Nokia - telefon s Androidem

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)

Je WP mrtvý systém?

Ano
18
24%
Ne
56
76%
Nevím
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 74

Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Nokia - telefon s Androidem

Příspěvek od Flynn »

OT: Nemusíte na mě hned útočit a používat vlastně stejné argumenty. To vaše "Mě nezajímá..." (mceza), "já tohle nepotřebuji..." (-Pavel- o počítání provolaných minut), je obdobou toho, co naopak já potřebuji, a přesto mě za to napadáte.
Jsme v sekci Telefony s Androidem, ale nejvíc tu řvou majitelé a zastánci WP. To vy jste si popletli téma (co, mceza?). A navíc, já jsem reagoval na vševěda a prognostika HTC Jirku, jehož neochvějné přesvědčení o budoucnosti WP je opravdu udivující. Uvedl jsem tedy příklad aplikace, kterou vítá mnoho uživatelů, jen vás pár ji nepotřebuje. A přesto po něčem takovém od nepaměti pláčí majitelé iPhonů a WP telefonů a říkají, že hloupé telefony to měly a chytré to mít nemohou? Nehodlám ale dělat výčet dalších (mnohdy požadovaných) funkcí, které WP nikdy neměl a mít zřejmě nebude. Neudělám to proto, že bych se dozvěděl, že "vy to nepotřebujete".
Tohle téma se zčíná zvrhávat v osobní výpady proti lidem, kteří nemají rádi WP a preferují cokoli jiného. A to je to, o čem tohle téma není.
Uživatelský avatar
S.h.I.t.
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: ned čer 08, 2008 9:38
Zařízení: Huawei GX8
Bydliště: Hradec Králové

Nokia - telefon s Androidem

Příspěvek od S.h.I.t. »

Ten Launcher vyloženě svádí k myšlence, že člověk pak půjde po známém vzhledu a skočí do WP :) . Na druhou stranu, BFU nebude řešit co tam je a bude automaticky říkat - to kostkované rozhraní, to byla pomalá sekavá hrůza. jen aby se jim to nevrátilo :)
A pomalé to bohužel prostě bude. I na Nexusu 4 je občas škobrtnutí znát a to je telefon o pár řádů jinde. (ať si android loveři říkají co chtějí - mám za sebou 10 různých androidů a lagoval každý, a't už sám o sobě, nebo s aplikacemi - a to říkám jako android fan :) )
flemo
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 238
Registrován: čtv úno 14, 2013 15:15
Zařízení: Lumia 950 Black

Nokia - telefon s Androidem

Příspěvek od flemo »

Flynn píše: Uvedl jsem tedy příklad aplikace, kterou vítá mnoho uživatelů, jen vás pár ji nepotřebuje.
Pri vsetkej ucte, myslim si, ze je to presne naopak
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia - telefon s Androidem

Příspěvek od mimonaut »

Flynn píše: Tohle téma se zčíná zvrhávat v osobní výpady proti lidem, kteří nemají rádi WP a preferují cokoli jiného. A to je to, o čem tohle téma není.
To myslíš vážně? Podívej se na začátek topicu za jakým účelem byl založen - zcela evidentně (včetně směšné ankety) za účelem trolovat WP.. Pak se ovšem není čemu divit, že se příznivci "značky" ozvou..
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Re: Nokia - telefon s Androidem

Příspěvek od murder »

Jen obrazně v duchu Flyna ;-) Android byl pro mě mrtvý systém, protože všechny telefony byli s oblými rohy a nešlo s tím otevřít pivo. Pro hodně uživatelů to je podstatná funkce. Díky že Nokia vstupuje i do světa Androidu. Budou na telefonu krásně ostré hrany k otevření piva ;-)



Chlape při vší úctě k tvému věku, uznej že tvůj příměr je hodně mimo. Jen tak na okraj be... (dotyčný ví, ostatním je šumák) jsem kdysi uznával, ale ona zásadovost tam byla jen jako u všech, nejlepší je to co právě vlastním.


Android v Nokii, proč ne, ale nějak nechápu to pouští Nokia jako zbytek Finů a má to být nástupce Asha. Nebo zcela nepochopitelně to pouští Nokia ve vlastnictví MS? Parametry jsou pro Android zcela mimo + slabé foťáky, prostě jsem smysl těchto zařízení nepochopil.



Pokud to má naučit uživatele na dlaždice WP, tak jsou taky mimo, protože to naštve zákazníky vůči značce Nokia, ne jen vůči Androidu.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Nokia - telefon s Androidem

Příspěvek od Flynn »

...ona zásadovost tam byla jen jako u všech, nejlepší je to co právě vlastním
OT: To je ale přeci zcela normální chování, pokud to není myšleno tak, jak to podáváš. Já jsem netvrdil, že můj (současný) telefon je nejlepší. Ale tvrdím, že z toho, co jsem měl před tím, mi vyhovuje nejlépe. Před časem jsem stejným způsobem prosazoval WP a nejen tady.
Každá máma bude říkat, že její dítě je nejkrásnější, nejhodnější a nejchytřejší. Přeci to je běžná lidská vlastnost. A také budu víc chválit to, co mám a znám podrobněji než to ostatní.
mceza

Nokia - telefon s Androidem

Příspěvek od mceza »

Flynn píše:OT: Nemusíte na mě hned útočit a používat vlastně stejné argumenty. To vaše "Mě nezajímá..." (mceza), "já tohle nepotřebuji..." (-Pavel- o počítání provolaných minut), je obdobou toho, co naopak já potřebuji, a přesto mě za to napadáte.
Napadáme? Kde? Vůbec jsem si žádného napadení nevšiml.

Flynn píše:Jsme v sekci Telefony s Androidem, ale nejvíc tu řvou majitelé a zastánci WP.
To si děláš srandu? :D Do tématu v sekci Telefony s Androidem vypíšeš, proč je pro tebe WP absolutně blbý systém a pak se divíš, že se tu pár lidí ozve? :D
Flynn píše:Uvedl jsem tedy příklad aplikace, kterou vítá mnoho uživatelů, jen vás pár ji nepotřebuje.
Co je mnoho, co je pár? Máš nějakou statistiku? Bez nějakého obecného průzkumu bych si nedovolil nic takového posuzovat. Mám spoustu kamarádů s "všemocným" androidem a ádné čítače hovorů nepoužívají... Ale znamená to, že ti budu hanit tvou potřebu mít tuto funkci v telefonu? Ne. Ale necpi mi tu prosím, že WP je k ničemu, protože to nemá.
Flynn píše:Nehodlám ale dělat výčet dalších (mnohdy požadovaných) funkcí, které WP nikdy neměl a mít zřejmě nebude. Neudělám to proto, že bych se dozvěděl, že "vy to nepotřebujete".
A zajímá ten výčet někoho? K čemu je. WP má nějaké funkce teď, nějaké se očekávají. Jak to bude dál není v naší režii.
Flynn píše:Tohle téma se zčíná zvrhávat v osobní výpady proti lidem, kteří nemají rádi WP a preferují cokoli jiného. A to je to, o čem tohle téma není.
Máš pravdu, toto téma opravdu není o tom, aby se strefovalo do lidí, co mají rádi WP. Podle ankety a prvního příspěvku to je téma o tom, aby se strefovalo do lidí, co WP rádi mají.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Nokia - telefon s Androidem

Příspěvek od Flynn »

OT: mceza: Tvůj příspěvek ti asi dal dost práce a já jej přesto nehodlám komentovat. Jen to, že na mě působíš, jak pan vychovatel, který cítí potřebu někoho vychovávat. Buď tak laskav a zapomeň na mě.
Uživatelský avatar
S.h.I.t.
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: ned čer 08, 2008 9:38
Zařízení: Huawei GX8
Bydliště: Hradec Králové

Nokia - telefon s Androidem

Příspěvek od S.h.I.t. »

žabomyší války no :-) Nikdy jsem tomu nerozumněl. Proč kopat do jiných platforem? Protože mě nevyhovují? Ale to přece neznamená, že jsou k ničemu nebo mrtvé :-D . Ale to holt ovci jednoho systému asi nikdy nevysvětlíš. A je jedno jestli je to ovce WP, iOS nebo Androidu. Všechny se chovají stejně :)
Uživatelský avatar
Andreas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: ned pro 20, 2009 1:21
Zařízení: HP iPAQ 214

Nokia - telefon s Androidem

Příspěvek od Andreas »

Anketa je pochopitelně blbost, nic lepšího se k tomu nedá napsat.

OT: Flynne: když už je tu tohle vlákno, kde se mohou sejít všichni takříkajíc pod jednou střechou, tak by bylo od tebe hezké, kdyby jsi mohl po roce některým z nás prozradit tu hádanku s tím zasebevražděným chlapíkem :-)
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Nokia - telefon s Androidem

Příspěvek od Flynn »

OT: Andreas: Přeci od toho je to hádanka, aby se uhádla :-D
Uživatelský avatar
Andreas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: ned pro 20, 2009 1:21
Zařízení: HP iPAQ 214

Nokia - telefon s Androidem

Příspěvek od Andreas »

OT Flynn: Hernajz, rok mám toho chlapa v hlavě, tak to už je dost dlouhé trápení ne ? :-D Prostě se vzdávám - to už by i policie pomalu směřovala do odložených případů. Bylo by hezké kdyby jsi to třeba v tom inkriminovaném vlákně odtajnil :grin:
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia - telefon s Androidem

Příspěvek od htcjirka »

Flynn uvedl preferenci jedne sve aplikace/funkce a na tom stavi cely operacni systém.Uplne zcestne hodnoceni.Vzdyt i dlouho brecel nad nekterymi funkcemi,pritom je mohl mit,jen nechtel/nehodlal pokročit k WP8.Zasekl a zapsknul na WP7.8, byť custom rom, ale realite WP8 vzdalene. A po updatu na WP8.1 uz muze jen tise zavidet.A za 10 let se tu muzeme sejit a popovídat si o mrtvem systemu a kdo mel pravdu.
Uvedl jsem tedy příklad aplikace, kterou vítá mnoho uživatelů, jen vás pár ji nepotřebuje.
Já naopak mám a vítam aplikací na WP8 a na Androida nejsou,to je me teda systém :-D
Fakt logika.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Nokia - telefon s Androidem

Příspěvek od Flynn »

OT: Jirko, ty nejsi jen prognostik a všeználek, ty vidíš i do lidí a odvažuješ se své vize prezentovat veřejně. :-D A při tom jsi tak strašně vedle, že to už ani víc nejde. Já jsem nešel do WP8 z těch důvodů, že nejsem zase tak bohatý, abych každý rok obměňoval microsoftí vynálezy, kterými se učí vyvíjet svůj systém. Rád bych tě viděl, až budeš v důchodu, jak si budeš ze své mrzké almužny kupovat každý půlrok jiný telefon (možná, že teď k nim máš blíž a kupuješ je výhodně, ale každý to tak nemá), jenomže pro tvůj klid, abych tě viděl za těch mnoho let, je absolutně nereálné a také za 10 let se tady sejdi s někým jiným, protože já už tady nemusím být, anebo budu mít jiné starosti než se pachtit po drahých novinkách elektrotechnického průmyslu. :lol:
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Nokia - telefon s Androidem

Příspěvek od Cleric »

Já se přiznám, jsem androidí fanatik a nedám na něj dopustit. Jak ale jde čas WPčka, začínají stejně dospívat tak jako kdysi Android. Co jsem tímto chtěl říci? No přeci to že se brzy stanu hrdým majitelem Lumie 520 :tlem:
Uživatelský avatar
Carlosso
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 469
Registrován: pon bře 11, 2013 18:41
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Praha

Nokia - telefon s Androidem

Příspěvek od Carlosso »

Cleric : To je správný přístup :tlem: to my WPčkaři čteme rádi...Je ale fakt pravda že spousta lidí okolo mě přešla z Androidu na WP.Hlavně se jim líbila plynulost, stabilita a je to takovej bezstarostnej systém.
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 409
Registrován: ned led 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

Re: Nokia - telefon s Androidem

Příspěvek od dvzd »

Abych rekl pravdu, tak neznam kolem sebe ani v zamestnani zadneho cloveka s WP nebo iOS, vetsina ma tlacitkovy mobil bez OS, ostatni Android.
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Re: Nokia - telefon s Androidem

Příspěvek od Cleric »

Ale i tak bude mým hlavním mobilem má Xperia Z, 520tku budu mít jen na hraní.
;-)
Uživatelský avatar
Carlosso
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 469
Registrován: pon bře 11, 2013 18:41
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Praha

Nokia - telefon s Androidem

Příspěvek od Carlosso »

V mém okolí lidí v zaměstnání je asi 55% Droid, 40% WP a zbytek iOS a tlačítkový mobily...Ale pořád se to s WP rozrůstá, i v metru vídávám víc a víc lidí s Lumie, hlavně žlutý 920 ale taky hodně bílejch 820 (: samozřejmě Galaxy a Xperií je taky hodně ale Lumií taky dost.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Nokia - telefon s Androidem

Příspěvek od Flynn »

Není divu, hodně lidí čekalo na nějaký nekomplikovaný systém, který nebudou muset příliš konfigurovat, hrabat se v rozličných nastaveních a mít z toho hlavu v pýru. Chtěli chytrý telefon, ale aby nebyli jeho otrokem. Nastavit účet, pár sociálních aplikací (anebo ne), nějaké informační aplikace "rychle mrknout na obrazovku a vědět"... a při tom mít spolehlivý a stabilní telefon. Pro tuhle skupinu uživatelů je WP určen. Ale je blbost, aby Nokia lezla do zadku příznivcům Androidu tím, že vytvoří vzhled WP pod tímto OS. Koho z obou táborů tím míní oslovit? (Otázka je pouze řečnická.)
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů