunes 9.2 na windows ke stazeni

Příspěvek od smidlu »

Ahoj, prosím o radu. Udělal jsem asi chybu, ale snad se z toho dostanu:) Udělal jsem restore na iOS4 8A293, mam iP 3GS a Win 7. Potřeboval bych poradit s Jailbreakem nebo s tím, jak dostat zpět FW 3.1.3 Díky moc
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Itunes 9.2 na windows ke stazeni

Příspěvek od barberry.pha »

A chybu jsi udelal cim? Nebezi ti to? Myslim ze hodit tam zpatky 3.1.3 nepujde ale jb myslim uz na os4 jde, koukni na forum.iphone.cz tak je o iphonech vsechno. Ja jb nemel a ani neplanuji tak ti s jb neporadim, ale mel uz by snad byt spirit pro os4 nebo se na neho mozna ceka ...
smidlu
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pon srp 27, 2007 12:39
Bydliště: Praha

Itunes 9.2 na windows ke stazeni

Příspěvek od smidlu »

Bezi to nadherne, ale nejak mi nedoslo, ze jsem si pred touto akci nezjistil, jestli je nastroj na Jailbreak:( A ted ´ho nejak nemuzu najit:) Kdybyste nahodou nekdo vedeli neco blizsiho o jailbreaku OS4 + Win 7,dejte vedet:) Diky
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Itunes 9.2 na windows ke stazeni

Příspěvek od barberry.pha »

No ja jsem s os4 taky nadmiru spokojeny a vec kvuli ktere jsem uvazoval o jb a to problemy s gps najednou resit nemusim protoze se mi zatim gps chyta vsude a rychle, tak kde jsem ho u 3.1.3 nechytl tedka do 15 sekund, jinak k tomu jb, mam znameho co si hodne hraje s iphonem a jb na os4 udelal za 12 hodin akorat on to nepousti ven, delato ze ho to bavi, a vim ze nekecal, mel jsem ten jeho iphonu v ruce. No kdyz budes koukat na to forum jak jsem psal tak se urcite nejaky info o jb os4 dozvis pripadne to pak napisu i tady ;)
smidlu
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pon srp 27, 2007 12:39
Bydliště: Praha

Itunes 9.2 na windows ke stazeni

Příspěvek od smidlu »

Diky za info:) Skoda, ze to nepusti nebo treba po nejake domluve neudela:(
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

UPOZORNĚNÍ

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Nechci znít rejpavě, ale byl bych za celý SmartMania team vděčný, pokud by se podobné záležitosti řešily přímo tady na fóru, zvlášť když už tu na to založíte téma. Nemám absolutně nic proti jiným fórum a chápu, že když jsou zaměřená jen na jednu platformu, tak tam bude možná víc informací, ale fórum tvoří z 90% samotní uživatelé a když tu založíte vlákno na téma XY s obsahem "Razdvatři, vše podstatné k nalezení na fóru XYZ.cz a veškeré dotazy směřujte taky tam", tak to nikomu moc nepomůže, to už se to vlákno může založit rovnou na zmíněném fóru.

Děkuji za pochopení.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

iTunes 9.2 pro Windows ke stažení

Příspěvek od barberry.pha »

Ja se omlouvam ale co se tyka jb nejsem zbehly protoze ho nepouzivam, nevedel jsem co ma dotycny za problem a proto ho radeji odkazal na dany forum aniz bych jim chtel nejak delat reklamu, byt v mych silach rad bych mu pomohl coz by mimo jb asi bylo v mych silach ohledne prehrani os. Timto se omlouvam smartmanii pokud je to nejaky problem odkazat nekam jinam pokud nevim poradit, jenom mi prislo jako zajimavost pro lidi co radi smartmanii navstevuji ze se naskytla moznost si os4 nahrat drive. Z toho duvodu jsem uvadel i zdroj info.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

iTunes 9.2 pro Windows ke stažení

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Není problém s odkazy na jiná fóra, odjakživa je tolerujeme, jen jsem si konkrétně v iP sekci začal ve více vláknech všímat, že se začne něco řešit a pak místo řešení někdo napíše akorát odkaz na iPhone forum. Nejde o konkurenci, ale o uživatele. Až tu někdo další bude hledat informace na konkrétní tématiku, najde to vlákno a místo řešení tam uvidí odkaz na jiné fórum, kam se má přesměrovat a začít znovu hledat, tak já nevím, ale mě by to jako uživatele dost štvalo. Kdyžtak jestli víš o řešení někde na jiném fóru, tak odkazuj alespoň přímo na konkrétní vlákno nebo příspěvek s řešením, případně cituj odtud řešení. A neber to nějak osobně, že bych si zrovna do tebe chtěl rejpnout, směřuju to obecně na všechny, protože nejsi sám, kdo podobně postupuje. Cením si toho, že pomáhaš, narozdíl od pár individuí, kteří se tu vyskytují na fóru jen za účelem vyvolávání hádek, jen jsem chtěl upozornit na tenhle postup.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

iTunes 9.2 pro Windows ke stažení

Příspěvek od barberry.pha »

chapu o co jde, ja jenom ze vsechny prispevky vesmes pisu pres tapatalk a tam je trochu vice obtiznejsi vlozit to vlakno protoze na obe fora chodim pres tapatalk, priste se pokusim pokud budu vedet odkaz ho sem vlozit treba dodatecne vlozit :wink:
zatim se s iphonem jeste seznamuji a tak snad do budoucna budu moci vice veci poradit a neodkazovat :)
Bombera
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: pát bře 13, 2009 18:37
Zařízení: iPhone 3GS 16GB

iTunes 9.2 pro Windows ke stažení

Příspěvek od Bombera »

Čeština pro nejnovjěší verzi iTunes 9.2.0.61

Poznámka:Je nutná registrace pro zobrazení screenu a linku ke stažení

http://www.mobil-cestiny.cz/content/396 ... -2-cestina" onclick="window.open(this.href);return false;
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

iTunes 9.2 pro Windows ke stažení

Příspěvek od barberry.pha »

Diky za tip, kouknu a zkusim ;)
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

iTunes 9.2 pro Windows ke stažení

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Hoďte sem tu češtinu pak prosím někdo do přílohy, kdo jste registrovaný (kvůli ostatním, ať se tam všichni nemusí registrovat jenom kvůli stažení jednoho souboru). Díky
Bombera
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: pát bře 13, 2009 18:37
Zařízení: iPhone 3GS 16GB

iTunes 9.2 pro Windows ke stažení

Příspěvek od Bombera »

Kdybych ji chtěl dat sem tak jsem to udělal.Pokud někdo ma zájem o češtinu tak se zaregistruje.Je to totoiz trochu slozitejsi a pri registraci je potreba odeslat SMS za 79Kc.Na webu je vysvetleno proc tomu tak je :!:
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

iTunes 9.2 pro Windows ke stažení

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Jo tak. Tak OK.
Odpovědět

Zpět na „iOS aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů