Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Odpovědět
mino
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: pát črc 01, 2011 18:10
Zařízení: Samsung Galaxy i7500,Samsung Galaxy Tab 8.9

Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Příspěvek od mino »

Kasprik píše:Jojo né vždy se vyplatí kopírovat a ještě do bakelitové krabičky. Číňani by se měli poučit a přijít s něčím svým a originálním.
a čo s tým majú čínania?
dupla
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř srp 24, 2011 18:36
Zařízení: SGS

Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Příspěvek od dupla »

Líbí se mi tu ti applebijci, brzo zacnou rikat ze apple vymyslel kolo. Apple toho moc nevymyslel, pouze ma na neco patent, takze klidek s historkama o letech vyvoje, oni to jen koupili od jine firmy. Proc se nezminite treba o iOS5 kde je "revolucni reseni notifikaci" coz je okopirovana notifikacni lista androidu? Hmm? :roll:
mrazakkuba
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: stř srp 24, 2011 16:45
Zařízení: iPhone 4 + iPad 2

Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Příspěvek od mrazakkuba »

dupla: ty seš zase typickej anti apple vid? ani nevíš proč, jenom si připadáš cool, tak sem píšeš a nebo na apple nemáš peníze, snažíš se to hatit, tak rejpeš... nejspíš jedno z toho ;)

k notifikacím...nikdo neřikal o tom nic neřikal, že by to apple vymyslel, dokonce i řikali, že se androidem inspirovali, tak radši zalez ;)
Kasprik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: pon bře 08, 2010 10:23
Zařízení: Omnia II

Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Příspěvek od Kasprik »

mino píše:
Kasprik píše:Jojo né vždy se vyplatí kopírovat a ještě do bakelitové krabičky. Číňani by se měli poučit a přijít s něčím svým a originálním.
a čo s tým majú čínania?
Čína nebo Korea, vždyť to je to samý. Jen všechno obšlehnout. Samotný nápad žádný, inovace žádný, design žádný.
pudl
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: čtv zář 10, 2009 9:32
Zařízení: NokiaN78

Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Příspěvek od pudl »

nehádám se a konstatuji:
- je potřebné, aby někdo dal konečně přes prsty těm Asiatům, kteří umějí kopírovat, falšovat, napodobovat a krást licence atd. - jestli v tom lítá Samsung - tak je mi to líto,
- Samsung z druhé strany nekupuji už jenom proto, dle mne to jsou absolutně bezduché otřesné placky,
- stejné placky bez nápadu - to je další Korejec - LG,
- zajímavější placky designem - to je jedině HTC a Acer,
- designově nejpovedenější - to jsou Sony Ericssony a BlackBerry.
Nokia je v podstatě sama o sobě, v lecčems vyčnívá pozitivně, ale i negativně, osobně čekám na Nokii s WP Mangem.
SE Xperia Arc + Nexus S + Nokia C7 forever - zatím.
ViditelnyPavel
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pát zář 18, 2009 13:49
Zařízení: Dell Streak, Nokia E71

Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Příspěvek od ViditelnyPavel »

Dnes mě Apple přesvědčil, že je to ta správná volba pro mou mobilní budoucnost. Přemýšlel jsem nad koupí Galaxy S II a Tabu 10.1, ale nyní už vím, že bych podporoval zloděje a plagiátory, a že pro mě výrobky technologického leadera z Coupertina navázané na jeho vyladěný ekosystém, bez ohledu na mé potřeby, budou to pravé. Jak jsem mohl být tak dlouho zaslepený a nepřijít na to už dříve? :oops:
mino
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: pát črc 01, 2011 18:10
Zařízení: Samsung Galaxy i7500,Samsung Galaxy Tab 8.9

Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Příspěvek od mino »

Kasprik píše:Čína nebo Korea, vždyť to je to samý. Jen všechno obšlehnout. Samotný nápad žádný, inovace žádný, design žádný.
Ja tam vidím veľa inovácií oproti iPhonu. A áno netykajú sa dizajnu, obalu alebo ikoniek. :lol:
premikkoci
smartguru
smartguru
Příspěvky: 746
Registrován: stř dub 21, 2010 22:24
Zařízení: iPhone 4S, iPad 2

Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Příspěvek od premikkoci »

To je snad jasné, když iphone 4 se prodává o rok déle než Galaxy SII
marcelkorv
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 62
Registrován: úte dub 26, 2011 5:58
Zařízení: iPad3

Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Příspěvek od marcelkorv »

No jo jenže ti asiati to všechno dělají tak nějak líp, já mám srovnání každý den a nevycházim z údivu jak moc je ten apple zabržděný. Ano první kapacitní dotykáč jim neupírám, ale to už je dlouho, dnes mají telefony s androidem proti ios takový náskok, že cokoliv teď apple přidá do svého ios , bude jen kopírování, ale já to uvítám, alespoň budu mít z ipadu plnohodnotný zařízení.
rendy42
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: čtv úno 04, 2010 17:33
Zařízení: Samsung Galaxy Mini CM10

Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Příspěvek od rendy42 »

mrazakkuba píše:dupla: ty seš zase typickej anti apple vid? ani nevíš proč, jenom si připadáš cool, tak sem píšeš a nebo na apple nemáš peníze, snažíš se to hatit, tak rejpeš... nejspíš jedno z toho ;)

k notifikacím...nikdo neřikal o tom nic neřikal, že by to apple vymyslel, dokonce i řikali, že se androidem inspirovali, tak radši zalez ;)
Myslím, že bys neměl takhle odsuzovat lidi, jen na základě toho, co má za mobil..

Myslím, že nemít peníze na iBlbosti neni nic,za co se člověk musí stydět. Koneckonců ten, kdo si jejich hračky koupí jen utrácí peníze za něco, co není nijak výrazně výhodnější nebo lepší. Všichni jsme četli nespočet článků o odhadovaných výrobních nákladech jednoho iTelefonu.. tak si ujasněme o jakých zařízeních uvažujeme? Nic proti KP v podobě Jablka (musí se zaplatit ten staletej vývoj, kterej dřív fungoval v garáži u pěstounů..) :roll:

A k těm notifikacím..: Zavolám asi do Googlu, že je ten patentovej spor strašně jednoduchej, že jsme to tu na fóru vyřešili.. Stačí totiž u soudu říct: "My jsme se ale jen inspirovali Jablkem. Tady to teď veřejně prohlašujeme. Tak radši zalezte! :lol: :lol:
Kasprik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: pon bře 08, 2010 10:23
Zařízení: Omnia II

Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Příspěvek od Kasprik »

mino píše:
Kasprik píše:Čína nebo Korea, vždyť to je to samý. Jen všechno obšlehnout. Samotný nápad žádný, inovace žádný, design žádný.
Ja tam vidím veľa inovácií oproti iPhonu. A áno netykajú sa dizajnu, obalu alebo ikoniek. :lol:
A co tam je prosím za inovace. OS neberu, protože ten nepatří Samsungu. Vidím tam jen bakelitovej střep oproti mobilu z ušlechtilejch materiálů.
mrazakkuba
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: stř srp 24, 2011 16:45
Zařízení: iPhone 4 + iPad 2

Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Příspěvek od mrazakkuba »

rendy42: řikám snad, že by se měl stydět? jenom konstatuju proč zřejmě napsal tu blbost co napsal...taky budu psát, že TRAPNEJ Samsung jenom kopíruje ;)

a s těma notifikacema...promiň , ale nevim co si to vyblil a co to má společnýho s tim co jsem napsal...asi když prohlísej, že se jima inspirovali, tak jim nejspíš něco asi budou platit...to tě nenapadlo?Kdyby Samsung platil a ne sprostě kopíroval, tak by žádnej soud nebyl...
jojina20
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 69
Registrován: úte srp 11, 2009 9:09
Zařízení: SGS2

Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Příspěvek od jojina20 »

Tohle je už k smíchu, dnes už je iOS i android tak našlapanej, že v tom moc rozdílu není. Telefony jsou v podstatě stejný, tak jediná možnost, jak prodat víc kusů je zakázat prodej skrz patenty. Jde o velký prachy ale vždycky vydrbou akorát s běžným uživatelem, co si ten tel chtěl koupit.
marcelkorv
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 62
Registrován: úte dub 26, 2011 5:58
Zařízení: iPad3

Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Příspěvek od marcelkorv »

A co je konkrétně zkopírovaný? Aby jsme si to ujasnili, kopie je něco, co je na chlup shodné s originálem, já nic takovýho u samsungů nevidím.
mrazakkuba
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: stř srp 24, 2011 16:45
Zařízení: iPhone 4 + iPad 2

Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Příspěvek od mrazakkuba »

jojina20: tak do října času dost ne? :) stejně po novym roce Samsung představí novou vlajkovou loď a na SGS2 se vyprdne ;)

-- doplnění předchozího příspěvku (stř srp 24, 2011 20:27) --

marcelkorv: prosimtě nesnaž se tady diplomatizovat... běž svědčit k tomu soudu, co to zakázal a ukaž jim, že ten čudlik neni kulatej, ale hranatej ;)
Nyny
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 240
Registrován: ned pro 28, 2008 13:07
Zařízení: Lumia
Bydliště: Havlíčkův Brod

Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Příspěvek od Nyny »

At uz jde Aple nekam. Jen doufam, ze tahle vycurana spolecnost brzy narazi na duo Google + Motorola a jejich patenty, pak aple ochutna vlastni medicinu a ja mu to budu jen prat.
marcelkorv
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 62
Registrován: úte dub 26, 2011 5:58
Zařízení: iPad3

Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Příspěvek od marcelkorv »

Ty seš taky čudlik, vždyť o čudliku ten soud vůbec není. To jen tobě se snažím vysvětlit, že kruh má jiný vzhled než obdélník, snad ne marně .
mino
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: pát črc 01, 2011 18:10
Zařízení: Samsung Galaxy i7500,Samsung Galaxy Tab 8.9

Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Příspěvek od mino »

Kasprik píše: A co tam je prosím za inovace. OS neberu, protože ten nepatří Samsungu. Vidím tam jen bakelitovej střep oproti mobilu z ušlechtilejch materiálů.
OS mu nepatrí, ale je značne upravený, Od ovladania(napr. upravena notifikačná lišta a lockscreen), po funkcie(napr. podpora video/audio formátov). Galaxy S mal wifi tethering už v Android Os 2.1 predtým než ho dostal oficiálny Android OS 2.2 a rok pre iOs. V hardware je tiež veľa noviniek. A že je plastový? To mu neuberá na kvalite, plastový bol aj iPhone.
A mobil z ušlachtilých materiálov? :lol: Vpredu rovnaké kvalitné trvdene sklo, po bokoch obyčajný hliník a vzadu to najlacnejšie sklíčko, tak mäkké, že sa doň dá robiť ryha ako do piesku.
mrazakkuba
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: stř srp 24, 2011 16:45
Zařízení: iPhone 4 + iPad 2

Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Příspěvek od mrazakkuba »

Panebože já vim o čem ten spor je...a když soud dal za pravdu applu, tak to tak bude, nevim co pořád remcáš, že to neni kopie...prostě to kopie je, je to oficiálně potvrzený tečka. Za to, že si úplně slepej a nevidíš, že 2 roky po sobě Samsung zkopíruje i design svých zařízení nemůžu...ale ty tu pořád budeš řikat, že ne, že to vypadá jinak...stáhni si SDK iOS , a SDK přesně toho Androidu co je v SGSII a koukni se, co je tam okopírovaný, když to chceš tak úplně přesně...odteď kvůli tobě nebudu řikat kopie, ale nelegální inspirace ;)
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Příspěvek od GreenArrow »

Stejne jako by mohl Dell zažalovat Apple,že měli multitouch displej(na tablet pc) driv nez oni na iPhone
Zvlášť to jejich rozpoznávání dvou prstu na displeji...jenže lidi v dellu nejsou tak blbí jak lidi v applu aby si kazdou blbost patentovali,je to směšný,a ubírá jim to na prodeji
Někdy se stydím,že používám iPhone od nich
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 56 hostů