Výsledky ankety Mobilní aplikace roku 2011

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Výsledky ankety Mobilní aplikace roku 2011

Příspěvek od Jiří Hrma »

Do 18. května jste mohli hlasovat v nové české anketě o nejlepší mobilní aplikaci roku 2011, kterou pořádala společnost Internet Info s.r.o. Do soutěže celkem přišlo 4 868 hlasů a slavnostní vyhlášení proběhlo včera v Praze na akci Communication Wednesday. Absolutním vítězem se stala aplikace Oskárek, která slouží k odesílání textových zpráv přes webové brány operátorů. Mezi vítěznými aplikacemi daných kategorií kralovaly ty pro operační systém Android.

obrázek

Kompletní výsledky
Mobilní aplikace roku 2011: Oskárek (Luboš Mačenka)
Cena odborné poroty: iKatastr (Jiří Kamínek)
Čestné uznání odborné poroty: Meteoradar CZ (Kryštof Celba, Lukáš Ronge, Jan Šlesinger)

kategorie Doprava: Pubtran (František Hejl)
kategorie Hry a zábava: Piškvorky (Nextwell, s.r.o.)
kategorie Komunikace: Oskárek (Luboš Mačenka)
kategorie Mapy a navigace: c:geo (Radovan Paška)
kategorie Média: ČT24 pro iPhone a Android (Inmite, s.r.o.)
kategorie Nástroje: APNDroid (Martin Adámek)
kategorie Peníze a nakupování: Pojišťovna (eMan, s.r.o.)
kategorie Práce, obchod, podnikání: AKatastr (Jiří Procházka)
kategorie Životní styl: Meteoservis (Radim Fryč)

Další informace naleznete na stránkách AplikaceRoku.cz.
elcrys
smartguru
smartguru
Příspěvky: 541
Registrován: pát bře 14, 2008 13:05
Zařízení: Sony Ericsson Xperia mini, Nexus 7 (2013)

Výsledky ankety Mobilní aplikace roku 2011

Příspěvek od elcrys »

Oskárek? To už je nějaký ten rok, co jsem ji naposledy použil. Tehdy vycházela SMS přes GPRS asi na 60 haléřů (cena dvou kB). Překvapuje mě, že to stále ještě funguje a že je ještě dnes tak populární.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Výsledky ankety Mobilní aplikace roku 2011

Příspěvek od Jiří Hrma »

Zřejmě ano, lidé rádi šetří a Oskárek má díky své cca sedmileté historii širokou uživatelskou základu.
Kato
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 352
Registrován: sob zář 17, 2005 19:11
Zařízení: HTC Desire (AOS 4.2.2),Nokia Lumia 800, Apple iPad
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Výsledky ankety Mobilní aplikace roku 2011

Příspěvek od Kato »

Je az neuveritelne, jak se to rozchazi s mym osobnim hodnocenim ;oI
Z aplikaci, co znam, tak za kategorii Komunikace bych to radsi dal AndroidimuFree SMS Senderu
Hry a zábava - také bych zůstal u iOS, také vybral piškvorky, ale dal to Tic-Tac-Toe Online, který sice neumoznuje hrani proti AI, ale zase je zdarma a hlavne - obsahuje i nativni verzi pro iPad
c:geo - OK
Pubtran - rozhodne
APNDroid - driv urcite, ale od Androidu 2.0 je moznost vypnout datove prenosy primo v systemu, tak trosku postradam smysl tohoto rozsireni)
Média: ČT24 si to asi zaslouží - ale osobně víc preferuji iVysílání
Peníze a nakupování: Pojišťovna je super, ale šoupl bych ji spíš do jiné kategorie. Do téhle kategorie mi víc sedí Heureka.cz
iKatastr hodnotím jako hrůzu - ovšem pravda za to nemůže aplikace samotná, ale kvalita podkladů, kterou aplikace neovlivní :(
Meteoservis - rozhodně výborná volba :)

Každopádně všem vítězům gratuluji!
Dweep
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: pon dub 12, 2010 6:21
Zařízení: Samsung Galaxy S

Výsledky ankety Mobilní aplikace roku 2011

Příspěvek od Dweep »

skoda ze lide zrejme nemaji potuchu o aplikaci Free SMS sender, ktera je mnohem propracovanejsi nez Oskarek. Do podoby nativni aplikace na SMS se Oskarek teprve dostavaa FSS uz tam davno je.... Pravda ma historii a lepsi zkaladnu, a mozna proto vyhral v uzivatleskem hodnoceni, ale lepsi nez FSS dle meho naozru rozhdone neni.
Edit - pravda je taky to, ze FSS je pouze pro andorid, s tou spolehlivosti nevim, FSS mi nikdy problemy nedelal a naopak jsem se na andorid foru k oskarkovi docetl neco o primem sledovani nekterych SMS pres oskarka putujicich...Presto Oskarkovi chybi funkce nativni SMS aplikace, (vim o probihajicim vyvoji) a to je myslim velmi vyrazna funkce..ale co clovke to nazor no..
a na hledani spojeni MDH mi prijde tedy lepsi MHDroid. POuzival jsem jeden cas oboji a MHDdroid mi prijde praktictejsi.... mno co uz, gratulujem vitezum snad jim to prinese penize a zlepseni jejich aplikaci ;)
1maros
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte lis 09, 2010 18:03
Zařízení: T-Mobile G1

Výsledky ankety Mobilní aplikace roku 2011

Příspěvek od 1maros »

SMS Sender je aplikace pouze pro Android a existuje zhruba rok, zatim co Oskarek existuje jak pro Javu, tak i pro WM a Android, dokonce ma i webovou verzi. A diky sve sedmilete vyvojarske historii a podvedomi lidi si Oskarek i pro svou spolehlivost, datovou nenarocnost a autorova starostlivost o uzivatele jeho aplikace, vitezstvi zaslouzi
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Výsledky ankety Mobilní aplikace roku 2011

Příspěvek od Cleric »

Osobně z toho výběru nej aplikací používám pouze jednu a to c:geo ta je pro mne NEJ
Jen u této soutěže nechápu proč proboha je dělána za rok 2011? Nemělo to být spíš za rok 2010
Jak k tomu přijdou aplikace, které teprve spatří světlo světa. Ty jako mají smůlu?
Podle mě to je trochu odfláknutá anketa ze strany pořadatelů!
1maros
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte lis 09, 2010 18:03
Zařízení: T-Mobile G1

Výsledky ankety Mobilní aplikace roku 2011

Příspěvek od 1maros »

Anketa Auto roku..., ci ine se taky nevyhlasuji k poslednimu dnu v roce. Prece tyto ankety nejsou vysledkem kalendarniho roku ale poslednich 12 mesicu. V pripade dalsiho to zn. 2. rocniku Mobilni aplikace roku, vitez teto ankety bude vitezem za dobu od posledni ankety. Rok v nazvu ankety ma informativni hodnotu kdy byla anketa poradana.
hudyss
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: pát led 19, 2007 17:07
Zařízení: Google Pixel 2

Výsledky ankety Mobilní aplikace roku 2011

Příspěvek od hudyss »

1maros píše:SMS Sender je aplikace pouze pro Android a existuje zhruba rok, zatim co Oskarek existuje jak pro Javu, tak i pro WM a Android, dokonce ma i webovou verzi. A diky sve sedmilete vyvojarske historii a podvedomi lidi si Oskarek i pro svou spolehlivost, datovou nenarocnost a autorova starostlivost o uzivatele jeho aplikace, vitezstvi zaslouzi
A co treba Gibo sms? Ma taky vse a je lepsi!
1maros
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte lis 09, 2010 18:03
Zařízení: T-Mobile G1

Výsledky ankety Mobilní aplikace roku 2011

Příspěvek od 1maros »

Kdyz je lepsi, proc nevyhral? ;) Jednalo se o anketu, tak jestli byl Gibo do souteze prihlaseny, tak kdyz je lepsi, meli mu lidi posilat hlasy ci ne? Oskarek vyhral mimo jine i proto, ze je ,,lidovy", za provoz aplikace nemusis platit 100 Kc rocne jako u Giba, autor Oskarka totiz neni hamizny.
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů