HTC One X

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Odpovědět
Lost-Soul
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: úte dub 03, 2012 16:44
Zařízení: HTC One X

HTC One X

Příspěvek od Lost-Soul »

Zdravím všechny. Mám takový možná zvláštní dotaz. Koupil jsem v úterý Htc One X. Napřed jsem byl dosti nadšený, ale teď mám pocit, že " tam něco nehraje ". Ten mobil byl na prodejně Datart poslední a byl tedy brán z vitríny. Nic na něm nebylo staženo, žádná sim, nebyl ani zapnutý. Prohlédl jsem si ho, žádnou kosmetickou vadu jsem nenašel, a tak jsem si ho vzal, protože jsem se už nemohl dočkat. U tmobile jsem si nechal hned oříznout simku. Přecházel jsem z modelu Sensation, takže žádné učení a prozkoumávání to vyloženě po zapnutí nebylo. Ale! Když mobil na noc vypnu a ráno ho zapnu, nenajde mi simku, respektive nezeptá se mě na pin a není dostupná žádná služba. Když udělám reset, simku to najde. ( Může být chyba v tom, že simka je oříznutá manuálně ? ) A dnes jsem se díval více na info o telefonu a u verze jádra mám napsáno toto : root@ABM018#1 SMP PREEMPT; ale já jsem žádný root neprováděl, pokud vím, mělo by tam být napsáno kernel a něco,...možná se mýlím, ale co si o tom myslíte vy? Je to na reklamaci/vrácení tedy výměny mobilu ?

Děkuji předem za odpovědi.
xax41
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 150
Registrován: čtv zář 30, 2010 19:05
Zařízení: New iPad, iPhone 4S, iPhone5, MacBook Retina

HTC One X

Příspěvek od xax41 »

Nekdy byva u verze ono sluvko ROOT aniz by tel byl rootnutej. Ja kdyz kupoval prvniho Androida, tak jsem to tam taky mel a videl jse to uz i u jinych.
Lost-Soul
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: úte dub 03, 2012 16:44
Zařízení: HTC One X

HTC One X

Příspěvek od Lost-Soul »

To mne naplňuje optimismem :) Díky.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC One X

Příspěvek od htcjirka »

Může být chyba v tom, že simka je oříznutá manuálně ?
Ano muze,zejmena pokud je orez provaden na simce s tou vetsi plochou cipu.
Jinak u T-Mobilu je casto problem se simkami,iphonisti by o tom mmohli vypravet,kdy po updatu sim T-Mobile jaksi prestala pracovat..po vymenene za novejsi typ karty byl problem vyresen.
Sir Sprice
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: ned kvě 16, 2010 14:02
Zařízení: Samsung Galaxy Note III

Re: HTC One X

Příspěvek od Sir Sprice »

Podle ohlasu One X se moc nekamarádí s T-mobilem:)
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 hostů