HTC Holiday: Obr se 4,5" displejem na prvních fotografiích

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

HTC Holiday: Obr se 4,5" displejem na prvních fotografiích

Příspěvek od Jiří Hrma »

V nabídce amerického operátora AT&T se v následujících měsících objeví nový LTE smartphone s operačním systémem Android (2.3.4), který bude lákat především na velký displej s úhlopříčkou 4,5" a qHD rozlišením. Kódové označení telefonu je HTC Holiday a ve výbavě dále najdeme dvoujádrový procesor od Qualcommu s taktem 1,2 GHz (zřejmě půjde o Snapdragon MSM8260, kterým jsou vybaveny modely Evo 3D a Sensation). Pro běh aplikací bude připraven 1 GB operační paměti RAM, pořizování fotografií a fullHD video obstará 8MPx fotoaparát s dvojicí přisvětlovacích diod. Výbavu uzavírá 1,3MPx kamerka na přední straně, Bluetooth 3.0, GPS, Wi-Fi s podporou standardů 802.11b/g/n a uživatelské prostředí Sense ve verzi 3.0. Zatím není jisté, zda se dočkáme verze pro evropský trh.

obrázek

Zdroj: Engadget
Grom51
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv čer 30, 2011 20:54
Zařízení: ME75

HTC Holiday: Obr se 4,5" displejem na prvních fotografiích

Příspěvek od Grom51 »

Ještě kousek a je to jak Dell Streak 5 :D. Jinak pádlo jak cip :D Díky ale ne :D
Lucifero
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: ned úno 13, 2011 9:57
Zařízení: Desire HD/Sensation XL/ONE X/ONE X+/NOTE 10,1/SXTZ

HTC Holiday: Obr se 4,5" displejem na prvních fotografiích

Příspěvek od Lucifero »

A tak to já zase jo :twisted: to by se mi líbilo. Jen ten zadní kryt mi moc nepasuje :???:
Na 4,3" mého DHD jsem si už tak zvykl, že bych už asi nic s displejem menším nebral. Velikost přístroje mě nijak neomezuje a kompenzuje to výborně svou malou tloušťkou, jediné co je pro mě jako cestovatele omezující, je spotřeba. Respektive výdrž baterie, v dnešní době, kdy vím, že kdyby výrobci nepotřebovali na nás rýžovat a pustili by nám nové technologie, dokázali by nám dodat baterie s výdrží pro naše miláčky i na týden provozu. Ale tento neduh jsem si na cesty vykompenzoval přenosným akumulátorem od energizeru. (rozměrově o chloupek větší než tel. má dva USB konektory pro nabíjení více přístrojů zároveň a kapacita postačuje na 4x plné nabití DHD Jeho nabití trvá cca 2 hodiny případně je možné propojení se solární nabíječkou) A jsem venku plně soběstačný a závislý už jen pouze na dostupnosti signálu :tlem:
Revin
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 150
Registrován: pon zář 24, 2007 0:16
Zařízení: Samsung Nexus S

HTC Holiday: Obr se 4,5" displejem na prvních fotografiích

Příspěvek od Revin »

Hmmm... škoda, že displej není o něco větší, pod 5 palců už nejdu :-)
Viz. právě Dell Streak 5, který mám :-)
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

HTC Holiday: Obr se 4,5" displejem na prvních fotografiích

Příspěvek od GreenArrow »

Ten vzhled je opět strašnej...jak já se těším na SE Duo
hithx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 51
Registrován: pát čer 18, 2010 21:51
Zařízení: Nokia Lumia 1020
Kontaktovat uživatele:

HTC Holiday: Obr se 4,5" displejem na prvních fotografiích

Příspěvek od hithx »

Já bych počkal na novou verzi Galaxy SII, ten aspoň bude mít Super Amoled a né SLCD..
Navíc vypadá opravdu otřesně..
matodrummer
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: čtv úno 25, 2010 19:37
Zařízení: Galaxy note
Kontaktovat uživatele:

HTC Holiday: Obr se 4,5" displejem na prvních fotografiích

Příspěvek od matodrummer »

Podobne ako revin, pod 5" uz nepojdem. Som rad ze na trh nastupuju telefony s velkymi displaymi.
Skywall
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: úte srp 03, 2010 11:07
Zařízení: HTC HD2

HTC Holiday: Obr se 4,5" displejem na prvních fotografiích

Příspěvek od Skywall »

Co nový mobil od HTC to nuda :-(
Lucifero
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: ned úno 13, 2011 9:57
Zařízení: Desire HD/Sensation XL/ONE X/ONE X+/NOTE 10,1/SXTZ

HTC Holiday: Obr se 4,5" displejem na prvních fotografiích

Příspěvek od Lucifero »

jeee no to mi tady chybělo.
Doufám že ta nuda není zas a opět ke vzhledu přístroje. Protože to bych musel napsat toto:
Co kdyby jste místo kritizování vzali do ruky tužky a papíry a pokusili se navrhnout sami design přístroje, s tím aby byla konstrukce tuhá, vlezlo se do ní vše od desky přístroje, přes čočku fotoaparátu, baterii, funkční tlačítka, konektory USB a jack až po displej. Potom ještě řešte tu originalitu a pozor aby to nebylo podobné výrobkům od jablka (to by vás mohli zažalovat) nakonec vemte v potaz to aby to šlo vyrobit, šlo se v servise dostat ke všem dílům, dejte pozor aby nic nestínilo anténám pro signál a pro wi-fi, bylo pokud možno z recyklovatelného a dostupného materiálu a nebyla výroba příliš drahá, protože kdyby jste zvedli cenu přístroje někde na foru by vás za to někteří lidi kritizovali a odrazovali ostatní od koupě. Pak udělejte 3 další kusy, tak aby se nepodobaly a teprve potom můžete kritizovat práci HTC
Já osobně bych nechtěl vyvíjet nový vzhled přístroje, protože pokud musíte 3x do roka navrhnou stále dokola něco nového a jedinečného, když vás limitují takové prvky jaké ve vzhledu komunikátoru jsou, tak je to docela nadlidský úkol.
Pro evropský trh bude přístroj vypadat jinak. A pokud bych si vybíral přístroj podle designu a ne podle toho co má uvnitř, jak je odolný, spolehlivý, odladěný a jak se mi s ním bude pracovat, tak to bych musel být technicky negramotný.

sorry ale řešme technické věci a ne nudný design. Myslím že 4,5" qHD displej na HTC mašinkách, nuda rozhodně nebude 8-) :wink:
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

HTC Holiday: Obr se 4,5" displejem na prvních fotografiích

Příspěvek od Standa »

Navrhnout nápaditý design jde, dokazuje to např. SE, Dell nebo RIM. Jenže HTC má design na úrovni korejských automobilek před 10ti lety a nemá ani snahu s tím něco dělat. Jistě, identifikace značky má svůj smysl, který nepopírám, jenže pokud je vzhled nemastný neslaný a občas kýčovitý, a to po dlouhou dobu, už se to člověku trochu zhnusí.
bigben
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pon črc 11, 2011 9:10
Zařízení: Samsung Omnia7

HTC Holiday: Obr se 4,5" displejem na prvních fotografiích

Příspěvek od bigben »

Tak mě se design HTC telefonů docela líbí a hlavně působí luxusním dojmem, téměř jako nejvyšší třídy Nokie a navíc mají různé softvarové vychytávky, jako Sense :grin: Mám dobrý pocit i ze Samsungu Omnia7, ale Galaxy S II, nebo dokonce SI působí opravdu šíleným dojmem plasťáků i když HW jsou nabušené. Taky bych uvítal 5" display a hlavně baterku, co by vydržela alespoň 2 dny intenzivního používání, doufám že Sony E Duo s 2500mA baterií bude i pro ostatní výrobce příkladem.
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

HTC Holiday: Obr se 4,5" displejem na prvních fotografiích

Příspěvek od Standa »

Samsung Omnia 7 je vyjímečná, jeden z mála samsungových neplasťáků. No ale s dvoudenní výdrží bych nepočítal - pro dost lidí je daleko důležitější mít 9mm tenký telefon - jeden z nejdůležitějších dnešních parametrů :-)
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

HTC Holiday: Obr se 4,5" displejem na prvních fotografiích

Příspěvek od YAMATO »

No třeba SGS 2 je sice plasťák, ale pevnost konstrukce je rozhodně lepší než u kovových DHD, Sensation atp. Alespoň kousky, které jsem měl v ruce, byly docela hnus, krytky vrzaly, nedržely atp.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

HTC Holiday: Obr se 4,5" displejem na prvních fotografiích

Příspěvek od GreenArrow »

Lucifero píše:jeee no to mi tady chybělo.
Doufám že ta nuda není zas a opět ke vzhledu přístroje. Protože to bych musel napsat toto:
Co kdyby jste místo kritizování vzali do ruky tužky a papíry a pokusili se navrhnout sami design přístroje, s tím aby byla konstrukce tuhá, vlezlo se do ní vše od desky přístroje, přes čočku fotoaparátu, baterii, funkční tlačítka, konektory USB a jack až po displej. Potom ještě řešte tu originalitu a pozor aby to nebylo podobné výrobkům od jablka (to by vás mohli zažalovat) nakonec vemte v potaz to aby to šlo vyrobit, šlo se v servise dostat ke všem dílům, dejte pozor aby nic nestínilo anténám pro signál a pro wi-fi, bylo pokud možno z recyklovatelného a dostupného materiálu a nebyla výroba příliš drahá, protože kdyby jste zvedli cenu přístroje někde na foru by vás za to někteří lidi kritizovali a odrazovali ostatní od koupě. Pak udělejte 3 další kusy, tak aby se nepodobaly a teprve potom můžete kritizovat práci HTC
Já osobně bych nechtěl vyvíjet nový vzhled přístroje, protože pokud musíte 3x do roka navrhnou stále dokola něco nového a jedinečného, když vás limitují takové prvky jaké ve vzhledu komunikátoru jsou, tak je to docela nadlidský úkol.
Pro evropský trh bude přístroj vypadat jinak. A pokud bych si vybíral přístroj podle designu a ne podle toho co má uvnitř, jak je odolný, spolehlivý, odladěný a jak se mi s ním bude pracovat, tak to bych musel být technicky negramotný.

sorry ale řešme technické věci a ne nudný design. Myslím že 4,5" qHD displej na HTC mašinkách, nuda rozhodně nebude 8-) :wink:
Řešme tady taky to,že se jaksi očekává od nějaké společnosti mobil,který si říká high end,nebo vlajková loď a který to u HTC vlastně je? EVO 3D,Sensation nebo Holiday?
Není lepší uvést jeden telefon,který bude aktuální,tj. vlajkovou lodí alespoň toho půl až 3/4 roku,který se od svého předchůdce nebude lišit pouze o 0,2" větším displejem a nena*stve tak vlastníky předchozího modelu(sensation),že zase vyšel nový model? Mířím tím na to,že HTC za poslední 3 měsíce představilo 3 mobily,který jsou absolutně stejný nebo se lišící úplně minimálně
Jinak originální vzhled jde vymyslet viz. stylovky jako Nokia E7 nebo SE Arc
gulii
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 396
Registrován: pon lis 13, 2006 22:13
Zařízení: iPhone 6 Plus 64GB, Surface Pro 3

HTC Holiday: Obr se 4,5" displejem na prvních fotografiích

Příspěvek od gulii »

hnus velebnosti.... :smt021
Lucifero
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: ned úno 13, 2011 9:57
Zařízení: Desire HD/Sensation XL/ONE X/ONE X+/NOTE 10,1/SXTZ

HTC Holiday: Obr se 4,5" displejem na prvních fotografiích

Příspěvek od Lucifero »

no bohužel s tím jak vymezili u jablka mantinely které nikdo nesmí překročit, aby nebyl žalován + moda žalovat za cokoliv, tak moc možností inovace vzhledu není. Protože by se pak tel. podobal tomu či tomu přístroji.
Sensation jsem v ruce bohužel ještě nedržel, ale můj DHD nevrže, lícuje a vše drží, tak jsem spokojen. Protože se mi dobře drží v ruce a kovové tělo vzbuzuje pocit bytelnosti a odolnosti. Prostě chlapská hračka. To třeba moje Nokia N66 i na poctivou Finskou preciznost už je na tom hůře. Kryt USB konektoru se odlepil, teda ta plastová kritka, co je na gumovém špuntu nalepená. Plastové tělo na horní hraně praská, je tam taková mikro trhlinka, znatelně ošoupané i když je pravidelně ,,garážovaná" v originál punčoše Nokia a prostě už to není ono. U DHD jsem zatím překvapen odolností.
Já jsem docela rád, že HTC pořád něco inovuje a chrlí na nás modely, u nokie jsem třeba rok čekal, na něco co mi sedne, teď u HTC mám na výběr. A čím víc novinek, tím větší inovace a posun dále a dále.

Tenhle design se mi moc líbí, takhle vypadat i tel. tak rozbiju pokladničku a jdu pro něj :tlem:
Přílohy
htcjetstream-tablet.jpg
(47.66 KiB) Staženo 49 x
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 hostů