Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Odpovědět
mrazakkuba
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: stř srp 24, 2011 16:45
Zařízení: iPhone 4 + iPad 2

Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Příspěvek od mrazakkuba »

achjo...nemůžou je žalovat, když jim za to platí poplatky a nebo to od nich koupili a převzali vývoj...tady nejde o to, že to tam Samsung má, ale o to, že jim neplatí poplatky...
marcelkorv
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 62
Registrován: úte dub 26, 2011 5:58
Zařízení: iPad3

Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Příspěvek od marcelkorv »

No někteří jedinci vidí v koňovi prase, zase. Jediný co ten soud potvrdil, je porušení patentu v galerii, ale to není galerie od samsungu , ale klasická androiďácká , která je volně ke stažení, pro jakýkoliv telefon.
mino
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: pát črc 01, 2011 18:10
Zařízení: Samsung Galaxy i7500,Samsung Galaxy Tab 8.9

Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Příspěvek od mino »

mrazakkuba píše:Panebože já vim o čem ten spor je...a když soud dal za pravdu applu, tak to tak bude, nevim co pořád remcáš, že to neni kopie...prostě to kopie je, je to oficiálně potvrzený tečka. Za to, že si úplně slepej a nevidíš, že 2 roky po sobě Samsung zkopíruje i design svých zařízení nemůžu...ale ty tu pořád budeš řikat, že ne, že to vypadá jinak...stáhni si SDK iOS , a SDK přesně toho Androidu co je v SGSII a koukni se, co je tam okopírovaný, když to chceš tak úplně přesně...odteď kvůli tobě nebudu řikat kopie, ale nelegální inspirace ;)
Sud dal za pravdu iba ohladom Image Gallery. Design mobilu, tabletu a os podľa neho není skopírovaný. Tečka! :)
Kasprik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: pon bře 08, 2010 10:23
Zařízení: Omnia II

Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Příspěvek od Kasprik »

OS nepatří Samsungu, to že to upravily a obšlehly ještě tak blbě že je na ně žaloba, třeba ohledně toho lock screenu je jen blbost Samsungu. Podpora formátů je běžná i u jiných značek. Vezmi si do ruky vedle sebe Iphone4 a SGS II a pak řekni, kterej z nich je z lepších a na pocit v ruce příjemnějších materiálů. Nedávno žaloba na galaxy tab, teď žaloba na galaxy a ostatní, to mluví za vše. Že Apll nežaluje i jiné výrobce za kopírování.
mrazakkuba
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: stř srp 24, 2011 16:45
Zařízení: iPhone 4 + iPad 2

Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Příspěvek od mrazakkuba »

a někteří jedinci zase nevidí realitu...sám jsem měl Galaxy S a spoustu dalších androidů a už nikdy víc, ale to je jedno...

nejde o to co soud schválil, ale za co všechno apple Samsung žaloval nebo žaluje...mimo jiné i design...a ted si nejsem jistý, al emyslim, že ta galerie v Samsungu je upravená..ta klasická androidí, když chceš další snímek, tak šoupneš prstem a skočí tam rovnou další fotka a v té od Samsungu můžeš tu fotku přetáhnout třeba jenom napůl, stejně jako v galerii iOS...jestli máš iPad, tak víš co myslím...ale nevim, jestli to tam bylo když jsem ten telefon koupil a nebo jestli to bylo v nějaké custom ROM, takže možná to neni pravda...

jinak mně se taky tyhle soudní spory nelíběj, ale to co řikaji jim nemůžeš upřít...

mino: on jim za pravdu dal... jenže jinej soud to zase zrušil, nejspíš kvůli těm snímkům co apple upravil a prezentoval na internetu...
marcelkorv
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 62
Registrován: úte dub 26, 2011 5:58
Zařízení: iPad3

Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Příspěvek od marcelkorv »

příjemnější je rozhodně galaxy s II , iphone je ostrý, zezadu hladký, mastný a klouže, samsung má zakulacený hrany , a drsnou povrchovou úpravu.Nejen že se lépe drží i přes svou velikost, ale je příjemnější na omak , v ruce neklouže a nejsou na něm vidět otisky. K čemu mi je nepraktický sklo na zádech telefonu?
mino
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: pát črc 01, 2011 18:10
Zařízení: Samsung Galaxy i7500,Samsung Galaxy Tab 8.9

Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Příspěvek od mino »

No asi si lockscreen na Galaxy S nevidel. Ten sa od iphonu líši viac než ten na čistom Android OS. Podpora formatu je bežná aj iných značkach? Ktorá súčasná značka má DivX certicified od výroby?

-- doplnění předchozího příspěvku (stř srp 24, 2011 20:53) --
mrazakkuba píše:
mino: on jim za pravdu dal... jenže jinej soud to zase zrušil, nejspíš kvůli těm snímkům co apple upravil a prezentoval na internetu...
ktorý sud im za pravdu dal? Nemecký sud bude rozhodovať zajtra, holandský rozhodoval dnes a za pravdu im nedal.
mrazakkuba
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: stř srp 24, 2011 16:45
Zařízení: iPhone 4 + iPad 2

Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Příspěvek od mrazakkuba »

že to sklo vypadá asi 1000x líp? že to neni až tak praktický je pravda, ale to je zas druhá věc...a iPhone se rozhodně drží líp jak SGS2 :D někdy na začátku srpna jsem si ho byl vyzkoušet, co kdyby náhodou, že bych ho vyměnil za iPhone a měl jsem z toho 3 pocity...display-jedovatý, přepálený, zpracování-na úrovní galaxy S 1, a systém - za tu chvilku se zdál bleskurychlý...ale to se mi zdálo na LG Optimus 2X zezačátku taky...

mino: a že byl Tab asi na tejden zakázanej, než to odvolali? jen tak z hecu? :)
ale s tim lockscreenem máš pravdu, to taky nechápu, že jim prošlo...
mino
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: pát črc 01, 2011 18:10
Zařízení: Samsung Galaxy i7500,Samsung Galaxy Tab 8.9

Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Příspěvek od mino »

Galaxy Tab nebol zakázany, len boli stopnuté dodávky(tam kde sa ešte nepredával), kým nevynesie súd verdikt. Čo bude zajtra.
Chrono Leggionaire
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: pát srp 25, 2006 11:53
Zařízení: Samsung Galaxy Note 10
Bydliště: Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

mino píše: A mobil z ušlachtilých materiálov? :lol: Vpredu rovnaké kvalitné trvdene sklo, po bokoch obyčajný hliník a vzadu to najlacnejšie sklíčko, tak mäkké, že sa doň dá robiť ryha ako do piesku.
Hliník se nejspíš odstěhoval do Humpolce, protože na bocích ho opravdu nenajdeš ;)
Kasprik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: pon bře 08, 2010 10:23
Zařízení: Omnia II

Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Příspěvek od Kasprik »

mino píše:No asi si lockscreen na Galaxy S nevidel. Ten sa od iphonu líši viac než ten na čistom Android OS. Podpora formatu je bežná aj iných značkach? Ktorá súčasná značka má DivX certicified od výroby?

-- doplnění předchozího příspěvku (stř srp 24, 2011 20:53) --
mrazakkuba píše:
mino: on jim za pravdu dal... jenže jinej soud to zase zrušil, nejspíš kvůli těm snímkům co apple upravil a prezentoval na internetu...
ktorý sud im za pravdu dal? Nemecký sud bude rozhodovať zajtra, holandský rozhodoval dnes a za pravdu im nedal.
Prosím tě četl jsi ten článek vůbec ? Hlavně čeho se týká zákaz prodeje těchto střepů. Divx ti dnes přehraje skoro každej telefon i střední třídy.
marcelkorv
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 62
Registrován: úte dub 26, 2011 5:58
Zařízení: iPad3

Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Příspěvek od marcelkorv »

No vidíš a mně se to sklo vůbec nelíbí, možná trochu, než na něj šáhnu ale praktičtější to má samsung a o to mi jde, já se nekochám zády telefonu. Zpracování je prvotřídní, tam není chyba, Sgs stoprocentní v tomto nebyl. I po třech měsících je stále bleskurychlý, mám v tom originál rom. Zkoušel jsem mít spuštěných 30 aplikací a na rychlosti to nebylo znát.
mrazakkuba
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: stř srp 24, 2011 16:45
Zařízení: iPhone 4 + iPad 2

Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Příspěvek od mrazakkuba »

mino: "Vedení Samsungu čeká několik bezesných nocí. Krajský soud v německém Düsseldorfu dal v několik měsíců trvajícím sporu za pravdu společnosti Apple a vydal předběžné opatření, podle kterého má korejská společnost zákaz prodeje svých tabletů Galaxy Tab 10.1 v zemích Evropské unie. Jedinou zemí, na kterou se opatření nevztahuje, je Nizozemsko, kde souběžně probíhá další spor, uvedl německý list Financial Informer na základě informací agentury Reuters."

tehle soud

marcelkorv: mně se zase třeba to sklo líbí hodně...a s tim displayem nic neuděláš...pořád bude jedovatý...někde jsem četl, že to jde poštelovat, ale jak jsem to šteloval jak jsem to šteloval, dosáhl jsem maximálně barev cca jako byly na HTC Desire a ty byly taky přepálené...
marcelkorv
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 62
Registrován: úte dub 26, 2011 5:58
Zařízení: iPad3

Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Příspěvek od marcelkorv »

Ano, ale vyšší soud v německu toto rozhodnutí zrušil, protože mu o tom nepřísluší rozhodovat, i když deset soudů rozhodne ve prospěch applu a ten nejvyšší rozhodne v jeho neprospěch, platí to co řekl ten poslední. A jak si ten displej šteloval? Já ho mám na prostřední úroveň, protože když jsem ho dal na nejnižší, tak to bylo vyblitý a takhle vybledlý barvy ve skutečnosti nejsou.
mrazakkuba
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: stř srp 24, 2011 16:45
Zařízení: iPhone 4 + iPad 2

Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Příspěvek od mrazakkuba »

no už si to moc nepamatuju, ale v nastavení bylo něco jako kontrast, tak jsem dal vedle iPhone a chtěl jsem to naštelovat cca na stejno, možná malinko sytější, tak jsem to kombinoval s jasem...a nějak mi to nešlo...

no vždyt jsem to s těma soudama řikal...on se ptal který soud :)
Tom Vysoudil
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: pát led 02, 2009 14:24
Zařízení: Xperia X1 a iPhone 4

Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Příspěvek od Tom Vysoudil »

Krasne pocteni. Jen mam jednu otazku. Sice je toto verejne forum, ale co vy moderatori delate? Hlasky typu - at jde Apple do p*****e, pojebanej Apple, kur.a byt s hvezdickou sem opravdu dle meho nepatri. Ale chapu, majoritni Androidi vetsina moderatoru se timto nejspise bavi a tak to tu nechava.

K clanku. Cekal jsem spise zaloby na zevnejsek nez na sw. Samsung se podle me od uvedeni iPhonu porad snazi ze svych vyrobku Galaxy vytvorit "feel" iPhonu. Jak promo fotky, menu ikony, tak i celkovy design z 3GS. U SGS II je take patrna inspirace. Tod muj nazor.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Příspěvek od Jiří Hrma »

Tome, moderátoři o tom vědí, ale opravdu není moc produktivní 10x během dne promazávat diskuzi. Zkušenost nás naučila vyčkat, až se diskuze uklidní a pak to pročistit. Dělat nonstop dohled nad každým ostřejším vláknem není v jejich silách.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Příspěvek od GreenArrow »

Můžu se zeptat,to s kazdym novým mobilem od samsungu bude Apple podávat žalobu?
Ta žaloba se vztahuje na jména produktů? Pokud ano,není nejlepsi ty mobily zkratka přejmenovat a prodávat je dál?
mino
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: pát črc 01, 2011 18:10
Zařízení: Samsung Galaxy i7500,Samsung Galaxy Tab 8.9

Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Příspěvek od mino »

Kasprik píše: Prosím tě četl jsi ten článek vůbec ? Hlavně čeho se týká zákaz prodeje těchto střepů. Divx ti dnes přehraje skoro každej telefon i střední třídy.
A kde sa tam píše, že by nejaký súd uznal kopirovanie dizajnu. Nemecký súd iba dočasne stoipol dodávky tam kde sa ešte nezačali predávať tie tablety a rozhodne sa až zajtra.
Je rozdiel medzi licencovaným oficiálnym kodekom priamo v ROM a nejakou nahražkou z marketu, ktorá využíva rôzne neoficiálne utility aby neporušila nejaký patent(viac RockPlayer). Galaxy v pohode prehráva DivX videa v HD/Full HD. Ostatné Androidy aj iPhone majú problemy už viacerými videami v 720p.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Samsung nesmí v Evropě prodávat modely Galaxy S, S II a Ace

Příspěvek od uni »

Ty kraso, co me fakt bavi je, jak antiapplisti vzdy najde neco, kvuli cemu je Apple na nic (a je jedno, ktera verze os nebo zarizeni je zrovna aktualni). Proste ta hul se vzdy najde. No nic.
Co me ale opravdu zarazi, kolik lidi popira zjevne, ze Samsung v zavesu s LG proste bezostysne kopiruje (novinarsky "udajne"), kazdemu se vsemi peti pohromade je to jasne, ale presto se najde armada lidi, ktera to bude tak dlouho popirat, dokud se z toho asi nestane pravda:)
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů