Autor c:geo končí s vývojem, s Groundspeakem není řeč

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Autor c:geo končí s vývojem, s Groundspeakem není řeč

Příspěvek od Pipa »

jenže pro ty lidi co to dělaj je to droga, na groundspeaku maj tisice odlovenych keší a to je pro ně jejich vizitka a oni nebudou přecházet jinam aby se museli znova honit za pracně nasbíranýma skalpama

jinak údajně to není o tom , že někdo chce něco zaplatit - tak o čem to je? Přesně proto se místní komunita bouří - že něco nebude zadarmo. když koukám do profilů tak každej tam má zapsanej foun za 10k a zaplatit za něco co mi pomáhá ....... to radši budem nadávat že něco není zadarmo (i kfyž uznávám bylo to fajn a jen více takových nadšenců), ale ten kdo někdy vytvořil něco podobného tak ví co to časově obnáší a dlouhodobě to zkrátka zadarmo dělat nejde

to andys: pomoci jsi mohl že bys poslal příspěvek na vývoj aplikace - což jsi jistě udělal
Misha kulicka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 98
Registrován: pon kvě 26, 2008 12:24
Zařízení: BlackBerry Passport
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Autor c:geo končí s vývojem, s Groundspeakem není řeč

Příspěvek od Misha kulicka »

No škoda výborného programu. Oficiální aplikaci už jsem taky zkoušel. Celkem by mi vyhovovala, kdyby se keše daly zobrazit na mapě v Locusu a také stage multiny.
AndyS
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: ned kvě 07, 2006 12:55
Zařízení: Samsung Galaxy S3
Bydliště: Ostrava

Autor c:geo končí s vývojem, s Groundspeakem není řeč

Příspěvek od AndyS »

pipa: prispet jsem mel namysli samozrejme vypomoc s vyvojem. Nejake zkusenosti s "rozlamovanim" html stranek pro vyuziti v jinych aplikacich virtualne "naklikavajicich" ony stranky mam, bohuzel vsak ne s programovanim droida.
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Autor c:geo končí s vývojem, s Groundspeakem není řeč

Příspěvek od Pipa »

ono je to tezky
kdyby byl tvurce trochu soudnej tak by mu treba neco i kaplo, ale jako prispevek na tvorbu programu primo z prostredi programu chce 15 Euro, případně 7 Euro - a to se mi zdá opravdu hodně, kdyby to byla částka do 5 USD prosím, ale tyhle prachy ....... to 10USD za ofiko aplikaci nejsou potom mimo
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 62 hostů