HTC vs Exchange

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Odpovědět
jazzzman
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: úte zář 27, 2011 17:17
Zařízení: BlackBerry Q10

HTC vs Exchange

Příspěvek od jazzzman »

Za boha se mi nedari synchronizovat jakykoli telefon HTC s firemnim Exchange serverem. Neuspel jsem ani s Eye, kde jsem to vzdal, ani ted s M9.

Vse zadam spravne, aktivuji povinne odemykani obrazovky pinem nebo heslem, ale kdyz se pokusim o sync, vyskoci mi hlaska, ze je potreba aktualizovat heslo. Kdyz na to kliknu, vyjede mi opet nabidka zamykani obrazovky kodem s tim, at ho aktualizuji. To udelam, a cele se to znovu opakuje.

Testuji nekolik telefonu mesicne, u vsech Exchange bez problemu nastavim, jen u HTC se to stale opakuje... Neznate nekdo reseni? Je to k uzoufani. Predem diky!
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: HTC vs Exchange

Příspěvek od mberdych »

Nechce komplexnejsi heslo? Povinne znaky, pocet, atd.?
jazzzman
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: úte zář 27, 2011 17:17
Zařízení: BlackBerry Q10

Re: HTC vs Exchange

Příspěvek od jazzzman »

To je mozne, ale jak by takove heslo melo vypadat? HTC pro jistotu mlci, pri prvnim zadavani se netvari, ze by bylo neco v neporadku. A to jak u hlavniho hesla, tak u zamykaciho. Zkousel jsem navic zadat pin, sve bezne heslo, a dokonce i kombo malych pismen, velkych pismen a cislic, a stale ta sama pisnicka...
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: HTC vs Exchange

Příspěvek od mberdych »

Zajimave, jake heslo vyzaduje by mel rict admin serveru. Jak je to s sifrovanim? Zaple/vyple?
jazzzman
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: úte zář 27, 2011 17:17
Zařízení: BlackBerry Q10

Re: HTC vs Exchange

Příspěvek od jazzzman »

Šifrování je zapnuté a přijímat by měl všechny certifikáty. Zkrátka tak, jako na každém androidu, co jsem kdy měl a fungovalo to.

Paradoxně to jde oblafnout přes externí aplikaci, ta funguje. Vestavěná nikoli...
mcquack
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: čtv srp 04, 2011 20:08
Zařízení: Lumia 950 XL DS

HTC vs Exchange

Příspěvek od mcquack »

Někdy je na serveru nastavený maximální počet spárovaných zařízení. Buď to muze smazat admin nebo ty přes. webové OWA rozhraní. Také už jsem s tím měl několikrát problém.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: HTC vs Exchange

Příspěvek od mberdych »

To me napadlo, ale rika, ze nejde jen HTC a ta hlaska neni o updatu hesla.
jazzzman
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: úte zář 27, 2011 17:17
Zařízení: BlackBerry Q10

Re: HTC vs Exchange

Příspěvek od jazzzman »

Počet přístrojů taky nehraje roli, pravidelně promazávám, je to zřejmě nekompatibilita HTC s firemním serverem. Spíš by mě zajímalo, čím je zrovna HTC tak specifické...
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: HTC vs Exchange

Příspěvek od mberdych »

Doporucuji aplikaci Nine na firemni exchange, krome toho ze mene zere baterku (nez eas v androidu), tak dovoli nastavit lock pro cely telefon, ale take jen pro samotnou aplikaci, coz je skvele, protoze diky ni muzete s napojenim na firemni exchange pouzit smart unlock.
jazzzman
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: úte zář 27, 2011 17:17
Zařízení: BlackBerry Q10

HTC vs Exchange

Příspěvek od jazzzman »

Diky za rady a jeste nejnovejsi zkusenost: od dneska registruju ty same problemy u Sony, jmenovite u Xperie Z3. V utery se mi dostane do ruky Z3+, tak budu informovat o vysledku. Maji snad HTC a Sony neco spolecneho?
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 66 hostů