HTC představí 27. června v Londýně nová zařízení

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
biscuit84
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 330
Registrován: sob pro 11, 2010 13:31
Zařízení: iPhone X,Note8,Honor9,iPad Pro 10,5”
Bydliště: Olomouc

HTC představí 27. června v Londýně nová zařízení

Příspěvek od biscuit84 »

@locomachine, Martynet: Súhlasím s vami chalani, keď sa mi prednedávnom dostal na vyskúšanie do ruky Nexus S, tak bola to úplne iná liga než ostatné Android zariadenia. Zistil som, že ten nadstavbový balast od HTC či Samsungu vlastne vôbec nepotrebujem a v pohode si vystačím s "čistým" Androidom. O rýchlej aktualizácii priamo od Googlu ani nehovorím. Takže môj ďalší Android telefón už bude jedine Nexus :)
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

HTC představí 27. června v Londýně nová zařízení

Příspěvek od bkf1 »

locomachine píše:Řešením je některý ze stávajících, či budoucích Nexů.
Vyber ze dvou zarizeni neni vyber = neni to reseni...
biscuit84
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 330
Registrován: sob pro 11, 2010 13:31
Zařízení: iPhone X,Note8,Honor9,iPad Pro 10,5”
Bydliště: Olomouc

HTC představí 27. června v Londýně nová zařízení

Příspěvek od biscuit84 »

@bkf1: Už som to minule spomínal, v potfóliu Nexusov by stačilo mať 5 modelov, rôznych parametrov a konštrukcií a to by už bolo riešenie viac než ideálne :)
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

HTC představí 27. června v Londýně nová zařízení

Příspěvek od Balrog »

Přemýšlel jsem o HTC Sensation a nějak mě to přešlo,po tom co jsem vše četl,zlaté staré HD2,tam nahraju co se mi zrovna chce(WM6,5,WP7,Android) a neřeším.Velká Výhoda HTC je podpora ze strany XDA.WSamsung a jeho KIES je hnus.Je to spolu s SGS2 reakce na LG 2X aby Giganti nebyli pozadu s dvoujádry.

No Nokie jde také do sebe ta N9 je prostě krása.
radarcz1
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: stř úno 09, 2011 19:29
Zařízení: nokia n80

HTC představí 27. června v Londýně nová zařízení

Příspěvek od radarcz1 »

Sakra!Nečekal jsem,že budete takhle reagovat.No nic každý si může vybrat telefon podle svého.Nebudu přece kupovat telefon který se mi nelíbí a nebude mi sedět.Tohle není vlákno pro iPhonáky.Kámoš má oba dva 3i4 a brečel když viděl moje HTC Incredible S.Ale o tom to není prostě si tenkrát koupil iPhone 3,4 a on jenom volá a posílá sms na to prý mu stačí.Když jsem mu chtěl poslat fotku přes BT Řekl mi,že to nefunguje pouze pro iPhone vs iPhone.Tak jsem nechápavě kroutil hlavou co to mele,že každý telefon dneska komunikuje přes BT.No prošel jsem web a lidi tam píšou,že to opravdu nefunguje pouze když rootnete tel.Já jsem spokojeny co mám.Jenom mě mrzí na HTC,že by mohli trochu urychlovat opravy.Kdyby se mi nelíbil v životě bych nevyhodil 12 000Kč.Těsím se na Sense 3 na to počasí fakt pecka co HTC v tomhle směru dokáže.Samsung není špatná značka,ale vadí mi,že opravdu kopíruje iPhone a budu se smát až u soudu za to draze zaplatí.Poslední dobou se vyšvihla i značka LG.Má teď pěknou kolekci telefonů.Také ta podpora je z její strany špatná.Brácha má také HD2 a je spokojený náramně.Mě by vadilo to,že je to pádlo do vody hihi,ale každý má rád něco jiného.
PS:Už bych se k Nokii nevrátil.Jedině HTC,LG,Sony Ericsson,BlackBerry
Martynet
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: pát srp 31, 2007 14:24
Zařízení: SE T610>Mio A701>iPhone3GS>iPhone4
Kontaktovat uživatele:

HTC představí 27. června v Londýně nová zařízení

Příspěvek od Martynet »

Dneska už bluetooth není tak potřeba jako před pár lety, a to díky dostupnosti wifi a 3G... Z jailbreaknutého telefonu můžu přes bluetooth posílat cokoli kamkoli a když jsem to porovnal s odesláním fotky třeba přes whatsapp, tak tam žádný rozdíl v rychlosti není... Whatsapp je aplikace pro iphone/blackberry i android... doporučuju všem
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Re: HTC představí 27. června v Londýně nová zařízení

Příspěvek od Standa »

Jenze ne kazdy ma v mobilu internet. A kdyz uz, ne s dostatecnym fupem pro prijimani a odesilani obrazku v te mire, jak byli zvykli z hloupeho telefonu. Do te doby je nejailbreaknuty iPhone nepouzitelny. Az bude mobilni internet vsude, bude to nejpohodlnejsi cesta posilani souboru.
JoVym
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř dub 08, 2009 13:53
Zařízení: E-Ten M700, HTC TouchPro

HTC představí 27. června v Londýně nová zařízení

Příspěvek od JoVym »

Ja mam doposud HTC TouchPro, chci nejaky Android, ale zatim se nemuzu rozhodnout. HTC Incredible S - zbytecne drahej, Motorola Milestone 2 (hw klavesnice je velky plus, ale jen 3,7 display a je to Motorola), LG Optimus Black - dobra cena, ale je to LG a nebo Nexus S, jenze ten ma dve podsatny mouchy - nema SD kartu, ale to hlavni, neumi SIM Tool Kit!!!, to umi kdejakej hloupej telefon, ale Google na to kasle a ja to potrebuju kvuli pristupu do banky...
asahi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: úte srp 31, 2010 11:27
Zařízení: Xperia X1, Xperia Arc

HTC představí 27. června v Londýně nová zařízení

Příspěvek od asahi »

Kdyz to tady tak ctu, tak to vypada, ze vsechny zarizeni od HTC se hodi leda tak na vyhozeni do popelnice. :) Ja teda mam zkusenost pouze s HTC DHD, kterej taktez vetsina lidi zatracuje, ale nemuzu si na nic stezovat. Krome prvotniho problemu spatne funkcnosti proximity sensoru, kterej se resil restartem a byl bleskove za den nebo dva opraveny patchem, jsem neshledal zadnou vadu funkcnosti a telefon funguje na 100% jak od nej pozaduji. Ale cist tohle vlakno a nevyznat se v v techto zarizenich, tak se firme htc vyhnu obloukem, kdyz prodava nevykonne mobily, ktere neumi ani poslat sms a volat. :lol:

ed.: to stejne jsem cetl na Xperii x1, jaka je to s*acka atd. Funguje mi uz nekolik let bez problemu, nikde nic nevrze, system je porad stejne rychlej, jedinej problem byl s klavesnici, kterou vyresila zarucni oprava.
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

HTC představí 27. června v Londýně nová zařízení

Příspěvek od YAMATO »

Tak u DHD byl hlavní problém ten domršený kryt...
Uživatelský avatar
Kulík
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 262
Registrován: úte kvě 13, 2008 11:40
Zařízení: HTC HD7 32GB,SGSII,Sensation,Flayer 32GB,HD2 A2.3.
Bydliště: Highlands

HTC představí 27. června v Londýně nová zařízení

Příspěvek od Kulík »

Co se týče krytu,měl jsem v ruce několik DHD a ani u jedné nebyl problém, kryt seděl přesně, myslím,že to byl problém úplně první série, která šla na různé předprodejní akce. Jinak s DHD naprostá spokojenost stejně jako s HD2 a HD7. HD7 snad nemá jedinou chybu, rychlý, výdrž v pohodě, ale na léto ho bohužel zatím kvůli navigaci nahrazuje Sensation. Sensation,opět povedený telefon, nenarazil jsem ná žádný z prezentovaných problémů, WiFi drží, GSM/3G taktéž, jediné co mi vadí, že Sense 3.0 občas zahlásí chybu,ale stejný problém měl Flayer a nyní po updatu už se neobjevuje, takže HTC evidentně pracuje na odstranění. Mimochodem, GPS fix DHD, HD7 a Sensation je neskutečně rychlý, ostatní výrobci jsou dost daleko v závěsu. No a co se týče Samsungu, Galaxy S, problémy s GPS, TouchWiz zbytečné a slabé, Kies naprosté zoufalství, systémová podpora takřka nulová a nakonec po třech týdnech odešla základní deska, Galaxy Tab po třech týdnech odešla základní deska, ne ne, Samsung už nikdy, zlaté HTC.
A co se týče update Desire, v HTC na něm evidentně pracovali (unikly záběry), ale pro problémy s pamětí se rozhodli projekt zastavit, že se nechali "ukecat" a pokračují v něm je spíš plus, než věc ke kritice. Mimochodem, který z výrobců androidích telefonů provedl na svém produktu updaty od 2.0 až k 2.3?
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

HTC představí 27. června v Londýně nová zařízení

Příspěvek od YAMATO »

Sony Ericson updatuje od 1.6 :lol:

Já jsem zas neviděl jediný DHD, kde by ten kryt opravdu poctivě držel. Tím myslím držel, lícoval a nevrzal.
pepe
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: úte zář 14, 2010 15:01
Zařízení: iPhone 6 64GB, Blackberry 9900
Bydliště: Hradec Králové

HTC představí 27. června v Londýně nová zařízení

Příspěvek od pepe »

Měl jsem DHD půl roku a nemohu si stěžovat. Kryt malinko nedoléhal, ale kdyby se na to neupozornilo, tak si toho ani nevšimnu. Když jsem ho reklamoval (spadl mi a přestal jít hlasitý reproduktor), uvedl jsem jako závadu i ten kryt. Dali mi tam nový a ten držel naprosto perfektně, takže to byla opravdu jen vada prvních sérii...

Jinak konstrukce precizní a např. oproti SGS vše pevné, nikde se nic nekroutilo a nevrzalo. Nemůžu proti němu nic říct!
fagoty
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát čer 24, 2011 19:53
Zařízení: HTC Incredible S

HTC představí 27. června v Londýně nová zařízení

Příspěvek od fagoty »

Mám kliku,že jsem si první HTC pořídil dřív,než jsem četl tuto diskuzi. Nepamatuji si,že bych kdy měl nějaký problém ať s provedením telefonu,nebo se softem... asi jsem měl kliku.Co se aktualizací týče,tak je HTC po Apple na druhém místě v četnosti jejich vydávání.
Uživatelský avatar
Kulík
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 262
Registrován: úte kvě 13, 2008 11:40
Zařízení: HTC HD7 32GB,SGSII,Sensation,Flayer 32GB,HD2 A2.3.
Bydliště: Highlands

HTC představí 27. června v Londýně nová zařízení

Příspěvek od Kulík »

YAMATO píše:Sony Ericson updatuje od 1.6 :lol:

Já jsem zas neviděl jediný DHD, kde by ten kryt opravdu poctivě držel. Tím myslím držel, lícoval a nevrzal.
SE updatuje který model od 1.6 až k 2.3? Pokud vím SE nebyl schopen pořádného updatu v celé své historii.

Kolik jsi těch DHD měl v ruce?
biscuit84
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 330
Registrován: sob pro 11, 2010 13:31
Zařízení: iPhone X,Note8,Honor9,iPad Pro 10,5”
Bydliště: Olomouc

HTC představí 27. června v Londýně nová zařízení

Příspěvek od biscuit84 »

No mne DHD teraz zacina mierne "povrzavat", ale nic dramaticke to zas nie je ( aj ked od telefonu, ktory som kupoval za 11 litrov si predstavujem trochu lepsiu kvalitu spracovania). Co mi ale zacina na mojom DHD vadit je prave Sense (odkedy som mal moznost vyskusat Nexus, tak som zistil, ze Sense je pre mna vlastne zbytocnost). Inak ked uz sme pri tej aktualizacii, tak v tomto naozaj musim HTC pochvalit, ze na rozdiel od Samsungu a LG je v tomto ovela flexibilnejsie. PS. YAMATO to s tym SE myslel zjavne ironicky :)
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

HTC představí 27. června v Londýně nová zařízení

Příspěvek od YAMATO »

Kulík píše:
YAMATO píše:Sony Ericson updatuje od 1.6 :lol:

Já jsem zas neviděl jediný DHD, kde by ten kryt opravdu poctivě držel. Tím myslím držel, lícoval a nevrzal.
SE updatuje který model od 1.6 až k 2.3? Pokud vím SE nebyl schopen pořádného updatu v celé své historii.

Kolik jsi těch DHD měl v ruce?
No a ne, X10 začala na 1.6. Samozřejmě to nebylo myšlený jako pochvala SE :lol:

Čímž ale HTC nechválím, mezi slepými jednooký králem. Ale vážně, musím připustit, že DHD po sw stránce šlapal velmi dobře.

Naposled jsem na DHD koukal nedávno v HTC prodejně v Praze, na rovnou tři kousky. Stále to samé, z mého pohledu je DHD konstrukčně paskvil a nelze jej vylepšit, neb samotné řešení je špatně. Nejde jen o krytku, ale o celkové mírné nepasování konstrukce v krytu (je to vidět na nesymetricky umístěné čočce foťáku a malé mezírce meti krytem a horní hranou displaye, viděl jsem to na mnoha přístrojích). Asi je to o různém pohledu co je přijatelné. Jestli jsi spokojen tak gratuluju.
Uživatelský avatar
Kulík
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 262
Registrován: úte kvě 13, 2008 11:40
Zařízení: HTC HD7 32GB,SGSII,Sensation,Flayer 32GB,HD2 A2.3.
Bydliště: Highlands

HTC představí 27. června v Londýně nová zařízení

Příspěvek od Kulík »

Jj, pokud budeme hnidopišit a měřit desetiny milimetrů, potom kryt DHD nesedí. Nicméně mi konstrukce DHD připadá velmi zdařilá. Spokojen jsem byl, momentálně používám Sensation a HD7 a jsem opět spokojený. 8-)
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

HTC představí 27. června v Londýně nová zařízení

Příspěvek od YAMATO »

No ono ani nejde o mezery, ty samozřejmě ničemu nevadí - ale věděl jsem o nich. A co se krytu týče - při hrách vrzal strašně, občas se posunul. Jako za ty peníze a po zkušenosti z "kamenného" HD2 to zklamání prostě bylo velký.
Uživatelský avatar
Kulík
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 262
Registrován: úte kvě 13, 2008 11:40
Zařízení: HTC HD7 32GB,SGSII,Sensation,Flayer 32GB,HD2 A2.3.
Bydliště: Highlands

HTC představí 27. června v Londýně nová zařízení

Příspěvek od Kulík »

No, na mé DHD skutečně krýt drží bez hnutí a vrzaní :-). Z mého hlediska je to jedno, už mám vybráno, WP7, takže HD7 a jeho následovníci :-), Sensation mám jen kvůli navigaci, i když musím přiznat, že nové Sense přináší podobnou funkčnost, ale přeci jen ne na takové úrovni.
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 59 hostů