Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Odpovědět
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Příspěvek od Standa »

Já jsem u Omnie poslední dostupné beta Mango používal dost intenzivně (bez jediné chybičky mimochodem), takže si umím docela dobře představit jeho možnosti ;-). Nehledě k tomu, že je ještě spousta důležitých vlastností, které přijdou po oficiálním uvedení. Jinak píšu, že WP přinese (budoucí čas - proto je tvá první věta zbytečná, jen opakuje to co jsem psal já, ale jinými slovy. Možná jde z tvé strany jen o jazykovou bariéru) většinu toho co chci, čili toho co chci já (pořád nesrozumitelné?). Je mi jedno, jaký je "fakt" z tvého úhlu pohledu. Až budu vybírat telefon pro tebe, budu soudit podle tvých potřeb.
S tím hw pro iP 2G a 3G máš samozřejmě pravdu. Jenže oni nikdy jableční zaslepenci nepsali my nemáme multitasking, protože máme slabý telefon, ale psali, že my nemáme multitasking, protože je špatný. Což je podstatný rozdíl. MT přece nemůže zato, že ho Apple neuměl implementovat v době, kdy já jsem ho u WM dost obstojně využíval (s rozumem, pokud bude chtít někdo argumentovat 32MB přístrojem, ať si to hned odpustí) ;-).
biscuit84
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 330
Registrován: sob pro 11, 2010 13:31
Zařízení: iPhone X,Note8,Honor9,iPad Pro 10,5”
Bydliště: Olomouc

Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Příspěvek od biscuit84 »

Ja si počkám na ofiko Mango update a potom budem súdiť, zatiaľ je pre mňa WP7 nepostačujúci (a na testovanie nejakých betaverzií Manga momentálne bohužial nemám čas). Ale nikdy som tento OS nezatracoval (práve naopak, po 2-dňovom teste HTC HD7 som usúdil, že tento OS má veľký potenciál do budúcna a je reálnou konkurenciou Androidu a hlavne iOS), ako som už predtým napísal, ja sa rozhodne neradím medzi zaslepencov a to, že prvé dve generácie iPhonu mali oveľa horší HW v porovnaní s konkurenciou, je tiež fakt. No a aby iOS pôsobil dojmom svižného OS, tak ho jednoducho Apple trochu "orezal" :)
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Příspěvek od GreenArrow »

Ono se to,čemu Apple na iOS říká multitasking,ani nazývat multitaskingem nedá,ale chápu,že člověk smartphonu neznalý nechce neustále ukončovat aplikace-je to hodně o potřebách,iPhone přišel,byl první, postupně se z něj stal oblíbený telefon pro masy,proč ho pomlouvat? Nezastávám se ho, pro mé potřeby je absolutně k ničemu, ale přece všichni víme,kam ho Apple míří,pro ty lidi co do roku 2007 používali hloupé Nokie a Sony Ericssony
Všichni mají potřebu házet špínu na Apple,že odstartoval s iPhonem mánii s kapacitními displeji a prstu přizpůsobénému prostředí,ale nutil někdo ty ostaní,aby dělali to samé? Nadávat můžeme tak akorát microsoftu,nokii apod. že si nedokázali prosadit svoje(viz. Maemo a WM),že nedokázali říct,mi nebudeme dělat telefon pro neschopný lidi
biscuit84
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 330
Registrován: sob pro 11, 2010 13:31
Zařízení: iPhone X,Note8,Honor9,iPad Pro 10,5”
Bydliště: Olomouc

Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Příspěvek od biscuit84 »

Green Arrow: čiastočný súhlas, akurát by som určite netvrdil, že iP je pre neschopných, poznám mnoho v IT zbehnutých ľudí, ktorí iP využívajú (všetci majú samozrejme JB). Btw. Keď tvrdíš, že pre tvoje potreby je nedostatočný, prečo si sa k nemu nakoniec vrátil, veď si sa tu pred časom oháňal, že máš N900. V tej sa môžeš vŕtať a nastavovať si ju každých 10 minút :)
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Příspěvek od GreenArrow »

Já se nikdy iphonu nezbavil,N900 jsem prodal,a chci si koupit android,iPhone jsem dostal jako dar a je mi hloupé ho prodat tak ho používám jako iPod
biscuit84
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 330
Registrován: sob pro 11, 2010 13:31
Zařízení: iPhone X,Note8,Honor9,iPad Pro 10,5”
Bydliště: Olomouc

Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Příspěvek od biscuit84 »

Ok, tak veľa šťastia s výberom toho správneho zariadenia :)
Tom Vysoudil
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: pát led 02, 2009 14:24
Zařízení: Xperia X1 a iPhone 4

Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Příspěvek od Tom Vysoudil »

GreenArrow: Opravdu bych se vyvaroval pausalizovani uzivatelu iOS a nazyvani je neschopnymi. Nebo je nejak vedecky dokazano, ze uzivatele ostatnich platforem maji snad vyssi IQ nebo dosahuji lepsich vysledku v jinych disciplinach?
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Příspěvek od Standa »

Pánové toto je historický moment - poprvé, od roku 2007, někdo "ze strany" iPhonu otevřeně řekl, že není na vině multitasking, ale nedostačující telefon (ať už tedy hw nebo sw). To se prosím ještě nestalo.
(Doufám, že to není proto, že v nové verzi iOS má být multitasking... ;-) :-) )
Jirkus
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: ned čer 12, 2011 6:35
Zařízení: iPhone

Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Příspěvek od Jirkus »

OT:

IPhone používám už cca. 3 roky a za tu dobu jsem si do toho telefonu nakoupil více než 1000 programů. To je to, v čem je velká síla iPhonu.

Na druhou stranu dnes existuje pár mobilů, které jsou mnohem lepší než iPhone a velkou šanci dávám i WP - až se zbaví "dětských nemocí" .
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Příspěvek od GreenArrow »

Standa píše:Pánové toto je historický moment - poprvé, od roku 2007, někdo "ze strany" iPhonu otevřeně řekl, že není na vině multitasking, ale nedostačující telefon (ať už tedy hw nebo sw). To se prosím ještě nestalo.
(Doufám, že to není proto, že v nové verzi iOS má být multitasking... ;-) :-) )
Na vině není HW,a nikdy nebyl,na vině byl vždycky Apple a iOS,na iPhonu 3G není problém rozjet přes cydii backgrounder a multiflow,a spustit úplný MT,který jede naprosto plynule
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 63 hostů