HTC neuznaná záruka

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Odpovědět
007ToMMaS
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: stř led 14, 2009 21:07
Zařízení: HTC HD7 :)
Bydliště: Slovakia, Púchov :)

HTC neuznaná záruka

Příspěvek od 007ToMMaS »

Zdravím stala sa mi taká vec neuznali mi záruku z dôvodu poškodenia plomby... pritom žiadna plomba na šrobkoch nebola. Toto sa mi stalo na HTC desire S. Raz keď som dával na reklamáciu HTC HD7 tak tam sa žiadna plomba na šrobku nenachádzala a nebol s reklamáciou problém. Máte podobné skúsenosti s VSP Data? ďakujem
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC neuznaná záruka

Příspěvek od htcjirka »

VSP Data je velice solidni servis a rozhodne nemaji duvod lhat.Naopak vetsinou delaji veci navic.
Raz keď som dával na reklamáciu HTC HD7 tak tam sa žiadna plomba na šrobku nenachádzala
Plomba je u HTC HD7 na sroubku,ale pod tim mensim spodnim krytem anten ,ktery ty nesundavas takze tam jsi ji tam videt ani nemohl..

Uz jsem zazil spoustu prskalu,meli telefon z druhe ruky a nekdo pred nimi si hral..
Takze pokud tam plomba nebyla musel nekdo s telefonem manipulovat.Ta blomba ani nemuze sama odpadnout apod..
007ToMMaS
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: stř led 14, 2009 21:07
Zařízení: HTC HD7 :)
Bydliště: Slovakia, Púchov :)

HTC neuznaná záruka

Příspěvek od 007ToMMaS »

hej to som si všimnul že koľko krát robia aj veci na viac. na HD7 viem že je plomba pod malým spodným krytom mal som ho dole raz. Plomba odpadnúť sama môže kedysi na HTC diamond som mal dve nálepky void a po dlhšiom používaní bol všade okolo prach a nálepka len vypadla z pod krytu pravdepodobne bola zlé prilepená ktovie...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC neuznaná záruka

Příspěvek od htcjirka »

Na HTC diamond se pouzivali jeste jine nalepky/plomby ty tvrdsi,tam sla i sundat znova aplikovat,s tim to srovnavat nemuzes.
007ToMMaS
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: stř led 14, 2009 21:07
Zařízení: HTC HD7 :)
Bydliště: Slovakia, Púchov :)

HTC neuznaná záruka

Příspěvek od 007ToMMaS »

hej ale každopádne nechápem prečo mi nebola uznaná záruka... napísali mi že bola porušená ochranná známka pritom mobil nebol rozoberaný a ani nič také...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC neuznaná záruka

Příspěvek od htcjirka »

Mel jsi ho od noveho?Nekupoval jsi ho od nekoho?Muzes napsat primo panu Zitkovi,i sem na forum obcas chodi..

[email protected]
007ToMMaS
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: stř led 14, 2009 21:07
Zařízení: HTC HD7 :)
Bydliště: Slovakia, Púchov :)

HTC neuznaná záruka

Příspěvek od 007ToMMaS »

nemal som ho od nova.. ale predávajúci bol solídni predavač, priznávam mobil má trochu obité rohy raz mi padnul a zadný kryt mi odpadol ten horný kde je foťák a reprák a pri tom ako som ho tam dával som si žiadnu plombu nevšimol pod dolným krytom tak isto sa nenachádzala...
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 hostů