aligátor s4000 duo

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Odpovědět
Martynko
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát říj 03, 2014 14:06
Zařízení: Notebook

aligátor s4000 duo

Příspěvek od Martynko »

Mam v telefonu android. Jak si mám telefon čistit. Poradte mi náký program. Děkuji
Martynko
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát říj 03, 2014 14:06
Zařízení: Notebook

aligátor s4000 duo

Příspěvek od Martynko »

Děkuji za rady a tipy.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

aligátor s4000 duo

Příspěvek od htcjirka »

Staci dodrzovat zasady a neinstalovat každý nesmysl z obchodu, neinstalovat warez aplikace apod..
Ruznymi "cisticimi" ci killer aplikacemi akorát Android jeste vice znestabilnis/zpomalíš.".Navíc Adroid je systém, kde jednou za cas budes muset udelat HR, tj. obnovu továrního nastaveni.Vlastnost tohoto systemu je "samozasirani", které nelze ovlivnit ci zbavit zadnym programem další strany.
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

aligátor s4000 duo

Příspěvek od Cheetah007 »

K tematu at nejsem ot, ruzne task killery a cleanery nadelaji vic skody nez uzitku, peknym prikladem je v google play vychvalovany clean master, ktery pusobi spise placebo efektem, tvari se co vsechno cisti a optimaliuzje ale skutecnost je zcela jina.
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

aligátor s4000 duo

Příspěvek od Cheetah007 »

S tim naprosto souhlasim, neinstalovat z obchodu kazdou pitomost ale jen to co skutecne potrebuji a vyuziji a hlavne se vyvarovat ruznych cleaneru, tuneru, optimalizeru a podobnych nesmyslu ktere jsou v naproste vetsine k nicemu.
Jedine co se da snad pouzit, je ccleaner ktery vycisti cache, jednou za cas idealne za tyden take doporucuji restart celeho zarizeni, beznym zpusobem.
Hlavne by mel tazatel napsat, jaky presne ma s mobilem problem, pokud tam ma instalovane kde co, je lepsi volba tebou zminene tovarni nastaveni, nez mazat aplikace jednotlive.
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 50 hostů