Vodafone představil čtečku časopisu Čilichili pro Android

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Odpovědět
Michal Javůrek

Vodafone představil čtečku časopisu Čilichili pro Android

Příspěvek od Michal Javůrek »

1. září Vodafone představil další Android aplikaci pro chytré mobilní telefony, kterou je čtečka časopisu ČILICHILI. Zákazníci tak budou mít k dispozici všechny aktuální články. Aplikace je navíc zajímavá díky ručně kreslenému designu z pera grafika Tomáše Drahuráda a ke stažení je na Android Marketu zcela zdarma. V budoucnu se dočkají i další platformy!

Když už je cilichili.cz podle Unie vydavatelů nejlepší online časopis roku 2010, určitě si zaslouží vlastní čtečku pro mobilní telefony,“ říká Michal Schindler, Branded Communications manažer Vodafonu a dodává: „A už samozřejmě pracujeme na zpřístupnění i pro ostatní operační systémy jako jsou iOS nebo Windows Phone.

obrázek

"Oproti klasickým čtečkám článků jsme do aplikace zahrnuli také katastrofické horoskopy. Už kvůli nim stojí za to mít tuto nevšední aplikaci po ruce,“ říká Pavel Petřek, spoluzakladatel vývojářského studia Inmite, z jehož dílny aplikace vyšla.

Aplikace ČILICHILI nabízí
• brutální, na krev psaná témata, jak je znáte z tištěného ČILICHILI
• množství unikátních článků, které se do tištěného časopisu nevešly
•katastrofický horoskop: nutnost pro všechny, kdo vědí, že už bude jen hůř
•online funkcionality: sdílení přes sociální sítě a mail
Dweep
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: pon dub 12, 2010 6:21
Zařízení: Samsung Galaxy S

Vodafone představil čtečku časopisu Čilichili pro Android

Příspěvek od Dweep »

Hm, pekne na prd, clovek by si rad takovou aplikaci alespon vyzkousel, ale na marketu ji nenajde a na webovem marketu mi ji neumozni nainstalovat. Proc proboha vyvojari omezuji aplikace na CR? to ze jsem v Kanade preci neznamena, ze bych o takovou aplikaci nemel zajem. Zkusil jsem i zmenit jazyk v telefonu z anglictiny na cestinu, ale ani to nepomohlo:/
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů