HTC zrušilo aktualizaci na Android 2.3 pro Desire (oživeno)

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

HTC zrušilo aktualizaci na Android 2.3 pro model Desire

Příspěvek od Cleric »

HTC muselo dostat hodně velkou a studenou sprchu nejen od uživatelů na FB, ale i na twittru. Když to najednou jde.
Tady jde vidět, jak je komunita kolem tohoto telefonu stále veliká a stále aktivní. Taky je to určitě varování pro HTC ať neslibuje věci, které později odvolá. Příště by se jim to mohlo vymstít.
s.s.rock
varování
varování
Příspěvky: 108
Registrován: stř úno 03, 2010 9:06
Zařízení: Samsung Note2, dříve HTC Desire S, HTC Touch Pro2

HTC zrušilo aktualizaci na Android 2.3 pro model Desire

Příspěvek od s.s.rock »

Precetl jsem tady par prispevku a pravda je je nkede uprostred. Sam majitelm Desire zatim nejsem ale hodlam si ho koupit a to i po tom co tady ctu. Ono toiz kazdy keca ze aktualizace nebude ale pitom by nikdo nebyl schopny prejti na novou verzi sytemu kdyby bez sense ktere se tam asi opravdu nevejde. Dam otazku kdo z vas by sel do rom kdyby byla oryginalni od HTC ale bez prostredi Sense? Proste jenom cisty android. Ruku na srdce sli by jste do takove rom? Hlavne otazka pro ty rvouny co s HTC udajne konci. :-)
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

HTC zrušilo aktualizaci na Android 2.3 pro model Desire

Příspěvek od Cleric »

HTC bez Sense to je můj, ale nejen můj, sen. Který se, ale nikdy nevyplní.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC zrušilo aktualizaci na Android 2.3 pro Desire (oživeno)

Příspěvek od htcjirka »

Presne tak,Senze je obrovsky zrout a kdyby jednou udelalo HTC vyjimku urcite by to spoustu uzivatelu i potesilo.Ne kazdy je nadseny ze Senze..Millenium to napsal pekne Senze se rozleza jak rakovina..
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

HTC zrušilo aktualizaci na Android 2.3 pro Desire (oživeno)

Příspěvek od Jiří Hrma »

Bleskovka byla aktualizována - Desire nakonec oficiální update na Android 2.3 dostane :)
Zheiko
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 53
Registrován: pát lis 05, 2010 11:24
Zařízení: SGSII Rooted, HTC Desire (PVT1,AMOLED)Redux 1.0.2

HTC zrušilo aktualizaci na Android 2.3 pro model Desire

Příspěvek od Zheiko »

s.s.rock píše:Precetl jsem tady par prispevku a pravda je je nkede uprostred. Sam majitelm Desire zatim nejsem ale hodlam si ho koupit a to i po tom co tady ctu. Ono toiz kazdy keca ze aktualizace nebude ale pitom by nikdo nebyl schopny prejti na novou verzi sytemu kdyby bez sense ktere se tam asi opravdu nevejde. Dam otazku kdo z vas by sel do rom kdyby byla oryginalni od HTC ale bez prostredi Sense? Proste jenom cisty android. Ruku na srdce sli by jste do takove rom? Hlavne otazka pro ty rvouny co s HTC udajne konci. :-)
Ackoliv ted pouzivam Sense Romku, tak donedavna jsem si uzival Sense-Free cistej Android, a taky jsem zil, dalo se to, ackoliv Sense prinasi spoustu veci ktery jsou uplne super(provazanost sense s twitterem a facebookem, automaticka synchronizace kontaktu s facebookkontakty/i bez sense to jde, ale ne tak snadno atd,) a tezko se zvyka ze tam nejsou, ale zvyknout se da...

Jinak, to ze vydaji ci nevydaji oficialne GB na Desire je mi vcelku jedno, ono ja uz mam 2.3.3, takze pro me zadna zhava novinka, co se mi ale libi je to, ze HTC posloucha ty davy lidi tam venku, a opravdu odpovida na to co uzivatele chteji... Samsung se obraci tim samym smerem(aneb poskytnuti telefonu autorum CyanogenModu)... doufam ze takovych bude vic...
wakkee
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: sob dub 19, 2008 12:44
Zařízení: HTC Desire, HP iPAQ 614c
Bydliště: BA, SVK

HTC zrušilo aktualizaci na Android 2.3 pro Desire (oživeno)

Příspěvek od wakkee »

Desire som kupil koli podobnosti s Nexus One, kedze ten nebolo mozne u nas zohnat, takze Sense je to posledne co by ma drzalo u HTC.
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

HTC zrušilo aktualizaci na Android 2.3 pro Desire (oživeno)

Příspěvek od Cleric »

htcjirka píše:Presne tak,Senze je obrovsky zrout a kdyby jednou udelalo HTC vyjimku urcite by to spoustu uzivatelu i potesilo.Ne kazdy je nadseny ze Senze..Millenium to napsal pekne Senze se rozleza jak rakovina..
Musím jen souhlasit, mě osobně se Sense líbilo pár dní a pak jsem se toho snažil zbavit.
Pro nového uživatele je to možná krásné prostředí, ale jen do doby než zjistí že existuje něco lepšího.
Matiniela
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: ned led 06, 2008 19:57
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Ostrava

HTC zrušilo aktualizaci na Android 2.3 pro Desire (oživeno)

Příspěvek od Matiniela »

Takže se nakonec dočkáme.

Kód: Vybrat vše

Contrary to what we said earlier, we are going to bring Gingerbread to HTC Desire.
Uživatelský avatar
dark_hood
smartguru
smartguru
Příspěvky: 552
Registrován: pát úno 08, 2008 19:12
Zařízení: Lumia 830

HTC zrušilo aktualizaci na Android 2.3 pro Desire (oživeno)

Příspěvek od dark_hood »

proste podobná situácia tu bola s X10 od SE, kt. našťastie podľahol tlaku zákazníkov (ináč si neviem predstaviť prečo by mali na xperiu dať 2.3). proste treba aby užívatelia kydali na výrobcu všade. na nete, medzi známimi a podobne a čím viac zákazníkov to bude robiť, tým lepšie. takáto negatívna reklama je myslím jediným spôsobom ako výrobcovi stúpiť na krk. áno, každá minca má dve strany, ale nás ako zákazníkov podľa mňa nemusia trápiť výhovorky a zisky výrobcu :-D veď ani výrobcovia sa k zákaznikom moc starostlivo nestarajú :twisted:
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Re: HTC zrušilo aktualizaci na Android 2.3 pro Desire (ožive

Příspěvek od Standa »

No, aspoň notoričtí zastávači výrobců vidí, jakou váhu mají kecy výrobcovy. A tak je to vždycky, stejně jako kdysi s procesory, displeji, konektory atd.
esaras
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: stř pro 16, 2009 22:05
Zařízení: HTC HD2 (WP7,WM6.5,Android 2.3,Ubuntu 10.10,MeeGo)

HTC zrušilo aktualizaci na Android 2.3 pro Desire (oživeno)

Příspěvek od esaras »

HTC vzdycky na svoje zakazniky zacalo s*at v momente, kdy obdrzeli platbu za pristroj a jen tak se to nezmeni. Kdyz jede naprosto perfektne 2.3.3 i na mem temer 2 roky starem HD2, nevidim jediny duvod, proc by to nemelo jet na novejsim desire. Je to jen dalsi kec z dilny HTC, stejne jakoze prej oficialne nevyjde WP7 pro HD2 s oduvodnenim, ze ma moc tlacitek. HD2 byl muj prvni a taky posledni pristroj z dilny HTC. Mohli alespon odemknout bootloader pro desire, aby se oficialni cestou dala nahrat alternativni rom treba z XDA, takovy krok bych jiste ocenil mnohem vic, nez kdyby mi rekli "update proste nebude", nemluve o tom, ze by meli nabizet 2 verze androidu - jedna tak jak ji google vydal (bez sense a dalsich hovadin z dilny HTC) a pak tu svou zprzneninu. Kdyby podporovali nativni verzi systemu, nemuseli by se starat o updaty a uzivatel by si aktualizace bral primo od googlu.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC zrušilo aktualizaci na Android 2.3 pro Desire (oživeno)

Příspěvek od htcjirka »

Situace s WP7 a tlacitky je jina,tam to ma opravdu v rezii Microsoft nikoliv HTC a ten limituje kolik zarizeni muze mit tlacitek a ostatni veci.Uvedl jste spatny priklad..
Jinak posledni dobou se vidi pozitivni veci u vyrobcu nejen Samsung a CyanogenModu,ale i SE a odemceni bootloaderu atd..
RedRose
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 93
Registrován: stř kvě 20, 2009 7:10
Zařízení: MPx220; Nexus S; Xperia Z Ultra
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

HTC zrušilo aktualizaci na Android 2.3 pro Desire (oživeno)

Příspěvek od RedRose »

me se to libi

pred casem humbuk kolem 2.2 pro X10i a to ho SE ani nikdy neslibil a nakonec bude ofiko 2.3...
kolik lidi nadavalo a psalo ze s SE konci... (zajimalo by me kolik jich to opravdu udelalo)

kdyz jsem se tehdy k tomu vyjadroval nelibilo se to a ted je to opet tady a opet opakuju ze vetsina vyrobcu si v tomto nema moc co vycitat...

a ted zase s Desire totez v blede-modrem... a najednou i s HTC spousta lidi konci...

velice zabavne cteni tato diskuze
marlborowims
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte dub 06, 2010 10:26
Zařízení: 9530 Storm, Desire HD

HTC zrušilo aktualizaci na Android 2.3 pro Desire (oživeno)

Příspěvek od marlborowims »

TO: s.s.rock

Protože jsi se se Sense ještě nesetkal, tak nebudu komentovat Tvůj názor. Ale jak jsi se už asi dočetl, Sense není žádná výhra - to si piš. Mám DHD, nemusím tedy řešit otázky malé paměti, odezvy procesoru atd. Po měsíci užívání šlo Sense pryč, nahradil jsem je Custom ROMkou s Launcher Pro. Věř mi, že kdyby byla možnost (i za příplatek - to myslím vážně) vybrat si čistý Android, tak jdu do něj. Mám na mysli oficiální cestu.
dEvilPS3
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát čer 10, 2011 23:49
Zařízení: HTC Desire S

Re: HTC zrušilo aktualizaci na Android 2.3 pro Desire (ožive

Příspěvek od dEvilPS3 »

Me sence nevadi,libi se mi v systemu,tj kalendar,dialpad,provazanost s kotakty a fcb,talk,tweeter,friendstreem... Vadi mi pouze homescreen kvuli plytvani mista dole(tam vede launcher pro,bez ty listy dole se neobejdu)a ze se neotaci spolu se systemem.Jinak mam sence rad.
s.s.rock
varování
varování
Příspěvky: 108
Registrován: stř úno 03, 2010 9:06
Zařízení: Samsung Note2, dříve HTC Desire S, HTC Touch Pro2

HTC zrušilo aktualizaci na Android 2.3 pro Desire (oživeno)

Příspěvek od s.s.rock »

Ja ze jsem se sense nestkal? Nebud naivni. Ja mam HTC touch pro2 jeden z nejlespsich windous mobile se sense vubec. Navic nevim jsem mel na tomhle stroji i android se sense nabootovany. ;-)
foreveryone
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 315
Registrován: úte čer 09, 2009 16:34
Zařízení: HTC Desire

HTC zrušilo aktualizaci na Android 2.3 pro Desire (oživeno)

Příspěvek od foreveryone »

všichni tady nadáváte na htc a jeho sense, ale kdo vás nutil si je kupovat? :D :D
Já jsem si osobně zkusil jak původní stock froyo, tak ten váš "čistý android" v oxygen romce a teď InsertCoin se sense 3.0 a nechápu kde v tom sense máte tolik problémů, jediné co mi trochu vadí je ta lišta app/telefon/+ trochu mrhání místem, ale to je nic v porovnání rom bez sense, oxygen u mě vydržel asi půl hodiny, čistý android je super věc, ale pak člověk přijde na to co všechno v sense bylo věci jako propracovaný funkční widgety, spousta aplikací jako kalendář, kontakty, telefoní aplikace, počasí atd atd. tyto základní věci nemusí člověk hned po zapnutí vůbec řešit (jasně máte tam základní android aplikace ale na to se oproti v sense nedá dívat...)
Nechápu co je na tom čistém systému tak super, první co po flashi uděláte stejně je, že na marketu sháníte alternativní aplikace k těm co byli v sense :D a že to žere? Takže bez sense vám mobil vydrží o den dýl?

Je to od htc naprosto logický krok, vzít systém převléknout ho do hezčího vzhledu, přidat základní aplikace a jejich widgety a člověk co si ho koupí už je nemusí řešit ( stejně to přece dělá samsung i lg). Normálního uživatele to potěší, geek bude nadávat a chtít se toho zbavit, což může takže nakonec jsou všichni šťastní, tak nechápu proč se na všech fórech pořád dokola řeší jakej tam dává htc bordel a proč tam nedají čistý android (kdo taky dnes krom googlu vyrábí tel. s čistým androidem ??? nikdo).
dufulo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 342
Registrován: čtv pro 23, 2010 1:26
Zařízení: HTC Desire HD, Evo 3D

Re: HTC zrušilo aktualizaci na Android 2.3 pro Desire (ožive

Příspěvek od dufulo »

Takisto som spokojný so sence a som rád že tam je.
Uživatelský avatar
groovox
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 293
Registrován: úte dub 22, 2008 14:34
Zařízení: ML950XL Alcatel IDOL4S Pro W10, NL1520, HTC HD2
Bydliště: Praha

HTC zrušilo aktualizaci na Android 2.3 pro Desire (oživeno)

Příspěvek od groovox »

Sense je stejně nejhezćí nadstavba ze všech. :-P
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 76 hostů