HTC Rhyme: Elegantní telefon se spoustou příslušenství

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

HTC Rhyme: Elegantní telefon se spoustou příslušenství

Příspěvek od Jiří Hrma »

obrázek

Společnost HTC představila na tiskové konferenci v New Yorku nový chytrý telefon HTC Rhyme (codename Bliss). Ten je od základů navržen nejen jako výkonný pomocník, ale především jako funkční a elegantní doplněk s novou řadou vlastního příslušenství. Srdcem novinky HTC Rhyme je zcela přepracované uživatelské rozhraní HTC Sense se vzdušnější hlavní obrazovkou. Mimochodem, při prvním pohledu na fotografie mi HTC Rhyme připomíná nedávno představený HTC Radar s Windows Phone 7.

obrázek

Tělo zařízení je zpracováno z kvalitních materiálů a svou velikostí sedne do ruky každého uživatele. HTC Rhyme je vybaven 3,7 palcovým S-LCD displejem s WVGA rozlišením, 1GHz single-core procesorem od Qualcommu, 768 MB RAM, 4 GB vnitřní paměti (+ 8GB microSD karta v balení) 5Mpx fotoaparátem s automatickým ostřením a přisvětlovací LED diodou (kompletní specifikace). Telefon navíc obsahuje funkci Instant Shutter, která umožňuje v mžiku zachytit nečekané momentky. HTC Rhyme je jako první telefon z nabídky HTC vybaven také funkcemi Action Burst Scene a Panoramic Mode. Ty umožňují zachytit pět souvislých fotografií v průběhu pěti vteřin, respektive nabídnou jednoduché „slepování“ několika fotografií do panoramatického celku. Samozřejmostí jsou aplikace určené k úpravám fotografií, jejich nahrávání na sociální sítě a označení přátel.

obrázek

S novou verzí HTC Sense
Novinka HTC Rhyme se chce odlišit nejen funkčním a elegantním designem, ale i zcela novým uživatelským rozhraním HTC Sense, které obohacuje operační systém Android 2.3.4. To v nové verzi obsahuje přepracovanou hlavní obrazovku s důrazem na přehlednost jednotlivých kontextových nabídek, například událostí v kalendáři, zpráv a dalších funkcí.

obrázek

K dispozici bude celá řada zajímavého příslušenství
K telefonu HTC Rhyme bude možné dokoupit celou řadu nového příslušenství. Doplňky pro sportování nebo bezpečnější řízení auta jsou navrženy s důrazem na maximální funkčnost.

obrázek
HTC Rhyme Docking Station je dokovací stanice navržená speciálně pouze pro model HTC Rhyme. Kromě dobití baterie umožňuje proměnit telefon v přenosnou Hi-Fi věž díky vestavěným Bluetooth reproduktorům.

HTC Rhyme Charm je užitečný pomocník pro dámské kabelky nebo batohy. Stylový doplněk ve tvaru malé kostičky lze šňůrou připevnit k telefonu, díky čemuž je mnohem jednodušší jej najít na dně tašky mezi dalšími osobními potřebami. V případě příchozího hovoru se kostka lehce rozsvítí, aby uživatele diskrétně upozornila.

HTC Rhyme Sports Armband využijí hlavně sportovci, kteří se při cvičení nehnou bez své oblíbené hudby nebo například potřebují při běhání zaznamenat trasu pomocí GPS.

obrázek
HTC Rhyme Tangle Free Headphones jsou stylové špunty pro poslech oblíbené hudby

obrázek
HTC Rhyme Bluetooth Headset slouží pro pohodlné a bezpečné telefonování při řízení auta

obrázek
HTC Rhyme Bluetooth Car Speaker je sada reproduktorů a mikrofonu, které lze připevnit na sluneční stínidla do auta.

Kdy se začne prodávat?
Prodej HTC Rhyme bude v České republice zahájen v průběhu října letošního roku v barevném provedení Hourglass. Doporučená koncová cena a dostupnost jednotlivého příslušenství bude upřesněna v tiskové zprávě při zahájení prodeje.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LWTJvjLbPEc[/youtube]

Aktualizováno: Na serveru Engadget si můžete prohlédnout fotografie reálného zařízení a video. Pro americký trh bude telefon zřejmě dostupný i v červené barvě.
Anonym5
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pát srp 19, 2011 15:04
Zařízení: Samsung Galaxy S II

HTC Rhyme: Elegantní telefon se spoustou příslušenství

Příspěvek od Anonym5 »

Stále stejný design HTC, ale je pěkný. Kdyby udělali třeba v modré barvě, tak by to bylo pěkný. :D
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

HTC Rhyme: Elegantní telefon se spoustou příslušenství

Příspěvek od Jiří Hrma »

V modré barvě nebude, ale pro USA se chystá i červená varianta. Při úpisu na dva roky bude Rhyme u operátora Verizon stát 199 USD (s kompletním příslušenstvím).
Ondrej91
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: čtv lis 04, 2010 15:48
Zařízení: HTC Kaiser / Apple Iphone 3GS

HTC Rhyme: Elegantní telefon se spoustou příslušenství

Příspěvek od Ondrej91 »

předpokládám, že fotoaparát bude pořád stejná "ne"kvalita, jak je u htc dobrým zvykem, nebo už se poučili..?
Uživatelský avatar
skejpa
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 128
Registrován: sob zář 13, 2008 9:26
Kontaktovat uživatele:

HTC Rhyme: Elegantní telefon se spoustou příslušenství

Příspěvek od skejpa »

Predpokladam, ze uzivatelum, co si koupej tenhle telefon bude kvalita fotoaparatu celkem jedno. Je to sazka na styl. Uz od pohledu je to zamereno vic na zeny a jestli to bude mit o 10% horsi fotak, je jim jedno, podstatne je, ze ho maj. Telefon ma krasne prislusenstvi, slusnou vybavu a zajimave barvy. Nevidim duvod, proc by to nemelo mit uspech - alespon v americe.
radarcz1
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: stř úno 09, 2011 19:29
Zařízení: nokia n80

HTC Rhyme: Elegantní telefon se spoustou příslušenství

Příspěvek od radarcz1 »

Co pořád máte proti focení!Kup si pořádnej foták a hotovo.V telefonu je to pouze nouzovka.Jinak já mám HTC Incredible S a fotky fotí dobře.Žádná růžová atd... jenom čistá bílá :-)
A přesto vím,že od focení tímto telefonem neočekávám žádné zázraky.Vzpomen na začátky to byla hrůza dnes už to fotí dobře ne:-)
prcko
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: pon pro 14, 2009 10:02
Zařízení: Lumia 920, 520

Re: HTC Rhyme: Elegantní telefon se spoustou příslušenství

Příspěvek od prcko »

Radar suhlasim s tebov neviem co uzivatelia cakaju od fotaku v telefone. Zabudaju ze je to vlastne pda s funkciou telefonu a nie fotoaparat s moznostou telefonovania.
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

HTC Rhyme: Elegantní telefon se spoustou příslušenství

Příspěvek od milennium »

Telefón vypadá opravdu pěkně...
Ondrej91
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: čtv lis 04, 2010 15:48
Zařízení: HTC Kaiser / Apple Iphone 3GS

HTC Rhyme: Elegantní telefon se spoustou příslušenství

Příspěvek od Ondrej91 »

rozhodně neočekávám od telefonu, že mi bude plnit funkci plnohodnotného foťáku, ale nechápu, proč je htc v tomhle ohledu tolik za konkurencí..
Uživatelský avatar
Leffi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: ned srp 17, 2008 1:22
Zařízení: Samsung Galaxy Nexus

HTC Rhyme: Elegantní telefon se spoustou příslušenství

Příspěvek od Leffi »

Ty jo, takového příslušenství a za 199 USD? Si počkám na nabídku tady u nás a kdyby to stihli do Vánoc, tak mám o dárek postaráno.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

HTC Rhyme: Elegantní telefon se spoustou příslušenství

Příspěvek od uni »

Neuvěřitelné. HTC má přeci jen schopnost být inovativní! (no až "Applí" bílou). HTC asi neudělá onu červenou variantu v edici [RED], no asi nemají asi ani na kousek charity:-/
Rhyme Charm je spojen přes BT?
Dock s BT připojením jednoznačně poukazuje na zoufalost microUSB konektoru, který neumožní LineOut, což by měl být spolu s nabíjením u takového příslušenství samozřejmostí.
Ale jo, ale měli by ale udělat (pánskou) černou variantu. Jistě by se nejeden pár takto vybavil.
hasufeal
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: úte dub 20, 2010 21:05
Zařízení: Nokia n82 > HTC desire > LG Optimus 3D

HTC Rhyme: Elegantní telefon se spoustou příslušenství

Příspěvek od hasufeal »

no super, máme tu desire v. 3.0 ! inovácia jak sviňa. to len mne sa zdá že htc ide dole vodou ?
btw tie sluchadla môžu dať aj senheisery za xxxxx €, ak bude mobil hrať tak na h***o..ako napr desire.
_iNTERFACE
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 375
Registrován: čtv led 07, 2010 23:35
Zařízení: iPhone

HTC Rhyme: Elegantní telefon se spoustou příslušenství

Příspěvek od _iNTERFACE »

mne sa paci....za posledne dlhe mesiace htc, ktore ak nebude mat vysoku cenu moze uspiet...ak cena bude vysoka tak potom ten display musi byt vtip
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

HTC Rhyme: Elegantní telefon se spoustou příslušenství

Příspěvek od Daniel Fibikar »

Za poslední dobu velmi povedené HTC. Dodám pár reálných fotografii co jsem pořídil.

Kostičku, která upozorňuje na hovory a SMS jsem zkoušel, nicméně bohužel bude kompatibilní jen s HTC Rhyme, na mém Milestone 2 neběží, škoda líbivá prkotina.

Picasa
Monca79
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned srp 05, 2012 22:25
Zařízení: HTC Rhyme

HTC Rhyme: Elegantní telefon se spoustou příslušenství

Příspěvek od Monca79 »

Ahojky, mám prosbičku, chci si pořídit HTC Rhyme a koukala jsem na fotky, ale potřebovala bych poradit jak je to s českým menu, když bych si ho koupila přes Německý Ebay ??? Díky moc :) .
Monča
radarcz1
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: stř úno 09, 2011 19:29
Zařízení: nokia n80

HTC Rhyme: Elegantní telefon se spoustou příslušenství

Příspěvek od radarcz1 »

Jednoduše.Zeptej se prodávajícího :-)
Určitě ti rád odpoví..
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů