LG G2

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
M.BoBo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 504
Registrován: stř pro 17, 2008 13:18
Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

LG G2

Příspěvek od M.BoBo »

Je to chyba jejich updatovaciho programu. Nefunguje na CZ mutaci windows. Doporučuje se upgradovat na eng Win XP SP3, nebo čekat na OTA.
Ty nic špatně neděláš;)
Pěkně je toto popsano na androidforu.cz. Doporučují tam buď čekat, nebo virtualizovat eng win xp kde je vše ok.
Reptal
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: pon led 13, 2014 21:14
Zařízení: Lumia 930

LG G2

Příspěvek od Reptal »

Paja root nemám a bobo díky jdu si hodit na druhej disk XPčka :D
paja-hk
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pon říj 25, 2010 2:56
Zařízení: ETEN X500
Bydliště: Hong Kong

Re: LG G2

Příspěvek od paja-hk »

M.BoBo píše:Je to chyba jejich updatovaciho programu. Nefunguje na CZ mutaci windows. Doporučuje se upgradovat na eng Win XP SP3, nebo čekat na OTA.
Ty nic špatně neděláš;)
Pěkně je toto popsano na androidforu.cz. Doporučují tam buď čekat, nebo virtualizovat eng win xp kde je vše ok.
A nestačilo by jenom si nastavit regionální nastavení a jazyk na angličtinu? To přenastaví formát čísel a mohlo by to vyřešit.
M.BoBo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 504
Registrován: stř pro 17, 2008 13:18
Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

LG G2

Příspěvek od M.BoBo »

Prý toto nezabere, nejmenší zlo bude virtualizovat stará xp sp3 english na vašem stávajícím pc.
PS pokud máte LG G2 32GB, tak již je dostupná aktualizace OTA (vzduchem, přímo z menu telefonu). My co máme 16GB verzi, máme zatím smůlu.
monter
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob bře 15, 2014 21:50
Zařízení: LG G2

LG G2

Příspěvek od monter »

Stáhni si KK přes OTA od rána to funguje pro cz distribuci 32GB
M.BoBo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 504
Registrován: stř pro 17, 2008 13:18
Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

LG G2

Příspěvek od M.BoBo »

Monter: Co jsem asi psal výše? Nejdřív číst, poté psát ;)
Bobb111
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: ned úno 10, 2013 23:08
Zařízení: nokia

LG G2

Příspěvek od Bobb111 »

Zdravím,

jak jste spokojení s tímto telefonem? Vidím tady pár záporu i kladů. Mám ho teprv chvíli, ale líbí se mi. Připadá mi, že je rychlejší než Samsung Galaxy S4 nebo se mi to jenom zdá? :D Možná to je tím, že tam nemám moc aplikací, ale i tak. Vadí mi, že je ale strašně kluzký, jak to vyřešit?

Nějaký obal?
seterwohipikule
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: ned říj 23, 2011 15:04
Zařízení: LG G2
Bydliště: Břeclav

LG G2

Příspěvek od seterwohipikule »

Hodím sem odkaz na moju recenzi G2
http://www.mobilmania.cz/uzivatelske-re ... eview=3009" onclick="window.open(this.href);return false;
M.BoBo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 504
Registrován: stř pro 17, 2008 13:18
Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

LG G2

Příspěvek od M.BoBo »

seterwohipikule: Ta recenze je skoro jako reklama:P Také jsem byl v prvních okamžicích s telefonem maximálně spokojen a vcelku spokojený jsem i teď. Displej to je opravdu podívaná, rychlost taktéž (pokud mohu porovnat se svou bývalou SGS4). Největším zklamáním je pro mě paradoxně v tvojí recenzi vychvalovaný foťák. Ač má optickou stabilizaci, tak S4 fotila lépe, a největším zklamáním je focení v horším prostředí, kdy pomalu ostří a výsledné fotky jsou díky redukci šumu jako omalovánky (efekt malby v různých foto editorech). Málo detailů je "nevímzjakéhodůvodu" i ve fotografiích v dobrém světle, třeba venku, když je jasno.
Naopak mi nevadí 16GB paměti, fotografie se mi sami (pro zálohu ukládají na cloud) a pokud fotím na nějakém výlětě či jiné společenské události, tak je v nejbližší možné příležitosti hodím do PC a provedu jejich korekce.
Lesklé tělo mi také nevadí, používám Spigen Slim Armor, který jsem si oblíbil u minulých přístrojů.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

LG G2

Příspěvek od htcjirka »

Tak když ma někdo ten telefon na zapujcku a hrozi i ze mu zustane, proc ne reklama :-)
xmartinx
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon dub 14, 2014 12:14
Zařízení: nokia lumia 925 nexus 4

Re: LG G2

Příspěvek od xmartinx »

Presné nedá sa nesúhlasiť... tiež som veľmi sklamaný foťákom po prechode z lumie 925 keď porovnávam... Všade ten foťák na LG g2 vychvaluju ale ako si napísal omaľovanka pomalé zaostrovanie no proste sklamanie z foťáku pamäť na to je riešenie cloud, otg, display je vynikajúci, batéria tiež...
Gwaihir
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 92
Registrován: úte dub 22, 2008 12:13
Zařízení: LG G2, Nexus 7
Bydliště: Brno

Re: LG G2

Příspěvek od Gwaihir »

Každý má jiné nároky na foťák. Já jsem na G2 přešel z HTC Desire S a tam o foťáku nemohla být ani řeč. Rozhodně se jedná o nadprůměrný foťák. Nepopírám, že lumie je lepší, ale přece jen jde ve většině případů o smartphone. Na pořádné fotografování ještě nějaký pátek bude lepší zrcadlovka.
M.BoBo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 504
Registrován: stř pro 17, 2008 13:18
Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

LG G2

Příspěvek od M.BoBo »

No nejen Lumia mi přijde lepší. Ona i 920 mela specifické "foto" chyby, které ji byly vlastní. At už horší denní fotky, nebo takový jakoby zrnitý podklad. Naopak v horším světle excelovala.
U LG G2 jako telefonu za 11tis (top model výrobce), který se chlubí OIS jsem čekal lepší výsledek.
xmartinx
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon dub 14, 2014 12:14
Zařízení: nokia lumia 925 nexus 4

Re: LG G2

Příspěvek od xmartinx »

Áno každý má ine nároky mal som viac telefónov vždy som zisťoval najprv recenzie užívateľov až potom kupoval...na foťák boli dobre ale s porovnaním s inými rýchlosť fota slimák.. Tento telefon je perfektny ale aby sme sa rozumeli ta kvalita fotiek je ešte celkom v pohode ale mne osobné neskutočne vadí ta rýchlosť (rozumej pomalost) foto... To aj low fony sú v tom smer lepšie odladene myslíte že LG s tím v nejakom update niečo správy alebo sa s tím má akože užívateľ zmieriť...
jitka.zabojnikova
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv kvě 22, 2014 10:17
Zařízení: Samsung Galaxy Trend

LG G2

Příspěvek od jitka.zabojnikova »

Já jsem si jej pořídila a musím uznat, že je skvělý. Tlačítka na zadní straně nejsou žádný problém, skvěle se s nimi manipuluje. V kapse se nijak nezapíná, takže v tom není jediný problém. Jsem sice lajk, ale za celou tu dobu co jej mám, zhruba měsíc a půl, se mi s ním nevyskytla jediná chyba. Nezamrzl, nesekl se, prostě nic.
Funguje zcela bez problému, tak jak má. Barvy displeje jsou úžasné a foťák je naprosto parádní. Už sebou klasický fotoaparát ani nenosím. Rychlost zařízení je taktéž skvělá. Jde na něm dělat bezproblému několik věcí naráz a nezpomalí se.

Co je ovšem obrovské plus, je baterie. Vydrží klidně i tři dny, když jste na internetu, hrajete hry a podobně, tak dva, což mi u telefonu takových rozměrů přijde naprosto báječné :).
lacino88
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: ned zář 11, 2011 11:03
Zařízení: Samsung Wave S8500GT

LG G2

Příspěvek od lacino88 »

Aky flash player pouzivate pre 4.4.2 na G2? Dnes mi dosla (2x kedze prva mala vadnu opt. stabilizaciu). Zatial co som skusal tak parada, fotak uz funguje, aj ostatne, len flash rozmyslam ako spojazdnit, naistaloval som boat browser, len asi treba dodatocne nainstalovat subor.
Gwaihir
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 92
Registrován: úte dub 22, 2008 12:13
Zařízení: LG G2, Nexus 7
Bydliště: Brno

LG G2

Příspěvek od Gwaihir »

Me flash jede pod dolphin browserem.
lacino88
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: ned zář 11, 2011 11:03
Zařízení: Samsung Wave S8500GT

LG G2

Příspěvek od lacino88 »

Ale ja som myslel plny flesh, ked pustim dolphyna tak ukaz emi reklamy a blbosti, ale video ukazky ktore su na baze fleshu nie. Tam pyta doinstalovat samotny flesh, a ten subor prave zhanam.
Gwaihir
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 92
Registrován: úte dub 22, 2008 12:13
Zařízení: LG G2, Nexus 7
Bydliště: Brno

Re: LG G2

Příspěvek od Gwaihir »

http://dolphin.com/lab/en" onclick="window.open(this.href);return false;
Davedroid
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: pát črc 01, 2011 16:55
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Praha

LG G2

Příspěvek od Davedroid »

Nevite zda a kdy dostane G2 aktualizaci nadstavby, jak to má G3? Díky
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů