LG Flip II: Android s QWERTY klávesnicí a dvěma displeji

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Odpovědět
Richard Streit
redaktor
redaktor
Příspěvky: 47
Registrován: stř srp 03, 2011 18:50
Zařízení: Samsung Galaxy S4, iPad mini

LG Flip II: Android s QWERTY klávesnicí a dvěma displeji

Příspěvek od Richard Streit »

Na fotografiích pod textem máte možnost shlédnout připravovaný smartphone od LG nesoucí název Flip II, který si u výrobce objednal T-Mobile. Telefon nabídne výsuvnou QWERTY klávesnici, která je doplněna malým LCD displejem uprostřed. Zatím není znám jeho přesný význam, ale lze předvídat, že přinese nové možnosti ovládání a případně bude schopný zobrazovat různé informační údaje a notifikace. Telefon by se měl objevit na pultech amerického T-Mobilu v polovině září. Dle dostupných informací lze počítat i s uvedením do volného prodeje, přesný termín ale zůstává záhadou, stejně jako bližší specifikace týkající se použité verze Androidu a kompletní hardwarové výbavy.

obrázek

Zdroj: PocketNow
esaras
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: stř pro 16, 2009 22:05
Zařízení: HTC HD2 (WP7,WM6.5,Android 2.3,Ubuntu 10.10,MeeGo)

LG Flip II: Android s QWERTY klávesnicí a dvěma displeji

Příspěvek od esaras »

Zarizeni se mi vubec nelibi, nevim kde prisli na designera a nebo co delaji jeho sefove ve vedeni firmy, ale kdyby tam tomu sefoval nekdo normalni, tak se takovy telefon s timhle designem nemuze dostat na trh.
diviline
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 93
Registrován: stř lis 03, 2010 11:42
Zařízení: Xperia Z, Optimus 4X, SGS III, ASUS Transformer

LG Flip II: Android s QWERTY klávesnicí a dvěma displeji

Příspěvek od diviline »

Moc se mi teda nelíbí, mám radši hranatější tvary a nenapadá mě smysl druhého displeje. Ani pro ty notifikace se mi to moc nezdá, když klávesnici zasunu, tak nic neuvidím. Připadá mi to jak velký touchpad.
amper
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pon dub 12, 2010 7:52
Zařízení: Htc Desire

LG Flip II: Android s QWERTY klávesnicí a dvěma displeji

Příspěvek od amper »

esaras píše:Zarizeni se mi vubec nelibi, nevim kde prisli na designera a nebo co delaji jeho sefove ve vedeni firmy, ale kdyby tam tomu sefoval nekdo normalni, tak se takovy telefon s timhle designem nemuze dostat na trh.
Je to hnus, ale je to robene presne pre americkych teenagerov! T-mobile urcite dobre vie co robi. Este na krabicu najebu velke logo Facebooku a uspech je zaruceny. :)
4n's
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 279
Registrován: pát kvě 23, 2008 14:18
Zařízení: SE Xperia X10 mini

LG Flip II: Android s QWERTY klávesnicí a dvěma displeji

Příspěvek od 4n's »

Hm, pripomina mi to tu starou Nokii, co mela uprostred cernobily displej a po stranach qwerty klavesnici, akorat tomu pridali velkej displej navrch 8-)
AndyS
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: ned kvě 07, 2006 12:55
Zařízení: Samsung Galaxy S3
Bydliště: Ostrava

LG Flip II: Android s QWERTY klávesnicí a dvěma displeji

Příspěvek od AndyS »

nemyslis Nokia 6800 / 6820? Ale ta nemela b/w disp...
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 hostů