LG G3

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Odpovědět
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: sob lis 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

LG G3

Příspěvek od Pepa 3 »

Zdravím všechny smartmánisti. Neporadíte ni někdo prosím, jakým způsobem spolehlivě propojit LG G3 s PC, tak aby se mi zobrazil jako velkokapacitní uložiště a bylo možno kopírovat soubory z PC a naopak? Nainstaloval jsem do PC nástroj LGMobile Support Tool a do PC nejnovější USB ovladač a nástroj LG PC Suite. Po připojení kabelem k PC a spuštění nástroje LGMobille support tools je detekován mobil v PC a zobrazena i verze firmwaru. V mobilu se zobrazí připojení MTP prostřednictvím USB kabelu, však na PC se zároveň objeví chybově hlášení, že při instalaci Hardware (LGE Android Net MTP Device) došlo k problému a ten pravděpodobně nebude pracovat správně. Po spuštění LG PC Suite pak nedojde k připojení mobilu. vyzkoušel jsem reset mobilu, restart PC, jiný ovladač, jiný USB kabel, zatím stále bez úspěchu. Děkuji předem za jakoukoliv radu k připojení.
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: LG G3

Příspěvek od Jumbo78 »

Jiný USB port v PC? Nejlépe zadní? Bez prodlužování atd...

Edit: ještě mně napadlo. Používáš stock launcher? Mně kdysi něco podobného dělal galaxy S, když jsem používal ADW launcher...
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: sob lis 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

LG G3

Příspěvek od Pepa 3 »

Díky za info. Používám výhradně zadní port, na kterém předchozí mobil frčel. Launcher používám originál instalovaný v LG G3, vyzkoušel jsem i jiné ovladače, ale zatím všechno marné. Po připojení k PC, jak už jsem popsal dříve, se mi v mobilu objeví info, že mobil je připojen prostřednictvím USB k aplikaci PC suite v PC, ale aplikace mobil nevidí, a zároveň se ojeví hláška , že došlo k problému při instalaci Hardware a že nebude pravděpodobně fungovat správně. Při tom při spuštění nástroje LG mobile support se mi mobil v PC sice přihlásí, objeví se i verze firmwaru ale tím to končí, dál už nic. Poslal jsem dotaz přímo na LG, tak uvidím, s čím se vytasí. Zatím díky a čau.
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

LG G3

Příspěvek od koumes »

Nebo to muze byt i rozhaseny widlacky system.Jeste skus jiny PC a na xda skus najit treba i starsi ovladac.
minimax
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: čtv bře 04, 2010 20:13
Zařízení: LG Optimus L9
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

LG G3

Příspěvek od minimax »

Zkus programek AirDroid,sparuje ti LG pres WiFi.Sam pouzivam a jsem max spokojenej.
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 59 hostů