Facebook Messenger: Klient pro rychlé zasílání zpráv

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Facebook Messenger: Klient pro rychlé zasílání zpráv

Příspěvek od Jiří Hrma »

Facebook včera představil novou aplikaci Messenger, která slouží pro rychlé zasílání zpráv přátelům. V současné době je dostupná pro systémy Android a iOS, nicméně pouze pro uživatele v USA a Velké Británii. S rozšířením do dalších zemí se počítá, dočkat bychom se měli i v České republice, alespoň to tvrdí samotný Facebook. Mimochodem český název programu zní trochu úsměvně - Zprávař.

obrázek

Ke zprávám můžete přidávat také obrázky a souřadnice místa, kde se právě nacházíte. Ostatní přátele si pak můžete nechat zobrazit na mapě. S trochou nadsázky se dá napsat, že jde o konkurenci pro nedávno oznámené iMessage, kterých se dočkáme s příchodem iOS 5, nicméně v případě Facebook Messengeru můžete komunikovat pouze s vašimi přáteli z této sociální sítě.

obrázek

Uživatelé zařízení s Androidem mohou Facebook Messenger stahovat z Android Marketu. Pokud máte na App Store americký účet, pak můžete verzi pro iOS stáhnout zde.
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

Facebook Messenger: Klient pro rychlé zasílání zpráv

Příspěvek od milennium »

Já opravdu nechápu ta HLOUPÁ regionální omezení. Proč proboha zase jenom v USA a v UK ???
prcek15
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 128
Registrován: sob říj 24, 2009 14:35
Zařízení: LG G3
Bydliště: Slaný

Facebook Messenger: Klient pro rychlé zasílání zpráv

Příspěvek od prcek15 »

Facebook Messenger for Android (.apk): http://db.tt/XcLbIaF" onclick="window.open(this.href);return false; ;)
4n's
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 279
Registrován: pát kvě 23, 2008 14:18
Zařízení: SE Xperia X10 mini

Facebook Messenger: Klient pro rychlé zasílání zpráv

Příspěvek od 4n's »

Proc nejsou "Microsoft Okna 7"? :-D
patrikvogl
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: čtv črc 30, 2009 23:59
Zařízení: HTC Titan, Nokia Lumia 800, Nokia Lumia 900

Facebook Messenger: Klient pro rychlé zasílání zpráv

Příspěvek od patrikvogl »

Tohle je tak trošku, s prominutím, v prde**.

Apple má něco, Google má něco, Facebook má něco, Blackberry má něco, Skype má něco... jak skvělé by bylo, kdyby se všichni dohodli, vykašlali se na ty své krávovinky, dali hlavy dohromady a udělali z té roztříštěnosti jednu skvělou síť pro komunikaci (text / video / zvuk) po internetu zdarma.

Tohle je o ničem :(
-pekr-
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 116
Registrován: stř dub 01, 2009 22:00
Zařízení: HTC Sensation

Facebook Messenger: Klient pro rychlé zasílání zpráv

Příspěvek od -pekr- »

Trochu to nechápu, protože ve skutečnosti Android obsahuje Facebook widget, a jednou z jeho části je chat. Ale možná to je komponenta HTC na mém Sensationu, kdo ví. Nicméně i tak - proč si volit toto, a ne třeba IM+, který obsáhne i tunu dalších sítí?

http://www.shapeservices.com/en/product ... rm=android" onclick="window.open(this.href);return false;
chuckeen_007
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned kvě 20, 2012 20:15
Zařízení: SE Xperia X10 mini Pro

Facebook Messenger: Klient pro rychlé zasílání zpráv

Příspěvek od chuckeen_007 »

Zdravím všechny, mam menčí problem s touhle aplikací. Zatím jsem jí nainstaloval na každý telefon s Androidem, krom SE Xperia X10 mini Pro. Hlásí mi to že tato aplikace není kompatibilní s uvedeným zařízením. Zkoušel jsem jí instalovat přes notebook i přimo v telefonu ale nic. A android market jí v mobilu ani nevyhledá. CHtěl bych vás touto vestou požádat o pomoc, nebo o radu. Díky Honza :)
Uživatelský avatar
Čambus
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 213
Registrován: sob úno 26, 2011 15:45
Zařízení: Apple iPhone 5S 16GB
Bydliště: Otrokovice
Kontaktovat uživatele:

Facebook Messenger: Klient pro rychlé zasílání zpráv

Příspěvek od Čambus »

SE Xperia X10 mini pro zřejmě využívá stále starý Android systém (2.1, 1.6, ???), a proto není s touto aplikací kompatibilní... To je věc Facebooku.
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů