CEO HTC: Pro Q3 chystáme 6 až 8 nových zařízení

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

CEO HTC: Pro Q3 chystáme 6 až 8 nových zařízení

Příspěvek od Jiří Hrma »

HTC se daří a prodeje telefonů s logem tchajwanského výrobce neustále stoupají. CEO společnosti Peter Chou v jednom z rozhovorů prozradil, že v průběhu třetího kvartálu uvedou na trh 6 až 8 nových zařízení. Převažovat by mezi nimi měly chytré telefony s Androidem (Gingerbread a možná i Ice Cream Sandwich), počítat můžeme i s tabletem (Honeycomb) a několika telefony s Windows Phone (zde se čeká na uvolnění Mango aktualizace a zařízení by již měla být hotova). Ve druhém kvartálu letošního roku HTC celkem prodalo přes 12 milionů zařízení, ve třetím kvartálu očekávají nárůst na 13,5 milionu prodaných přístrojů.

obrázek
Ilustrační obrázek

Zdroj: PocketNow
Muthor6
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: ned lis 09, 2008 12:09
Zařízení: Nexus S
Kontaktovat uživatele:

CEO HTC: Pro Q3 chystáme 6 až 8 nových zařízení

Příspěvek od Muthor6 »

A vsadím boty, že zas všechny budou vypadat úplně na jedno brdo. :tlem:
pRo_lama
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: úte črc 08, 2008 8:10

CEO HTC: Pro Q3 chystáme 6 až 8 nových zařízení

Příspěvek od pRo_lama »

Myslíš, že vymyslieť nový design nie je niečo ľahké, tak aby sa tam celý HW zmestil a páčil väčšine ľudí. Mne sa náhodou HTC veľmi páčia.
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Re: CEO HTC: Pro Q3 chystáme 6 až 8 nových zařízení

Příspěvek od Cleric »

Bude to jako obvykle to byva. Ugrade starsich zarizeni. Nic vic bych od toho necekal
Ghoulrss
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned črc 24, 2011 16:09
Zařízení: HTC Sensation z710e

CEO HTC: Pro Q3 chystáme 6 až 8 nových zařízení

Příspěvek od Ghoulrss »

Vtip s designem HTC je v tom, ze tato znacka se nesoustreduje na teenagery ale na stredni a busssines tridu a tam nejake vystrestrednosti nejsou zrovna zadanym artiklem. Osobne vlastnim Sensation a jeho design se presne trefil do mych pozadavku. Trh je dosti rozmanity na to, aby si kazdy vybral co mu vyhovuje a nechapu tedy, proc si nekdo imrvere stezuje. Nelibi se Vam to, nemate na to? Tak bezte jinam ale neotravujte diskuze svyma mindrakama.
Trexi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 154
Registrován: stř kvě 13, 2009 23:55
Zařízení: HTC Sensation

Re: CEO HTC: Pro Q3 chystáme 6 až 8 nových zařízení

Příspěvek od Trexi »

Proč si tak stěžujete na design HTC?
I to dělá značku značkou. Změnil se snad design iPhonů rapidně a změní se rapidně do budoucna? Ne. A taky nad tím nikdo pořád nebrečí.

A to že to bude upgrade starších telefonů... to čekáte, že po pár měsících od uvedení "dočasné" vlajkové lodě přijde výrobce s 2x výkonnějším přístrojem? Ale prosím vás, buďte realisti.
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

CEO HTC: Pro Q3 chystáme 6 až 8 nových zařízení

Příspěvek od Standa »

Ghoulrss: no právěže HTC je (když už používáš toto označení) ta "nejteenagerštější" na trhu :-D. Sense je "vymazlená" náctiletá kýčovitost, nad kterou se člověk, co chce působit solidně, usměje. Vzhled samotných telefonů HTC je o levné líbivosti. Není v tom nápad, není v tom vtip, nic. Jestli už má být nějaký ze současných dotykáčů pro masy "business", tak iPhone 4, který je svým "imagem" hodně nad HTC. Designová čistota a úroveň z něj čiší.
Vidím to kolem sebe, opravdu nikdo ze "střední třídy a business" nemá HTC. Je tam hodně BlackBerry, iPhone 4 a potom Nokie, ale ne HTC :-). Zato mladí ano, tam už HTC vidím - a přijde mi to logické, protože jejich vzhled je typicky pro mladé.
PS: záměrně nezmiňuju iPhone 1-3, to byly ryze líbivé a dost metrosexuální záležitosti, ale u verze 4 Apple dost dospěl. A taky neříkám, že je HTC špatné kvůli levnému vzhledu. Jde o obchod a HTC má své místo na trhu.
_petr_
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: pon bře 21, 2011 16:45
Zařízení: HTC Sensation XL

CEO HTC: Pro Q3 chystáme 6 až 8 nových zařízení

Příspěvek od _petr_ »

Neda mi to a musim reagovat na predchozi prispevek.

Nevim kde jsi na tom byl,nebo kde se pohybujes,ale tve dojmy jsou od mych tedy velmi odlisne.Za prve chtel bych videt nejakeho managera nebo dokonce reditele podniku ktery ma Iphone jako svuj pracovni telefon,kde jsi na tom byl proboha?Kazdy schopny manager ci podnikatel ti rekne(oni tomu sice nevenuji takovou pozornost),ze by si Iphone nekoupil,jedine co maji Apple je sem tam tablet-ale to jsou spis ti,kteri uz se o to trosku zajimaji(tech je minimum)...Jak rikam nevim kde se pohybujes,ale co ja vim tak vetsina manageru chce bud Blackberry nebo HTC a to kvuli jejich jednoduche a dobre organizaci...Ti kterym nevadi maly displej maj BB,ti druzi maj HTC.A to uz je tak nejakou dobu,mozna sem tam se objevi nejaky konzervativni clovek s Nokii.(kterych bylo driv vetsina...)
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

CEO HTC: Pro Q3 chystáme 6 až 8 nových zařízení

Příspěvek od Standa »

Jasně, já si nedělám nároky, že právě mnou odpozorovaný vzorek uživatelů je absolutní. To koneckonců není žádný. Proto zmiňuju mé okolí (plus to širší "vyzjišťované" od blízkých lidí). A samozřejmě vím, že co do praktičnosti nemá zmiňovaný iPhone oproti tlačítkovému BlackBerry šanci (to žádný dotykáč). Pokud má "business" člověk iPhone, tak kvůli prezentaci. Nechtěl jsem to ale psát - pořád jsou uživatelé, co to neradi slyší.
Nicméně Ghoulrss mluvil o jen designu, a na ten jsem reagoval i já.
Uživatelský avatar
Johnyx
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pát pro 17, 2010 19:02
Zařízení: HTC Sensation XE, Asus N75S, AKG K430
Bydliště: Slovensko - západ

CEO HTC: Pro Q3 chystáme 6 až 8 nových zařízení

Příspěvek od Johnyx »

Tak mi tiež nedá aby som nereagoval - sem tam každý deň stretnem zopár managerov a riaditeľov spoločností. Nerád to priznávam, ale u cca 90% z nich som zaregistroval IP4 (možno imidžová a cenová záležitosť ako sa odlíšiť). Iba aby nedošlo k nedorozumeniu, ja osobne preferujem v posledných 3 rokoch iba HTC - momentálne Sensation a predtým D-HD, HD2, PRO2 atď. Už si brúsim zuby na EVO 3D
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Re: CEO HTC: Pro Q3 chystáme 6 až 8 nových zařízení

Příspěvek od niky79 »

Trexi píše:I to dělá značku značkou. Změnil se snad design iPhonů rapidně a změní se rapidně do budoucna?
Ano, mezi 3GS a IP4 doslo k dosti vyrazne zmene designu.

Johnyx píše:Tak mi tiež nedá aby som nereagoval - sem tam každý deň stretnem zopár managerov a riaditeľov spoločností. Nerád to priznávam, ale u cca 90% z nich som zaregistroval IP4 (možno imidžová a cenová záležitosť ako sa odlíšiť).
Ne. Manageri nemaji cas RESIT telefon, oni jej CHTEJI POUZIVAT. A nezlobte se, po neprilis dobrych zkusenostech s HTC telefony se doporucilo managerum jit do Iphonum a najednou, stiznosti a pozadavky na nastaveni toho ci otoho snad o 90 % poklesly (ano, na nastavovani a hrabani se maji nas :). A pokud jediny vazny problem s IP4 z posledni doby byl ten, kdy si jeden manager stezovat, ze se mu IP4 po par mesicich od nakupu brutalne zpomalil (proste jen spoustel aplikace a neukoncoval je, takze se mu tam postupne vsechny za tech par mesicu nakupily :))) a jakmile se ukoncily, bylo to vsechno najednou OK :) :D :D, tak iphony nelze proste nez doporucit.
killerGBU
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: stř pro 13, 2006 18:56
Zařízení: HTC TyTn II WM 6.5 23017 TPC MEGA V11

CEO HTC: Pro Q3 chystáme 6 až 8 nových zařízení

Příspěvek od killerGBU »

tak přiložím svoji trošku do mlýna:

ICT firma cca 200 zaměstnanců:
- Předseda představenstva - Iphone 4
- obchodní ředitel - Iphone 4
- cca 1/2 obchodníků - Iphone 3, 3GS a 4
- druhá polovina obchodníků - Noki E50,E51,E52 a E71, E72
- pár lidí má ještě HTC s win mobile

PS: teď k nám přišla nová obchodnice z O2 a má HTC :)
Thompson
smartguru
smartguru
Příspěvky: 599
Registrován: stř zář 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Kontaktovat uživatele:

CEO HTC: Pro Q3 chystáme 6 až 8 nových zařízení

Příspěvek od Thompson »

Asi tak HTC je čistě teď Marketingová sr.čka pro masy a hlavně mladé levné modely, které se tváří jako víc než normální telefon je cool!Hlavně výraz "hátécéčko" se dneska v podstatě = smartphone.Díky tomu u mě HTC skončilo typická masovka pro lidi, co se nechaj oblbovat slabý výkon HW, dobrá optimalizace a 10kusů telefonu na 1 HW...
Spinner
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 86
Registrován: pát zář 12, 2008 23:02
Zařízení: HTC EVO 3D - SAMSUNG GALAXY NOTE
Bydliště: Rychvald

CEO HTC: Pro Q3 chystáme 6 až 8 nových zařízení

Příspěvek od Spinner »

Moje první PDA bylo FSC, pak jsem zkusil HTC Diamond a u značky jsem už zůstal. Postupně se vystřídalo Touch Pro, Touch HD, HD2 a teď Desire HD. Dost často vedu jednání s managmentem firem a můžu říci, že je pravdou, že používají obvykle Iphone. Když jsem zabrousil na téma PDA, tak jsem obvykle zjistil, že vůbec těmto věcem nerozumí, ale že je to otázka image mít drahou "cihlu".
asahi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: úte srp 31, 2010 11:27
Zařízení: Xperia X1, Xperia Arc

CEO HTC: Pro Q3 chystáme 6 až 8 nových zařízení

Příspěvek od asahi »

Iphone je totiz in a trendy a muze ukazat, ze dotycny je majetny, je to otazka prestize.
Nedavno jsem mel jednani s jednim obchodnikem, na stul, aby vsichni dobre videli, si polozil ip4 a kdyz doslo na zapisovani pristi schuzky, tak si vytahl kus papirku a na ten si to poznacil. :tlem:
diviline
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 93
Registrován: stř lis 03, 2010 11:42
Zařízení: Xperia Z, Optimus 4X, SGS III, ASUS Transformer

CEO HTC: Pro Q3 chystáme 6 až 8 nových zařízení

Příspěvek od diviline »

Pobavil si mě asahi :grin: Stejně si koupil kamarád iPhone 4, ale poznámky si dělá na Desire HD. Mi iPhone 4 leží doma a už pro něj nemám využití, jen si semtam pohraju.
Matiniela
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: ned led 06, 2008 19:57
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Ostrava

CEO HTC: Pro Q3 chystáme 6 až 8 nových zařízení

Příspěvek od Matiniela »

Já si myslím že pravý manager si koupí přece jen Blackberry a to je kvůli klávesnici. Jak by odpovídal na těch par desítek či stovek emailů denně na dotykovém displeji?
_iNTERFACE
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 375
Registrován: čtv led 07, 2010 23:35
Zařízení: iPhone

CEO HTC: Pro Q3 chystáme 6 až 8 nových zařízení

Příspěvek od _iNTERFACE »

asahi píše:Iphone je totiz in a trendy a muze ukazat, ze dotycny je majetny, je to otazka prestize.
Nedavno jsem mel jednani s jednim obchodnikem, na stul, aby vsichni dobre videli, si polozil ip4 a kdyz doslo na zapisovani pristi schuzky, tak si vytahl kus papirku a na ten si to poznacil. :tlem:
ios5 tuto banalitu davno riesi...ale to ze tvoj znamy ma asi osobne problemy s pouzivanim jednoducheho systemu je viac vina jeho rodicov, nez samotneho applu...
cicolably
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 87
Registrován: stř bře 10, 2010 14:37
Zařízení: Lumia 735 , MS Band , iPad mini
Bydliště: Praha 9

CEO HTC: Pro Q3 chystáme 6 až 8 nových zařízení

Příspěvek od cicolably »

myslím si že ak píše na papierik tak to nie je vina telefonu a určite by to nezvladol ani v BB,Androidu či jednoduchej Nokii z S40.
rodičia za to nemožu interface , ak je niekto antitalent na techniku nepomože mu nič a takých ludí je vela aj mojom okolí
ludi čo sa hrabu v telefonoch ,to je tých pár mizivých percent na tomto a podobných forach o telefonoch-smartphonoch
zbytok (poviem cez 90%) nemá ani páru o takýchto fórach a ROOT či JB im nič nevraví
_iNTERFACE
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 375
Registrován: čtv led 07, 2010 23:35
Zařízení: iPhone

CEO HTC: Pro Q3 chystáme 6 až 8 nových zařízení

Příspěvek od _iNTERFACE »

presne tak :like: , lenze 90% uzivatelov takychto for si neuvedomuje ze su len puhym percentom a ze vyrobcovia sa o nich vobec nezaujimaju... :wink:
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 51 hostů