CEO HTC: Pro Q3 chystáme 6 až 8 nových zařízení

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
_petr_
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: pon bře 21, 2011 16:45
Zařízení: HTC Sensation XL

CEO HTC: Pro Q3 chystáme 6 až 8 nových zařízení

Příspěvek od _petr_ »

Ano to souhlasim ze nejaky manager ma Iphone kvuli imige.Aby dokazal ze na to ma.Smutny je,ze na to ma kdekdo a oni pak ze sebe delaj blbce kdyz to ani neumej pouzivat :grin:
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

CEO HTC: Pro Q3 chystáme 6 až 8 nových zařízení

Příspěvek od bkf1 »

TO Asahi:
Jo takove veci jsem uz taky videl a nejen s iPhone :) Pravda je, ze drtiva vetsina mych znamych (nebo zakazniku) maji iPhone opravdu jen pro zakladni telefonni funkce, maximalne ten displej vyuziji pro ukazani nejake fotky. Zato neznam cloveka s Androidem, ktery by nevyuzival pokrocilejsi organizacni funkce atd. Nekdy mi prijde, ze ta znacne rozsirena funkcnost Androidu se snazi uzivatele primet k tomu, aby vice premysleli o tom, co vse lze dnes technicky resit a to mi HODNE imponuje. Nesnasim techniku, ktera uzivatele nechava v hlouposti a ignoranci (samozrejme to zalezi i na samotnych uzivatelich ALE i na te technice). Samozrejme je to jen vzorek lidi, kteri se kolem me pohybuji...

Ad design:
Samozrejme neni zas tak tezke pro "bezne talentovaneho designera" (za ktereho se povazuji) navrhnout nejaky prumerny design nebo rozvyjet navrhnuty design. HTC rozvyji design Nexusu One a musim rict, ze to neni spatne. Rekl bych, ze v soucasnosti jsou to jedny z nejlepsich designu ALE samozrejme tim nechci tvrdit, ze by to byly nejake uzasne prace TO ROZHODNE NE! Pro me proste prumer, ale zato dobry :wink: Bohuzel v dnesni dobe mame milion trilion designu, ktere dokaze navrhnout i sekretarka v Excelu, takze takovy design HTC se muze zdat silne nadprumerny, coz podle me ROZHODNE neni. Ja osobne jsem jiz unaveny cekanim na neco designove povedeneho takze mi staci prumer... bohuzel dnes i prumer je casto neco nedosazitelneho :( Takze jsem rezignoval a sel spise po HW tzn. SGS1, ktery je sice takova "designova tupost" ala iPhone (po Wave nechapu, proc Samsung klesl na uroven netalentovanych nicneumelu, kteri umi navrhnout bud lesklou cihlu nebo lesklou cihlu se zaoblenymi rohy), zato je hardwarove stale vcelku silny (displej, procesor, pamet... samozrejme v kombinaci s novym Androidem 2.3). Takze takhle ja to vidim s designem... ciste z meho profesniho hlediska.
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

CEO HTC: Pro Q3 chystáme 6 až 8 nových zařízení

Příspěvek od Standa »

_iNTERFACE píše:
asahi píše:Iphone je totiz in a trendy a muze ukazat, ze dotycny je majetny, je to otazka prestize.
Nedavno jsem mel jednani s jednim obchodnikem, na stul, aby vsichni dobre videli, si polozil ip4 a kdyz doslo na zapisovani pristi schuzky, tak si vytahl kus papirku a na ten si to poznacil. :tlem:
ios5 tuto banalitu davno riesi...ale to ze tvoj znamy ma asi osobne problemy s pouzivanim jednoducheho systemu je viac vina jeho rodicov, nez samotneho applu...
Ono to není o tom, že by ten člověk měl problém s používáním systému. On o to totiž ani nemá zájem. Jediné o co jde je skutečnost, že má Apple a může se jím prezentovat. Ať chceme nebo ne, jsme pořád ještě východní Evropa - to co je jinde spotřebka, je u nás záležitost image :-).

Ale abych se trochu zastal Applu, pro mě je taky nejlepším "přemýšlecím" a "organizačním" médiem papír. Zatím žádná elektronická forma zápisu a čtení dat (telefon, pda, tablet) nebyla tak rychlá a přehledná jako papír. Jediné, co jsem nezkoušel, jsou přerostlé tablety (9-10") se stylusem, tam už by výše zmíněné vlastnosti být mohly. Ale zase ta hmotnost...
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

CEO HTC: Pro Q3 chystáme 6 až 8 nových zařízení

Příspěvek od bkf1 »

Standa píše:Ať chceme nebo ne, jsme pořád ještě východní Evropa
A vzdycky budeme :-(
jos24
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 57
Registrován: ned led 16, 2011 19:09
Zařízení: HTC HD7
Bydliště: ceskoslovensko

CEO HTC: Pro Q3 chystáme 6 až 8 nových zařízení

Příspěvek od jos24 »

asahi píše:Iphone je totiz in a trendy a muze ukazat, ze dotycny je majetny, je to otazka prestize.
Nedavno jsem mel jednani s jednim obchodnikem, na stul, aby vsichni dobre videli, si polozil ip4 a kdyz doslo na zapisovani pristi schuzky, tak si vytahl kus papirku a na ten si to poznacil. :tlem:
...presne tak
-pekr-
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 116
Registrován: stř dub 01, 2009 22:00
Zařízení: HTC Sensation

CEO HTC: Pro Q3 chystáme 6 až 8 nových zařízení

Příspěvek od -pekr- »

Standa píše:Ghoulrss: no právěže HTC je (když už používáš toto označení) ta "nejteenagerštější" na trhu :-D. Sense je "vymazlená" náctiletá kýčovitost, nad kterou se člověk, co chce působit solidně, usměje. Vzhled samotných telefonů HTC je o levné líbivosti. Není v tom nápad, není v tom vtip, nic. Jestli už má být nějaký ze současných dotykáčů pro masy "business", tak iPhone 4, který je svým "imagem" hodně nad HTC. Designová čistota a úroveň z něj čiší.
Vidím to kolem sebe, opravdu nikdo ze "střední třídy a business" nemá HTC. Je tam hodně BlackBerry, iPhone 4 a potom Nokie, ale ne HTC :-). Zato mladí ano, tam už HTC vidím - a přijde mi to logické, protože jejich vzhled je typicky pro mladé.
PS: záměrně nezmiňuju iPhone 1-3, to byly ryze líbivé a dost metrosexuální záležitosti, ale u verze 4 Apple dost dospěl. A taky neříkám, že je HTC špatné kvůli levnému vzhledu. Jde o obchod a HTC má své místo na trhu.
Tohle je samozřejmě subjektivní názor. Naše firma je de-facto enterprise, a cca před rokem jsme sjednotili na BlackBerry. Dneska se na to dívám tak, že BB je tak trochu přežitek - malý displej, ovládání sice fajn (člověk si zvykne), ale žel na mé Sensation to prostě nemá - komfort velkého displeje, práce se 4mi email konty, web, RSS, sociální sítě a Sense, to jsme někde jinde. Jestli je Sense kýčovitost, tak nevím co je TouchWiz. Mě Sense 3.0 přijde graficky dost pěkné, a nějak výrazně mě to při práci nebo ergonomii použití obecně, netrápí. A ne, nemám nic proti BlackBerry - řekněme že z dob Amigy rozhodně fandím QNX systému, a docela se těším, až BB ten svůj zastaralý a nezáživný OS vymění.

Z top managementu mají asi 4 lidi přesto iPhona 4. Tady nešlo vůbec o to, jak se co ovládá, apod. - prostě design a trend. Ten design je poměrně klasa, ale rozhodně bych netvrdil, že iPhone 4 je pro business, protože business se notně nerovná oblek od Hugo Bosse a značně metrosexuální vzezření, kdy každá věc místo účelu musí především dobře vypadat? Design rozhodně není businessové měřítko, rozhodně by jím měla být i kombinace s funkčností. Pokud tedy 4 lidi mají iPhone4, jsou tady 3 HTC, a jedno SGS2 (bavíme se o tom a středním managementu).

btw - český Microsoft před rokem a něco vybavoval lidi HTC Touch HD2, nebo tak něco. Ale to bude asi tím, že než nová HW divize Microsoftu (Nokia) začne vyrábět telefony, tak ani moc jinou volbu pro své lidi neměli :-)

Nevidím jediný důvod, proč by se HTC nemělo v business sféře nacházet, a podle mě tam i je. U top managementu, kde jdou lidi po designu a nejsou příliš fandy do technologií (což není nic zlého), ten iPhone4 chápu.

-- doplnění předchozího příspěvku (úte srp 09, 2011 14:36) --
Matiniela píše:Já si myslím že pravý manager si koupí přece jen Blackberry a to je kvůli klávesnici. Jak by odpovídal na těch par desítek či stovek emailů denně na dotykovém displeji?
Já bych to tak žhavě neviděl. Před 2 lety jsem si koupil HTC TP2, s klávesnicí. Tu jsem využíval hodně, i pro sms. Píšu prostě docela dost. Mobil se mi začal odporoučet, uvažoval jsem, co dále. Teď mám Senstation, dal jsem na ty, co říkali, ať to na tom skle zkusím. Adaptace mi trvala asi den, možná ani ne. Píšu možná o 20% pomaleji a s 20% více chybama, ale na 4.3" se mi píše OK, a telefon není tak tlustý. BB (Curve) mám služební také, a na té malé klávesnici se rozhodně nijak komfortně nepíše, a to jej používám už půl roku.
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 hostů