iPhone 11 pro - Google Play Music

Diskuze o zajímavých programech a nástrojích pro iOS (iPad/iPhone)
Odpovědět
Zabral68
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned črc 19, 2020 19:36
Zařízení: iPhone 11 pro

iPhone 11 pro - Google Play Music

Příspěvek od Zabral68 »

Zdravím všechny na fóru.

Nedávno jsem si zakoupil nový "iPhone 11 pro (256 GB)".
Před tímto novým mobilem jsem dlouhodobě využíval telefony se systémem "Android", poslední byl konkrétně "Xiaomi Redmi 3S".
V tomto telefonu ("Xiaomi Redmi 3S") jsem využíval aplikaci "Google Play Music". Nahrál jsem si do této aplikace nespočetný počet písniček (MP3), které jsem poslouchal převážně při jízdě automobilem (LCD panel "Infotainment" - Škoda Scala). LCD panel "Infotainment" podporuje poslech hudby přes aplikaci "Google Play Music".
Jelikož jsem nedávno přešel na nový mobil "iPhone 11 pro", tak jsem si do něj hned "Google Play Music" nainstaloval. Tato aplikace je návazná na účet založený na Googlu (email od Gmailu). Původní přihlašovací údaje z účtu na Googlu jsem použil na přihlášení do aplikace "Google Play Music" již na novém telefonu ""iPhone 11 pro". Vše se podařilo (moje ikona z účtu na Google je vidět i v aplikaci "Google Play Music"), ale bohužel všechny "pracně nahrané" písničky v MP3 se nezobrazují v playlistu.

Mám tedy dotazy.

1. Jak přesunout všechny písničky z Androidu do iPhonu v aplikaci "Google Play Music"?
Řešení by bylo možné díky aplikaci "Yotube Music", která umožňuje přesunout skladby z playlistu aplikace "Google Play Music".
Problém je jen v tom, že při poslechu v automobilu musím mít placenou verzi "Yotube Music". Jinak se stažené skladby z "Google Play Music"
nepřehrají. Takže nic.

2. Popř. záložní otázka, jak nahrát nové písničky do aplikace "Google Play Music" na iPhonu?

Budu každému vděčný, kdo poradí jakoukoliv radou.

Předem děkuji.

;-)
Odpovědět

Zpět na „iOS aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů