UMI X1 a ostatní číňánci

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Odpovědět
honzawalk
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte lis 27, 2012 13:12
Zařízení: UMI X1, HTC Desire Z

UMI X1 a ostatní číňánci

Příspěvek od honzawalk »

Tak jsem se na stará kolena rozhoupal a pořídil si čistého Číňana ( Číňan se pozná podle toho, že je Dual Sim a CPU je od MTK). Já konkrétně jsem si pořídil UMI X1. Za cenu 5700,- včetně DPH a cla, jsem dostal telefon kterého se trochu bojím, nikde totiž nebylo uvedeno, že telefon má těch 8,6 mm tloušťky v místě kde je fotoaparát a jinde má ještě o 1.4mm méně.
Nosím ho po kapsách a zatím obdivuhodně drží. No a největší bomba je display 4,5" HD rozlišení, IPS. No, ale abych jenom nechválil. Baterie bude nejslabší článek, zatím ubývá přímo šíleným tempem. Při běžném používání to vidím na max dva dny. Tedy raději na noc na nabíječku a kěškování raději s poverbankem v kapse. Zatím jej mám tři dny tak uvidím. Já na něm především čtu knížky ( skoro neustále ), geocaching a net. Pokud někdo budete mít dotazy tak sem.
Alex007
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv led 10, 2013 14:44
Zařízení: UMI X1

UMI X1 a ostatní číňánci

Příspěvek od Alex007 »

Dnes mi dorazila UMI X1 ale bez jakéhokoli návodu, takže se zatím marně pokouším někde získat nějaký manuál. Klidně v ENG (CZ lepší), jenom ne čínsky. Existuje něco takového? Telefon mi zaslal jeden ".....shop" z Plzně. Dotaz jsem taky učinil, ale přesto se ptám i tady. Díky
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

UMI X1 a ostatní číňánci

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Musí ti dodat CZ manuál, na to je dokonce zákon :-) Ale jinak UMI X1 má normální Android, tak na co manuál?
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 409
Registrován: ned led 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

Re: UMI X1 a ostatní číňánci

Příspěvek od dvzd »

Ano spravne. Na co manual? To bude ten duvod, proc je telefon dodavan bez manualu. Takze proto tam asi neni ani CZ navod.
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 35 hostů