Z1 compact - Vše co si o telefonu myslíte, přednosti, zápory

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Odpovědět
Reptal
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: pon led 13, 2014 21:14
Zařízení: Lumia 930

Z1 compact - Vše co si o telefonu myslíte, přednosti, zápory

Příspěvek od Reptal »

Cawes,

chtěl bych vědět Váš názor na tento "na první pohled" zajímavý telefon. Co si myslíte o tom jak bude fotit, co se Vám na něm líbí, co nelíbí a všechno ostatní co Vás napadne.
darkoni
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: úte lis 19, 2013 21:12
Zařízení: Nexus 5 a Lumia 925

Z1 compact - Vše co si o telefonu myslíte, přednosti, zápory

Příspěvek od darkoni »

ahoj Z1 compact mam jeden den ( po trapeni s Lumia 925 a naslednom predaji Nexus 5 ) a mozem povedat ze je super pre mna a to koli rozmerom rychlosti procesoru prostrediu ktore sa da prisposobit lepsie podla mna ako u Samsung a HTC a tomu ze padne do ruky ako uliati ( 4S bol pre mna ideal ) fotiak cez den super vecer trochu slabsi ale update nieco urcite s tim urobi. Celkovo dobra kupa a spokojnost :)
jardavlach
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř bře 26, 2014 7:51

Re: Z1 compact - Vše co si o telefonu myslíte, přednosti, zá

Příspěvek od jardavlach »

Tak já ho mám víc jak měsíc.
Telefon jako takový je v dnešní době při svých rozměrech a výbavě podle mě to nejlepší co se dá na našem trhu pořídit. Telefon zvládá úplně vše bez nejmenšího zaváhání.
Displej je krásný dobře čitelný.
Nicméně už při koupi jsem věděl o jeho nedostatku a to, že špatně fotí za špatných světelných podmínek což měla vyřešit aktualizace na nový KitKat, ale bohužel se tak vůbec nestalo naopak je to možná ještě horší :-( což je vidět z fotky dole.

Jelikož máme čtyři měsíce mladou dceru tak se ho musím zbavit a pořídit něco jiného co bude fotit lépe třeba Nokia 925, kterou jsem chtěl původně, ale z důvodu že tam nejde servis24 od České spořitelny jsem ji nepořídil....[attachment=-1]uploadfromtaptalk1395818085662.jpg[/attachment]
Přílohy
uploadfromtaptalk1395818085662.jpg
(22.79 KiB) Staženo 49 x
snekousek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: pon říj 22, 2012 16:00
Zařízení: Note III. + Tab2 P5100
Bydliště: Písek

Z1 compact - Vše co si o telefonu myslíte, přednosti, zápory

Příspěvek od snekousek »

Tak tenhle telefon sice neznám, ale rozhodně to není to nejlepší na trhu. Jsou daleko lepší a spolehlivější jak výbavou tak i rychlostí a i foťákem. Vlastním NOTE III a pokud si chceš připlatit tak budeš navýsost spokojený.
don_alex
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 128
Registrován: ned úno 16, 2014 16:38
Zařízení: Note II, Ace, PAP7600DUO, Note 10.1

Re: Z1 compact - Vše co si o telefonu myslíte, přednosti, zá

Příspěvek od don_alex »

Note III je super, ale imho příliš drahý. Note II se dá sehnat za nesrovnatelně menší peníze a nezmění smrtelník prostě tu samou službu.

OT: ten hasičák je zralej už tak akorát do šrotu. :-D
jardavlach
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř bře 26, 2014 7:51

Re: Z1 compact - Vše co si o telefonu myslíte, přednosti, zá

Příspěvek od jardavlach »

Snekousek...
Přečti si co píšu... nevím jak můžeš srovnávat tenhle odolný mobil s téměř šesti palcovým phabletem...
Tak prosím trochu rozumně..
jazzzman
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: úte zář 27, 2011 17:17
Zařízení: BlackBerry Q10

Re: Z1 compact - Vše co si o telefonu myslíte, přednosti, zá

Příspěvek od jazzzman »

Normalne pouzivam Blackberry, ale pokud bych mel pod pohruzkou smrti pouzivat android, bude to tohle Sony. Displej paradni, jen by v pomeru k telu mohl byt vetsi, jsou tam velke okraje. Obcas jsem se taky setkal s bugem, kdy prestal fungovat proximity senzor. Jinak super, spousta zajimavych vychytavek, typu nastavitelnych udalosti menicich chovani telefonu v zavislosti na case a provedene akci. Skvela vydrz na jedno nabiti, i u mne, ktery normalne vybiju telefon kolem osme vecer, mela xperie v tu dobu cca 40 procent. Zpracovani bomba.
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů