počasí

Diskuze o zajímavých programech a nástrojích pro iOS (iPad/iPhone)
Odpovědět
Libunda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 440
Registrován: čtv pro 11, 2008 9:47
Zařízení: HD2, iPAD, iPhone4, HTC One X
Bydliště: Náchodsko

počasí

Příspěvek od Libunda »

Ták, protože Iphone 3 GS už konečně umí to co já potřebuju, přemýšlím kvůli stabilitě a rychlosti o přestoupení z Xperie. Stále mám ale několik otázek, které bych potřeboval zodpovědět a protože mám rád Smartmanii, tak se mi toto rozšíření o jiné platformy, než WM hodí a vužiju ji.
Takže: jak je to u Iphone 3GS ( tzn 3.0 fw) s počasím? Je tam pouze Praha, Brno , Ostrava, nebo i jiná města, jako je to u SPB 3 ve WM. Konkrétně se mi jedná o Hradec Králové, Pardubice a v případě výletu i ostatní města v ČR

//přesun do aplikací - LOSTman
Chrono Leggionaire
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: pát srp 25, 2006 11:53
Zařízení: Samsung Galaxy Note 10
Bydliště: Slovácko
Kontaktovat uživatele:

počasí

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

U firmware 3.0 (stejně tomu bylo i u starších) mám nastaveno počasí pro pět lokalit, které jednoduše přepínám přejetím prstu. Mezi nimi i dvě obce, které čítají asi 2000 obyvatel, tudíž o Pardubice a Hradec bych strach neměl :-)

Nejbližší větší město od mého bydliště je vzdáleno cca 12 km (Uherské Hradiště) a datové údaje pro počasí se mezi nimi minimálně, ale liší. Takže to nečerpá jednotná data pro celé mikroregiony či okresy, resp. velké město nezastřešuje počasí i pro okolní menší obce.
Mong3R
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: pon lis 17, 2008 18:03
Zařízení: SGN II + Lumia 930
Bydliště: Ostrov (KV)

počasí

Příspěvek od Mong3R »

Jo tam je na výběr spousty měst, alespoň jsem to tak měl u 3G, samozřejmě jak píšeš, rychlost a stabilita je úplně někde jinde než u WM :-D
Jinak je pravda, že jak píše Chrono Leggionaire že v obci je jiné počasí nežo kousek vzdáleném městě. U WM je to jedno jestli mám Plzeň nebo Ostrov nebo Vary, všude je stejně :cry:
Koljas
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: stř zář 03, 2008 16:34
Kontaktovat uživatele:

počasí

Příspěvek od Koljas »

WM umí zobrazovat počasí?
Pokud se nemýlím, tak ve WM žádné defaulní počasí není, musíte mít nainstalovanou nějakou aplikaci třetí strany.
Tak za to hned nedávejte vinu Windowsu, já mám třeba výbornou aplikaci která počasí určuje téměř vždy podle skutečnosti.
Mong3R
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: pon lis 17, 2008 18:03
Zařízení: SGN II + Lumia 930
Bydliště: Ostrov (KV)

počasí

Příspěvek od Mong3R »

Jééééééééééééééééé sorry, myslel jsem počasí v TF3D :oops:

EDIT:
Až sem někdo s iPhonistů něco napíše o WM, že na tom to nejde a na iP ano a že jsou takový a ne takový, tak tu bude teprve dusno. Tím nemyslím příspěvek od Koljase, ale jenom tak dedukuju :-D SORRY za :offtopic:
weth
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 102
Registrován: sob úno 23, 2008 21:45
Zařízení: iPhone 5S 16GiB 7.X

počasí

Příspěvek od weth »

Zkusmo jsem hodil do počasí HK i PA a u obou jsou údaje jiné :). Aplikace funguje docela spolehlivě, vždycky když si na počasí vzpomenu a mrknu na něj, tak odpovídá :tlem:.
Libunda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 440
Registrován: čtv pro 11, 2008 9:47
Zařízení: HD2, iPAD, iPhone4, HTC One X
Bydliště: Náchodsko

počasí

Příspěvek od Libunda »

Díky :tlem: Málem jste me presvedcili. Jenze jsem vcera cetl, ze nové 3GS tak trošku "hořej". tak si počláme, až do vychytaj, protože upravit návod k obsluze tak, že přístroj nemáme používat na slunci ap.... to si muzou nechat
usak
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: pát úno 16, 2007 18:11
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

počasí

Příspěvek od usak »

zde pisou ze to je spatnyma pouzdrama ktera obarvuji zadni kryt http://jablickar.cz/index.php/2009/07/b ... a-pouzdra/
Golf
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: čtv pro 13, 2007 15:38
Zařízení: iPhone 4
Bydliště: Praha

počasí

Příspěvek od Golf »

Aplikace AccuWeather umí zobrazovat počasí pro jakoukoliv lokalitu, včetně i hodinových prognóz, 15 dnů dopředu. A hlavně celá aplikace je zdarma...
Mimochodem, pro škarohlídy, jsem jeden z těch, kteří "vyměnili" dokonalý a luxusní WM za primitivní iPhone... A nelituji (akorát se člověk musí smířit s pár drobnými muškami, co iP neumí, ale na druhou stranu se odvděčí jinak :wink: )...

promazáno OT, drž se tématu //pankrejro
martan1981
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: sob črc 11, 2009 22:13
Zařízení: SGS4

počasí

Příspěvek od martan1981 »

Prosim drzte sa temy a vyvarujte sa zbytocnemu flamu.
Dakujem :grin:

Inak zaujimava aplikacia na pocasie je aj WeatherBug. Mne sa zda ze je vcelku presna a tiez je zadarmo. Stoji za vyskusenie. Z platenych je vyborna Weather Pro.
Uživatelský avatar
vrty
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: úte zář 01, 2009 14:53
Zařízení: iPhone 3GS 32GB

počasí

Příspěvek od vrty »

Ahoj nevíte o nějaké aplikaci která by ukazovala teplotu v grafu něco jak je toto:

Obrázek

všiměte si toho grafu, ten se mi líbí.. ;)
elka_cz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 254
Registrován: stř zář 02, 2009 7:44
Zařízení: iPhone 6S 64 GB
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

počasí

Příspěvek od elka_cz »

Poslední verze FizzWeather umí grafy.
martan1981
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: sob črc 11, 2009 22:13
Zařízení: SGS4

počasí

Příspěvek od martan1981 »

WeatherPro ma grafy a je podla mna najlepsia aplikacia na pocasie na iphone. Sice platena, ale stoji za to.
Uživatelský avatar
vrty
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: úte zář 01, 2009 14:53
Zařízení: iPhone 3GS 32GB

počasí

Příspěvek od vrty »

jj WeatherPro vypada dobre http://itunes.apple.com/WebObjects/MZSt ... 31159&mt=8" onclick="window.open(this.href);return false;

Takovou free alternativou kterou ted pouzivam by mohla byt AccuWeather http://itunes.apple.com/WebObjects/MZSt ... 48137&mt=8" onclick="window.open(this.href);return false;

Nejsou tam sice grafy, ale je tam docela vsechno přehledně vidět.
Odpovědět

Zpět na „iOS aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů