LG a updaty, custom ROM

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Odpovědět
BorekB
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: ned říj 11, 2009 21:47
Zařízení: Galaxy S2

LG a updaty, custom ROM

Příspěvek od BorekB »

Ahoj, vybírám nový telefon a rozhoduju se mezi OnePlus One a LG G3. Kdyby oba telefony měly stejný systém, vzal bych LG, ale trochu mě tam děsí modifikovaný Android - dvakrát se mi vizuálně nelíbí a mám obavu, že to bude něco jako u Samsungu (ne že bych byl s TouchWizem vyloženě nespokojený, ale s CyanogenModem se mi obecně žije líp).

Tak se chci zeptat:

1) Jak moc LG kašle nebo nekašle na updaty telefonu? Je třeba šance dočkat se Androidu L, až bude, nebo se na to nejspíš vybodnou?

2) Komplikuje LG nějak externím ROMkám život nebo ne? Koukal jsem, jaký CM je dostupný pro G2, a nějaká poměrně dost stará verze, tak nevím, jestli je "chyba" na straně CM nebo jestli třeba LG nějakým způsobem proti těmto distribucím bojuje.

Díky.
HanzIT
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv říj 30, 2014 19:31
Zařízení: LG G3

LG a updaty, custom ROM

Příspěvek od HanzIT »

Na LG G3 by měl být Android 5 (Lollipop) někdy koncem tohoto/ začátkem dalšího roku. Ale je to neoficiální info...

To druhé: o ničem takovém nevím, že by to bylo blokováno. CM od verze 11 nepoužívá název stable, takže to může být tím :)
satir
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon lis 03, 2014 22:29

Re: LG a updaty, custom ROM

Příspěvek od satir »

LG má přijít oficiálně konec 4Q 2014 a G2 v 2015.

Co se týče systému, nadstavby. Tak G3 je vcelku pěkně odlazena. Sice to nemá na sense 5-6 od HTC, ale s touxhwizem to člověk nemůže srovnávat. V tomto dávám LG pochvalu. Sice mě štve že 2GB rám má permanentně zabrano, ale stále s volným giga se dá něco dělat.
Uživatelský avatar
Peete
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: sob led 08, 2011 0:24
Zařízení: Huawei P9 black
Bydliště: Karlovy Vary - Třinec/Brno

LG a updaty, custom ROM

Příspěvek od Peete »

Srovnávat nadstavbu od LG vs. tu od HTC chce opravdu kuráž :roll: :tlem:
satir
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon lis 03, 2014 22:29

Re: LG a updaty, custom ROM

Příspěvek od satir »

Ne srovnávám, jen říkám že se. Blíží spíš než touxhwiz. Nadstavba od HTC je snad nejlíp odlazena mezi výrobci.
Uživatelský avatar
Peete
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: sob led 08, 2011 0:24
Zařízení: Huawei P9 black
Bydliště: Karlovy Vary - Třinec/Brno

LG a updaty, custom ROM

Příspěvek od Peete »

Jistě jistě... Sense od HTC patří mezi ty nejhorší. HTC je blíže Samsungu, jak rychlostí(ehm pomalostí), tak vším ostatním... A na té druhé straně je jednoznačně LG a Huawei...vůbec nejlepší nadstavbou se může pyšnit Sony. Ono je lepší srovnávat telefony s dlouhodobějším a vlastním používáním. Já to střídám poměrně často a jsou to mé zkušenosti-né dojmy z youtube :)
satir
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon lis 03, 2014 22:29

Re: LG a updaty, custom ROM

Příspěvek od satir »

Můžu se zeptat které htc jsi vlastnil poslední že si dovolis napsat takovouhle věc? promiň ale fakt jsi teď kvalitně pobavil.
Sense 4 byla hrůza a systém zasekanej doprovazenej restarty launcheru.
Od pětku je to krásně vylazeny systém a nejrychlejší mezi výrobci. Hau
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 65 hostů