Fix: Problém se synchronizací v HTC Sync pod 64bit Windows

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Zařízení: Samsung Galaxy S10+

Příspěvek od Jiří Hrma » stř srp 05, 2009 20:52

Na svém pracovním notebooku používám RC1 verzi operačního systému Windows 7 (v 64 bitové verzi). Dnes jsem na něm chtěl vyzkoušet synchronizaci komunikátoru HTC Hero přes dodávanou aplikaci HTC Sync, která je k dispozici na microSD kartě a oficiálních stránkách HTC. Při instalaci se mi bohužel objevovala chybová hláška, a i když instalátor doběhl do konce, aplikace HTC Sync nedokázala připojený HTC Hero k PC rozpoznat.

Bleskovka

Problém je v chybějících ovladačích. Přes Google je naštěstí bylo možné dohledat (překvapuje mě, že něco takového HTC na svém webu nenabízí), a vy si je můžete stáhnout přímo z této bleskovky (jedná se o ovladače pro 64 bitová Windows Vista a Windows 7).
HTC_Driver_64.zip
64bit ovladače (Windows Vista a 7) pro HTC Hero (HTC Sync)
(1.4 MiB) Staženo 1686 x
Po rozbalení je nutné, aby se obsah archivu nacházel v adresáři C:\Program Files (x86)\HTC\HTC Driver. Celá cesta k ovladačům tedy bude C:\Program Files (x86)\HTC\HTC Driver\Driver Files\Vista_x64. Nyní můžete znovu spustit instalaci aplikace HTC Sync, nyní by se vám již žádná chybová hláška objevit neměla a potřebné ovladače by se měly v pořádku nainstalovat. A pokud ne, spusťte si správce zařízení a u položky ADB proveďte aktualizaci software ovladače, kde zadáte výše uvedenou cestu. Následně by synchronizace měla bez potíží fungovat (otestováno).

Bleskovka

empleat
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Zařízení: HTC Touch Pro

Re:Problém se Sychronizací

Příspěvek od empleat » stř čer 30, 2010 19:51

Zdravím všechny , mám win 7 ultimate x64 a vlastním smartphone HTC Touch Pro , ale to všechno je sice moc hezký. Nainstaluju bezproblému program HTC Sync podle návodu , připojím HTC do USB sběrnice a spustím HTC Sync , píše mi to zařízení odpojeno :x :x :x a také mi vrtá hlavou proč ve správce zařízení nemám položku další zařízení - ADS , napadlo mě totiž jestli to není tím , že nemám nainstalované aktualizace a teď už si fakt nevím rady a potřeboval bych sychronizovat HTC s PC.Děkuji za pomoc !

htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8

Příspěvek od htcjirka » stř čer 30, 2010 20:06

HTC Sync je ale pro komunikatory s OS Android.
Ty mas Touch Pro a to ma Windows Mobile tudiz jako synchronizacni nastroj a pripojeni musis pouzit
Centrum zařízení / Mobile Device Center

empleat
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Zařízení: HTC Touch Pro

Příspěvek od empleat » čtv črc 01, 2010 6:54

Aha tak dik moc.

JiSo
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Zařízení: HTC Desire

Příspěvek od JiSo » stř črc 13, 2011 21:35

Zdravím, s Androidem ani HTC nemám žádné zkušenosti a stojí předemnou problém. HTC Sync nechce komunikovat s mým HTC Desire. Nainstaloval jsem HTC Sync z SD karty na moje PC s W7 32bit. Instalace proběhla úspěšně. Poté jsem zapojil HTC do USB s portem 2.0. zmáčkl na mobilu HTC Sync a dal Hotovo. Mobil asi minutu hledal, ale nic nenašel a na PC mi HTC Sync psal není připojeno žádné zařízení. Tak jsem si stáhl z internetu aktuálnější verzi 3.0.5551 (tu předešlou odinstaloval) a nainstaloval jsem ji. Pořád ten samý problém. Nenapadá mě žádné řešení tohoto problému :( už několik dní hledám na internetu a pořád nic nemůžu najít co by mi pomohlo. Několikrát jsem odinstaloval a zase nainstaloval, zkusil i jiné PC a nic. Prosím o radu. Potřebuji HTC Sync abych provedl změnu v telefonu aby se mi všechny aplikace instalovaly na SD. Bohužel k tomu potřebuji Sync. Děkuji mnohokrát

Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“