Sony Xperia Sola

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Odpovědět
ddwayne
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon srp 27, 2012 14:24
Zařízení: HTC Wildfire S

Sony Xperia Sola

Příspěvek od ddwayne »

Dobrý den,

chci si koupit nový mobilní telefon. Rozhoduji se mezi Sony Xperia P a Sony Xperia Sola. P je samozřejmně vybavenější, výkonnější, ale také o dva talíře dražší. Mnohem více mě láká Sola, ať už svým vzhledem, vybaveností a hlavně poměrem cena/výkon.
Nicméně jsem se doslechl, že právě u Soly je velký problém s foťákem. Když se telefon zahřeje (nemusí to být výkonem, stačí neklimatizovaná místnost), fotoaparát přestane fungovat. Doma, v neklimatizovaném bytě, ani v létě venku to nevyfotí ani fotku, jen černá obrazovka. Když se s telefonem zašlo do klimatizovaného obchodu kvůli reklamaci, nafotil bez problému třicet fotek za sebou.

Má s tímto problémem někdo z Vás zkušenosti?
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Sony Xperia Sola

Příspěvek od mberdych »

Zkusenosti nemam, ale co by me osobne odradilo je baterka. 1300 mAh je opravdu hodne malo. Sam bych uvazoval o P, ale s touhle baterkou a androidem ani nahodou.
ddwayne
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon srp 27, 2012 14:24
Zařízení: HTC Wildfire S

Sony Xperia Sola

Příspěvek od ddwayne »

Vždyť to P má úplně stejnou baterku jako Sola, nebo ne?

edit:
http://www.alza.cz/sony-xperia-p-lt22i- ... 327550.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.alza.cz/sony-xperia-sola-mt2 ... 327593.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Sony Xperia Sola

Příspěvek od mberdych »

No prave. Ja uvazoval o P a s touhle baterkou ani nahodou. O sole jsem nepremyslel, ale pokud ma stejnou, tak muj nazor zustava :-)
daweet
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát zář 28, 2012 22:11
Zařízení: galaxy S

Sony Xperia Sola

Příspěvek od daweet »

Hlavne prosim rychle zapomente na to, ze koupite xperia Sola!
Koupil jsem ji svoji pritelkyni a jsem z ni celkem nestastnej...
Obrovsky mne zklamal fotoaparat, vystupni kvalita fotek a videa je absolutne tragicka....
Vlastnim uz dlouhou dobu Galaxy S a tak dalsi zklamáni prislo pri porovnani displeye obou zarizeni,amoled vs LCD.
Sola ma jemne rozliseni ale spatne pozorovaci uhly,nepatrna zmena uhlu pohledu a obraz jde do kytek.
Krusty
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: čtv srp 25, 2011 20:38
Zařízení: iPhone 6 64GB
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Sony Xperia Sola

Příspěvek od Krusty »

Ahoj lidi,
mám problém se svojí SOLOu- hrozný výstup audia... Zkoušel jsem reinstalaci romky, novou romku, kernel, všechno, ale zvuk je stále strašný... Telefon by měl mít nějaké super audio dle výrobce, ale je to téměř neposlouchatelné. Vše je OK, dokud není hlasitost reproduktoru více než 75%. Na netu jsem četl že pry to je firmwarem a tak se chci zeptat jestli má někdo stejný problém a jak ho popř. vyřešil. Díky
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 hostů