HTC Sensation XL

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Lucifero
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: ned úno 13, 2011 9:57
Zařízení: Desire HD/Sensation XL/ONE X/ONE X+/NOTE 10,1/SXTZ

HTC Sensation XL

Příspěvek od Lucifero »

Nazdar lidi, jsem docela silně navnaděn na nový Sensation XL hledal jsem pořádný multimediální přístroj a tenhle kolos by mohl uspokojit mé chutě na velký displej, lepší foťák a spoustu zábavy. Tak pokud máte nějaké ještě neznámé informace, sem s nimi :wink:
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

HTC Sensation XL

Příspěvek od Radek Hübl »

Skoro zbytečný topic a hlavně jsi netrefil systém, HTC Sensation XL jede na Androidu a ty jsi založil topic v sekci Windows Phone.
Lucifero
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: ned úno 13, 2011 9:57
Zařízení: Desire HD/Sensation XL/ONE X/ONE X+/NOTE 10,1/SXTZ

HTC Sensation XL

Příspěvek od Lucifero »

:oops: No jo, trochu jsem spěchal, tak jsem to tam plácl a nevšiml si chybného zařazení. Všem se omlouvám. Admine, prosím o přesunutí do sekce androidu, děkuji ti.
Nemyslím, že by byl zas tak zbytečný, počítám, že koncem měsíce, nebo začátkem listopadu bude XL tady. A já se chci před koupí dovědět co možná nejvíce informací.
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

HTC Sensation XL

Příspěvek od Radek Hübl »

Nechci být nezdvořilý alenení lepší se podívat a přečíst si něco sám než se někoho ptát na zařízení, které zatím nikdo z lidi co Ti zde mohou napsat nedržel v ruce? Google.com -> HTC Sensation XL.

Jinak mrkni sem, je tam toho asi nejvíce ;-)

http://www.engadget.com/2011/10/06/htc- ... -hands-on/" onclick="window.open(this.href);return false;

Jinak mě se taky líbí, konečně pořádná plachta, možná konkurence pro Smasung Galaxy Note, doufejme že začne na nižší ceně než Samsung.
Lucifero
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: ned úno 13, 2011 9:57
Zařízení: Desire HD/Sensation XL/ONE X/ONE X+/NOTE 10,1/SXTZ

HTC Sensation XL

Příspěvek od Lucifero »

No vidíš, a nebýt tvého odkazu, tak jsem ochuzen o fajn stránky. Ne že bych byl tak lenivý :tlem: , ale jsem celkem vytížen a nemám moc času nazbyt ke zdlouhavému prohledávání netu. Tak promiň, že jsem tě tím nakrkl :oops:

jj na takovou velikost jsem se dlouho těšil. Měl jsem už v hlavě myšlenku o přesedlání na Samsung a to buď Note a nebo nový Galaxy tab 7,7. Jenže spekulovaných 20K za Note :x to bych teda nedal ani 15K a 7,7palců na tabletu, je zase limitující horší mobilitou. A nakonec, nesedí mi soft od samsungu, prostě mi to nepřirostlo k srdci edit: (root pro jiný launcher) žádný zásah do tel.: root, instalace jiného prostředí - do toho se vrhat nechci. Docela hodně mi sedí prostředí sense od HTC, celkem slušná podpora a bytelné tělo přístrojů takže je HTC můj favorit.
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

HTC Sensation XL

Příspěvek od YAMATO »

Root pro jiný launcher???
Uživatelský avatar
HanysR
smartguru
smartguru
Příspěvky: 559
Registrován: ned říj 26, 2008 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Ostrava!!!

Re: HTC Sensation XL

Příspěvek od HanysR »

No jo no, co se dá dělat. Lucifero neví základní věci. Taky jsem nevěděl že pro nahození jiného Launcheru je potřeba provést ROOT :-D svět je plný překvapení :-) měl by sis toho asi nejprve dost přečíst. Ať nejsi z Androida zklamaný. Dle tvých názorů, jsi ho asi totiž ještě neměl. Jinak si myslím, že Note se až tak vysoko s cenou nevyšplhá. Tipuju tak 17 tisíc. Pro Galaxy Note není Sensation XL žádná konkurence. To bude totiž pekelný stroj a hlavně, bude mít stylus! Chápu ale, že dost lidi to neocení. Třeba ale Yamato a já, to oceníme určitě :-)
Lucifero
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: ned úno 13, 2011 9:57
Zařízení: Desire HD/Sensation XL/ONE X/ONE X+/NOTE 10,1/SXTZ

HTC Sensation XL

Příspěvek od Lucifero »

Ano, chybně jsem se vyjádřil. Ne Root ale byvalo tam potřeba odemknout nějaký bootloader či co, pokud se nemýlím (a myslím že se někde psalo, že už by to u nových HTC měli nechávat odemčené) a nevím jak to má samsung. Jenže ... jsem uživatel, nechci na mašince za tolik tisíc vrtat do softu, a riskovat tak se zárukou, funkčností a spolehlivosti tel. o to mi jde Takže se o tyhle věci moc nezajímám a nestuduji je. Pro mě je priorita mít stabilní a funkční přístroj, na který je 100% spolehnutí 24hod denně. Maximálně si nainstaluji nějakou tu dodatečnou aplikaci. (což mě přivádí ... market na netu má celkem nespolehlivý filtr na aplikace, docela jsem u toho prskal když jsem hledal obyčejnou aplikaci na sport)
I 17 tisíc je za Note celkem až moc. Je to rozdíl cca +- 4000kč Což je alespoň pro mě nějaký peníz. Bude to sice slušný tahoun, ale kdyby samsung zapracoval na zlepšení (zjednodušení) prostředí a odolnější a luxusnější konstrukci top přístrojů, asi bych se nechal zlomit.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

HTC Sensation XL

Příspěvek od GreenArrow »

Launchery se daji normálně stáhnout z marketu,nepotrebujes unlock
Uživatelský avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř říj 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Bydliště: Praha

HTC Sensation XL

Příspěvek od kome »

Zadny Launcher neni v zarizeni natvrdo. Chces jiny ,tak ho proste nainstalujes z marketu. Bootloader a root s tim nema nic spolecneho. Ty jsou potreba pro jine ukony ,treba odinstalovani nepotrebných programu ,ktere jsou v zarizeni nainstalovany vyrobcem.
Jinak k tomu Sensationu XL ,ten me moc neoslovuje ,pri tehle uhlopricce ma stale klasickou hodnotu LCD Density ,takze se na displej vejde to same jaku u 3,5" modelu, Note podle obrazku pouziva nizzsi hodnotu a velikost displeje tak bude lip vyuzita ,jako je to u Dell Streak.
Uživatelský avatar
Robert Varga
smartguru
smartguru
Příspěvky: 607
Registrován: ned dub 03, 2011 15:07
Zařízení: HTC Titan

HTC Sensation XL

Příspěvek od Robert Varga »

Zrovna jsem si pořídil HTC Titan, taky 4.7" displej. Nelituju, do kapsy se vejde úplně stejně jako předešlý HD7, a v ruce se projevuje jako lehčí a tenčí... Pro oči je to lahoda, veliká písmena... Jsem hodně na inetu, takže to oceňuji prakticky neustále.

Rozlišení 800x480 ničemu nevadí. To je nevýhoda jen pro lidi co chtějí sice vidět co nejvíce, ale člověk je neustále vidí s telefonem ve vzdálenosti 10cm od hlavy. :-D
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

HTC Sensation XL

Příspěvek od TomasSX1 »

Uplne suhlasim s Robertom :) Standardne WVGA rozlisenie uplne postacuje

PS: @Robert: vitaj v klube :tlem:
Uživatelský avatar
HanysR
smartguru
smartguru
Příspěvky: 559
Registrován: ned říj 26, 2008 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Ostrava!!!

Re: HTC Sensation XL

Příspěvek od HanysR »

Jo, máte pravdu. Hodně lidí plivalo na Streak kvůli rozlišení a to ho neměli ani v ruce. Já ho měl rok a žádný přístroj mi tak nepřirostl k srdci a to jsem jich měl dost. Displej byl naprosto parádní, rozlišení dostačující. Na web, maily atd byl displej bomba - jednou jsem si uvědomil že nechodím skoro k počítači. Mám velice dobrý zrak, proto bych se chtěl posunout někam dál. V tom mi Note s HD displejem vyhovuje. Kresba při zoom out bude ještě detailnější, stylus na spoustu věcí parádní.
Lucifero
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: ned úno 13, 2011 9:57
Zařízení: Desire HD/Sensation XL/ONE X/ONE X+/NOTE 10,1/SXTZ

HTC Sensation XL

Příspěvek od Lucifero »

Tak dle toho, co jsem se právě dověděl, tak by rozdíl v předprodejní ceně měl být okolo 2000kč
(Uvedu trochu rozptyl v ceně ať mě potom někdo za nějakou tu stovku odchylky nekamenuje.)
HTC sensation XL 13 500 - 14 000kč
Samsung Note 15 500 - 16 000
U ,,SXL" (dovolil jsem si takhle zkrátit název Sensation XL) jen nevím o kterou verzi půjde, jelikož by snad údajně měly být v prodeji dvě verze, jedna poze se špunty a druhá dražší se sluchátky Solo.
_petr_
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: pon bře 21, 2011 16:45
Zařízení: HTC Sensation XL

HTC Sensation XL

Příspěvek od _petr_ »

Za tech 13k,to je dobra cena na smartphone po kterem jsem dlouho prahnul(kvalitni audio a velky displej)! :lol: ...Cetl jsem ze v Britanii by mel byt na zacatku listopadu,takze u nas taky tak nejak...to bude krasny darek pod stromecek :)
Lucifero
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: ned úno 13, 2011 9:57
Zařízení: Desire HD/Sensation XL/ONE X/ONE X+/NOTE 10,1/SXTZ

HTC Sensation XL

Příspěvek od Lucifero »

Čau Petře, potvrzuji, že mám taky info, že by se na skladech měl objevit k datu 3.11.2011. A Opravdu ve dvou variantách, (dle sluchátek) cena vypadá zatím na okolo 13 700 což je sice balík, ale pamatuju ještě, jak jsem za tyhle peníze kdysi dávno kupoval stařičké vajíčko nokii 6600 :lol: tohle je prostě bohužel startovací cena pro nové top přístroje, ale stejně se těším :oops:
_petr_
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: pon bře 21, 2011 16:45
Zařízení: HTC Sensation XL

HTC Sensation XL

Příspěvek od _petr_ »

Moc dekuji za potvrzeni! To bude taky zrejme i cena pred Vanocemi,pochybuji ze pred Van.slevni :grin: -spis naopak...Samozrejme jak rikas,jestli clovek chce top pristroj od jakekoliv znacky tak s cenou 12-15tisic musi pocitat :wink: (vyjma snad ZTE).Kdyz si vezmu ze novej iP 4S se bude prodavat za 14,5 tisic,tak to jsem teda klidnej :grin:
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

HTC Sensation XL

Příspěvek od niky79 »

Robert Varga píše:
Rozlišení 800x480 ničemu nevadí. To je nevýhoda jen pro lidi co chtějí sice vidět co nejvíce, ale člověk je neustále vidí s telefonem ve vzdálenosti 10cm od hlavy. :-D
Nemáš pravdu. Kdyz mas větší rozlišení na mobilu, nevidíš toho víc, ale vidíš to lip, znatelne jemneji, proste vetsi dpi. A dokud to nevidíš, ten rozdíl, nepochopís...

Můj názor je, ze wvga je na 4.7" zatraceně málo, zvláště kdyz nové prichazejici mobily mají na podobne uhlopricce 720x1280, tedy cca 3x více bodu... Tot můj názor. Proste vývoj jde dopředu a wvga měl uz diamond2 stary 3 roky. Ale ten měl 3.2" myslím. Tam je to i dnes špičková hodnota.
Uživatelský avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř říj 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Bydliště: Praha

HTC Sensation XL

Příspěvek od kome »

Trochu mi porad nesel displej u Samsungu note. Pomer vysky a sirky k rozliseni a pri sirce kterou ma by mel mit cca o 10mm vetsi vysku displeje. Takze buh vi jak to s tim rozlisenim u nej je.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC Sensation XL

Příspěvek od htcjirka »

Můj názor je, ze wvga je na 4.7" zatraceně málo
Rozhodne neni,koukam se na nej dnes a denne a jemnost je naprosto dostacujici.
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů