Nokia - telefon s Androidem

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)

Je WP mrtvý systém?

Ano
18
24%
Ne
56
76%
Nevím
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 74

dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 409
Registrován: ned led 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

Nokia - telefon s Androidem

Příspěvek od dvzd »

Tak dlouho se Nokia bránila Androidu, až zkrachovala a musel ji potupně převzít Microsoft. Microsoft asi pochopil, co je dobré, a začal vyrábět Nokie s Androidem. Nokia X, že by to byl poslední hřebíček do rakve pro OS WP? :lol:

http://www.novinky.cz/internet-a-pc/mob ... oidem.html

Obrázek
chmeldas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 635
Registrován: pát zář 04, 2009 8:42
Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
Bydliště: Německo a okolí Brna

Nokia - telefon s Androidem

Příspěvek od chmeldas »

Jako vtip dobrý :tlem: , ale máš tam pár chyb. Nokia nezkrachovala a MS žádný telefon s Androidem nevyrobil :D
Uživatelský avatar
drak21
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: stř zář 28, 2005 8:28
Zařízení: iPhone 6 64gb Space Grey
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nokia - telefon s Androidem

Příspěvek od drak21 »

Spis to bude tah , jak zblbnout lidi .Vzhled os androidu na Nokii je k nerozneznani od WP.Tak to je spis tah jak naucit lidi na metro vzhled.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia - telefon s Androidem

Příspěvek od htcjirka »

Presne tak,zakoupi levny telefon,pak budou chtit lepsi model a koupi telefon tez s "kostkami" ale s WP.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia - telefon s Androidem

Příspěvek od mimonaut »

Vnímám to naprosto stejně :-)
člověk okusí "božský android", ke všemu na podprůměrném HW, na kterém dokáže běžet solidně jen WP a s nadšením si půjde koupit tu dobrou Nokii s WP, která nebude o moc dražší, leč bude o mnoho použitelnější..
Uživatelský avatar
Carlosso
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 469
Registrován: pon bře 11, 2013 18:41
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Praha

Nokia - telefon s Androidem

Příspěvek od Carlosso »

Taková provokace :tlem:
Nechápu proč sem někdo tohle píše, my taky nechodíme na Android fórum a nehaníme ten jejich "parádní" systém kterej se seká i na čtyřjádru.
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Nokia - telefon s Androidem

Příspěvek od l0lz »

Nokia sckrachovala a kedy ? pls mohol by si si prestat vymyslat ? To už ste natom tak biedne že musite chodiť na WP fora aby ste nan nadavali ? Ako už tu niekto spomenul, my tiež nechodime na android forum aby sme tam rozpravali ako seká na 4-jadre a 3GB RAM
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Nokia - telefon s Androidem

Příspěvek od GreenArrow »

Tohle není WP fórum.
don_alex
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 128
Registrován: ned úno 16, 2014 16:38
Zařízení: Note II, Ace, PAP7600DUO, Note 10.1

Re: Nokia - telefon s Androidem

Příspěvek od don_alex »

Opravte mě, prosím, pokud se pletu, ale není toto sekce "Telefony s Androidem"? A dále - Není SmartMania fórum všeobecně o smartphonech a ne jen o WP telefonech? Pokud se v obou případech pletu, moc se omlouvám. :-D
Uživatelský avatar
Carlosso
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 469
Registrován: pon bře 11, 2013 18:41
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Praha

Nokia - telefon s Androidem

Příspěvek od Carlosso »

Jasně ale převažují tu uživatelé WP mobilů a autor ankety a toho co napsal do svýho příspěvku musel dopředu počítat s tím že si uživatelé WP mobilů nenechaj s*át na hlavu.Tyhle keci co je a není lepší jsou fakt k ničemu, vy se nemůžete prostě starat o sebe ale musíte furt rejpat do ostatních...
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Nokia - telefon s Androidem

Příspěvek od l0lz »

GreenArrow píše:Tohle není WP fórum.
Moja chyba, najskôr to vyzeralo ako vo WP kategori
don_alex
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 128
Registrován: ned úno 16, 2014 16:38
Zařízení: Note II, Ace, PAP7600DUO, Note 10.1

Re: Nokia - telefon s Androidem

Příspěvek od don_alex »

Teď se nezastávám dvzd-ho (ani nemám zapotřebí), ale pravda je, že stejně tak spousta zastánců WP má za koníček chodit na Android fóra a vandrovat do Androidu. Je to oboustranné. V tomto případě se navíc fakticky nacházíme v Android sekci, a je úplně jedno, jak velké zastoupení na tomto fóru mají příznivci WP. Myslím si, že jste až moc popudliví, jestli ono na těch řečech pravdu něco nebude. ;-)
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Nokia - telefon s Androidem

Příspěvek od GreenArrow »

Pokud vy teda nechodíte do sekce androidu, jak tady píšete, jak by jste našli tohle téma? Jinak geniální tah od nokie...přeskinovat android na WP, kde při 512MB RAM ani nezvednete telefon, takže uživatelská přívětivost nula. A jelikož většina neví, co je android a co WP a bude příště vybírat podle barviček, tak se na WP pěkně vykašle, protože se mu to před tím sekalo. Zjevně euforie z velkých prodejů L520, která je ale absolutně o něčem jiným a v postavení nokie si myslím, že jim tyhle krámy spíš ublíží, než pomůžou.
Uživatelský avatar
Carlosso
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 469
Registrován: pon bře 11, 2013 18:41
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Praha

Nokia - telefon s Androidem

Příspěvek od Carlosso »

Ale o to nejde, jen nechápu tyhle zbytečný vlákna.Chápete že se tady akorát lidi budou hádat a to je vše?Je to akorát ztráta času, to je vše co jsem tím myslel, no nic, už si tu pište co chcete.

GreenArrow : Nechodím do Droid sekce, ale když se přihlásim a podívám se na úvodní stránku tohodle fóra, ukáží se mi POSLEDNÍ PŘÍSPĚVKY VE FÓRU...Navíc v popisu bylo Nokia - telefon s Androidem a jelikož mám značku Nokia rád a sám jednu vlastním, tak jsem na to klikl ale né se záměrem se tady hádat nebo vyvolávat flame ale normálně přispět do diskuze a pokud si projdeš moje příspěvky, do sekce Android nepřispívám a pokud ano, nehaním ho ;)
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 409
Registrován: ned led 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

Re: Nokia - telefon s Androidem

Příspěvek od dvzd »

drak21 píše:Spis to bude tah , jak zblbnout lidi .Vzhled os androidu na Nokii je k nerozneznani od WP.Tak to je spis tah jak naucit lidi na metro vzhled.
Já myslím, že v tom článku je to jasně uvedeno, proč šla Nokia do Androidu:
http://www.novinky.cz/internet-a-pc/mob ... oidem.html
... klesající podíl na trhu nejspíše udělal své, a tak se Nokia rozhodla nabídnout přístroje s Androidem, který ...
Realita je to sice pro WP krutá, ale nevyplácí se před ní zakrývat oči.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Nokia - telefon s Androidem

Příspěvek od Flynn »

Carlosso píše:...my taky nechodíme na Android fórum a nehaníme ten jejich "parádní" systém kterej se seká i na čtyřjádru.
l0lz píše:...Ako už tu niekto spomenul, my tiež nechodime na android forum aby sme tam rozpravali ako seká na 4-jadre a 3GB RAM
Hm, tak to máte blbý. Mně se tedy na 4 jádru nic neseká a 3GB RAM zdaleka nemám. Zato WP 7.5, to bylo občas na prohození oknem.
Carlosso píše:...Tyhle keci co je a není lepší jsou fakt k ničemu, vy se nemůžete prostě starat o sebe ale musíte furt rejpat do ostatních...
Ale? A že to říkáš zrovna ty... :twisted:
Carlosso píše:...pokud si projdeš moje příspěvky, do sekce Android nepřispívám a pokud ano, nehaním ho ;)
Viď, že ne? Viz citace výše. :evil:
mceza

Re: Nokia - telefon s Androidem

Příspěvek od mceza »

dvzd píše: Já myslím, že v tom článku je to jasně uvedeno, proč šla Nokia do Androidu:
http://www.novinky.cz/internet-a-pc/mob ... oidem.html
Skutečně někdo bere článek na Novinky.cz jako vysvětlení všech zákulisních věcí na straně Nokie a MS? :lol: :lol: :lol:

Moc horších "zpravodajských" serverů není a jestli tuhle zprávu na tomhle serveru bereš vážně, tak by ses měl nad sebou zamyslet...

Vždyť už v druhé větě mají fatální chybu!
Poslední dva roky byly prakticky všechny chytré telefony od společnosti Nokia vybaveny operačním systémem Windows Phone. Není se čemu divit, když finského výrobce koupil Microsoft.
Druhá věta je zcela lživá a navíc s první větou nemá nic společného, přestože to tak vypadá...

Ale strach fanatických Androiďáků chápu. Po tom, co Nokia vynesla na 2-3 světové místo Windows Phone, tak teď začala dělat i do Androidu. Co když jimi nenáviděná firma bude mít nejlepší Android telefony? Už jen čekám, kdy se objeví někdo, kdo začne tvrdit, že Nokia je mrtvá...
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

Nokia - telefon s Androidem

Příspěvek od Manek49 »

Mě by zajímalo, co tomu šmoulovi, co založil tohle téma ten WP udělal, že do něj musí pořád kopat, přijde mi to už trošičku trapný.
mceza

Nokia - telefon s Androidem

Příspěvek od mceza »

Což o to, založení tématu je na místě. Ale způsobem, jakým toto téma uvedl si udělal jen ostudu...
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

Re: Nokia - telefon s Androidem

Příspěvek od Manek49 »

O tom žádná, jde mi právě o ten způsob.
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů